Romano „Iliuzijos – irgi gėlės“ pristatymas Marijampolėje

„Kiekvienas romano herojus gyvena iliuzijose. Turbūt tokia yra žmogaus dalia. Be iliuzijų pasaulis – tuščia dykynė. Be jų neturėtume motyvacijos rytais keltis iš lovos.“

Balandžio 12 dieną, (ketvirtadienį) 17 val. Marijampolės Petro Kriaučiūno viešojoje bibliotekoje (Vytauto g. 20) vyks rašytojo Sauliaus

Spurgos knygos „Iliuzijos – irgi gėlės“ pristatymas. Drauge su autoriumi romaną pristatys istorijos pedagogas, Marijampolės savivaldybės politinis bei visuomenės veikėjas Benjaminas Mašalaitis, taip pat į renginį yra pakviestas ir knygos dailininkas Linas Spurga.

1793-iųjų žiema, Abiejų Tautų Respublikai gresia antrasis padalijimas. Varšuvos karališkojoje pilyje – niūrios nuotaikos. Pilies virtuvėje netikėtai apsilanko kunigaikštis Karolis Gimbutas ir karaliaus virėjui Kacperui pateikia itin keistą reikalavimą. Virėjas dar labiau suglumsta, kai gauna kvietimą atvykti pas patį karalių.

Taip prasideda žaižaruojančio barokinio stiliaus pasakojimas, pilnas netikėtų siužeto posūkių ir kvapą gniaužiančių atradimų. Įvykių centre – karalius Stanislovas Augustas, karštos širdies ir lakių svajų valdovas, filosofas, humanistas, garsėjantis ir nepaprasta išmintimi, ir beveik vaikišku naivumu. Jis lenkiasi grožio kultui ir yra tikras intelektinių bei kūniškų malonumų vergas. Kokia lemtis jo laukia?

Renginio metu bus galimybė įsigyti autoriaus romaną: www.rsleidykla.lt/iliuzijos-irgi-geles

▼ Show More Information

Vytauto g. 20, LT-86289
Marijampole
12 April , Thursday 17:00

More Events Nearby