Rowerowa majówka 2018

Hej kolarzu!
Mam dla Ciebie pomysł na majówkę. Po udanym Calpe Camp chcę organizować więcej zgrupowań w ciekawych miejscach gdzie trening to sama przyjemność. Następnym przystankiem będzie chorwacka miejscowość Vodice na wybrzeżu Morza Adriatyckiego w pobliżu Krka National Park

Tereny do jazdy są urozmaicone

- pogoda gwarantowana, a bliskość morza sprawia, że to również idealne miejsce na odpoczynek po treningu.

Weekend majowy rozpoczynamy od soboty (28.04) rano wyjazdem z Rzeszowa. Planujemy zakwaterowanie w Vodicach w godzinach 14-17. Sprawne rozpakowanie i dla chętnych przejażdżka po podróży. Każdy kolejny dzień to standardowy schemat czyli śniadanie - trening - obiad - odpoczynek - kolacja.

Zgrupowanie trwa do niedzieli 6 maja kiedy to rano wyjeżdżamy do Polski aby w poniedziałek z radością pojawić się w ulubionej pracy ;)

Koszt pobytu wraz z przejazdem to 1400 zł. Obowiązuje wcześniejsza rezerwacja miejsca i wpłata zadatku. Ilość miejsc ograniczona.

Cena obejmuje zakwaterowanie w 2 lub 4 osobowym apartamencie z aneksem kuchennym i łazienką. Odległość od wybrzeża to niespełna 300 m. Transport roweru i podręcznej walizki w cenie. Na wzór Calpe Camp wyżywienie we własnym zakresie - w każdym apartamencie dostępny jest mały aneks kuchenny.

Będzie też nowość. Podczas zgrupowania przeprowadzę dla chętnych uczestników wykład na temat sterowania obciążeniem treningowym podczas okresu przygotowawczego i startowego. Uczestnicy mogą również bezpłatnie uczestniczyć w warsztatach na temat rolowania i technik przyspieszających regeneracje potreningową.

Zainteresowany? Proszę o wiadomość poprzez Messenger,mail zioloxc@gmail.com lub telefon 600 749 375

Jeżeli wiesz że to dobra propozycja zaproś znajomych do wydarzenia, niech też skorzystają! :)

▼ Show More Information

Vodice, HR-52420 Lanišće, Hrvatska
adress is not specified
28 April , Saturday 12:00