Rodzimowiercy na swoim - kontynuacja projektu w ramach ZRZUTKA.PL

Pragniemy przypomnieć Wam o trwającym od września projekcie mającym na celu zakup ziemi z przeznaczeniem na rodzimowiercze cele kultowe. W ramach serwisu Polak Potrafi, w przeciągu przeszło dwóch miesięcy, dzięki waszemu wsparciu, udało się zebrać przeszło 20.000 zł. Zbiórka wciąż jest jednak kontynuowana,

tym razem m.in. za pomocą serwisu ZRZUTKA.PL https://zrzutka.pl/yb7p5y a także w ramach systemu płatności PayPal https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=R8AJMGUKUP2QL Szczegóły projektu znajdziecie na http://rodzimowierca.pl/#earth jak również na facbook'owej stronie fanowskiej https://www.facebook.com/PolskaZiemiaRodzimowiercza/ Cały ten projekt ma bowiem rację bytu tylko i wyłącznie przy Waszym dalszym rzeczywistym wsparciu. Każdy z nas przyczynić się może do tego, byśmy po wiekach znów mieli własne miejsce na terenach od pokoleń zamieszkiwanych przez naszych ojców i dziadów.

Na naszej rodzimowierczej grupie jest już prawie 8.000 osób... Jeśli każda z nich okaże choć niewielkie wsparcie, ostatecznie przyczyni się to do zebrania kwoty, która umożliwi nam wykonanie pierwszego kroku. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że jedna osoba może przeznaczyć na ten cel więcej, druga mniej... ale nie to jest najbardziej istotne. Istotne jest by możliwie każdy, któremu szczególnie bliska jest rodzima wiara i kultura, na miarę swoich możliwości to wsparcie okazał. Bo wspólnie możemy więcej! Nie chodzi jednak tylko i wyłącznie o wsparcie finansowe. Równie istotne jest dla nas wsparcie medialne, umożliwiające dotarcie z naszym projektem dalej, szerzej… W tym również możecie pomóc, np. udostępniając informacje o prowadzonej przez nas akcji na swoim profilu facbook’owym, twiterze czy stronach internetowych swoich blogów. Bez waszej pomocy nie zdziałamy wiele. Przy waszej wsparciu możemy zakupić stosowny teren i wybudować na nim chram z prawdziwego zdążenia, z którego sami będziecie mieli pełne prawo korzystać. Bo nie robimy tego dla obcych, lecz tworzymy przestrzeń dla siebie. Bo nawet jeśli w pewnych kwestiach, jako rodzimowiercy czy rodzimokulturowcy się różnimy, to co do tego, że potrzebne jest nam stałe, w pełni publiczne dostępne miejsce, zgadzamy się chyba wszyscy.

Oprócz zwykłej ofiary na ten cel, przekazanej bezpośrednio na koto gwarantującego transparentność tego przedsięwzięcia najstarszego rodzimowierczego związku wyznaniowego, dodatkowo możecie wesprzeć nasz projekt za pomocą serwisu ZRZUTKA.PL https://zrzutka.pl/yb7p5y Dzięki niemu nadal mamy dodatkowo szansę odwdzięczyć się za Wasze wsparcie m.in. rodzimowierczymi smyczami i pamiątkowymi medalami. Niech te nagrody nie przysłonią Wam jednak głównego celu jakim jest zebranie środków, które przeznaczymy na zakup naszej wspólnej rodzimowierczej ziemi i wybudowanie na niej chramu. Tym razem umożliwiono nam bowiem przeprowadzenie akcji bezpośrednio na ten konkretnie cel. Czy go osiągniemy, a raczej jak szybko, zależy w głównej mierze od Was. Od tego, czy wasze przekonania i wiara są na tyle głębokie, by się w ten projekt rzeczywiście zaangażować.

Porzućcie grono internetowych gawędziarzy i wiecznych malkontentów! Dołączcie do nas i wspólnie z nami zapiszcie się w najnowszej, tworzącej się karcie polskiego rodzimowierstwa. Miejcie w tym swój udział, byście kiedyś mogli swoim dzieciom i wnukom powiedzieć: „Ta pierwsza w powojennej Polsce rodzimowiercza świątynia powstała również dzięki mnie”. Bo tak długo jak trwa pamięć o naszych dokonaniach, tak długo trwa pamięć o nas!

Sława!

▼ Show More Information

POLSKA
adress is not specified
15 January , Friday 20:00