Rodzina Addamsów

DLA ŻYWYCH MARTWYCH I… NIEZDECYDOWANYCH!!!

Morticia, zimna jak sopel lodu, Gomez, gorący jak wulkan, Wednesday, ich demoniczna córka i Pugsley, słodki, ale śmiertelnie groźny synek, urokliwy wuj Fester, wiedźmowata Babcia i Lurch, posępny kamerdyner o wdzięku zombie… oto w komplecie najbardziej upiorna

rodzinka wszech czasów!

RODZINA ADDAMSÓW w koprodukcji TEATRU MUZYCZNEGO W POZNANIU i TEATRU SYRENA W WARSZAWIE to przebojowy musical, którego premiera miała miejsce na Broadwayu w 2010 roku, przyciągając tłumy widzów. Pokazywany był także niemal w całej Europie i Ameryce. Na scenie oglądamy historię upiornej rodzinki mieszkającej na bagnach w starym, wiktoriańskim zamku. Głównymi bohaterami opowieści są Gomez i Morticia, których córka Wednesday, zwana księżniczką ciemności, dorasta i zakochuje się w uroczym chłopaku imieniem Lucas. Prosi ojca, aby zachował to w tajemnicy przed swoją ukochaną żoną. Wszystko zmieni się pewnego wieczoru, kiedy przy jednym stole spotkają się obie rodziny pochodzące z dwóch różnych światów.

reżyseria / JACEK MIKOŁAJCZYK
kierownictwo muzyczne / PIOTR DEPTUCH, TOMASZ FILIPCZAK
choreografia / EWELINA ADAMSKA-PORCZYK
scenografia / GRZEGORZ POLICIŃSKI
kostiumy / ILONA BINARSCH

Realizatorzy w tym składzie przygotowali polską prapremierę RODZINY ADDAMSÓW w 2015 roku w Gliwickim Teatrze Muzycznym, a także polską prapremierę ZAKONNICY W PRZEBRANIU (2016), będącą niesłabnącym przebojem poznańskiej sceny. Muzyka w RODZINIE ADDAMSÓW stanowi fuzję tradycji broadwayowskiej i znakomitej stylistyki latynoamerykańskiej.

▼ Show More Information

ul. Niezłomnych 1e, 61-894
Poznan
22 September , Saturday 19:00

More Events Nearby

 29 December , Saturday
 Survival Race, Poznan
 31 December , Monday
 Poznan, Poland, Poznan
 31 December , Monday
 Poznan, Poland, Poznan
 31 December , Monday
 Poznan, Poland, Poznan
 31 December , Monday
 Poznan, Poland, Poznan
 27 December , Thursday
 Gmina Suchy Las,
 30 December , Sunday
 Poznan, Poland, Poznan