Rockefeller 15. juni "Woman2Man - The Final Inter-Chorus!"

Alle reiser har en slutt, alle epos har et klimaks. Et gigantisk klimaks.

«Woman 2 Man -The Final Inter-Chorus!» Er tilbake igjen, denne gangen i konsertform. Johan Hveem Mauruds episke musikaltrilogi skal avsluttes den 15. Juni på Rockefeller.
Kvinnene fra The Venusberg og mennene fra The Penis

blir angrepet av en fiende fra fordums tid. Men går det an å beseire en felles fiende, når man ikke har sett hverandre på uendelige år? Og hva om de ikke liker hverandre? Eller hva med de som hverken identifiserer seg som menn, kvinner eller begge deler? Hvor faen er de oppi alt dette tullet her?

«The Final Inter-Chorus» markerer slutten på et treårig musikalprosjekt, og inneholder et gigantisk ensemble på nesten 50 personer. Alle karakterene you know and love fra «Woman 2 Woman» og «Man 2 Man» er tilbake, og kanskje noen nye.
En kavalkade av kjærlighet, fest, kjønn, kjønnsorganer, skjønnhet og fjas i harmoni blir det uansett.
Som idioten, Johan Hveem Maurud, selv sier det;
«Det blir en to-akters musikalkonsert, hvor alle ligger med hverandre på slutten.»

Velkommen!

Cast slippes fortløpende.


Billettpris: NOK 170 + bill.avgift.
Aldersgrense: 18 år
Dørene åpner 20.00, showstart 21.00.

▼ Show More Information

Badstugata 2, 0183
Oslo
15 June , Friday 20:00

More Events Nearby

 30 October , Tuesday
 Oslo Spektrum Arena, Oslo
 26 October , Friday
 Rockefeller / John DEE / Sentrum Scene, Oslo
 08 November , Thursday
 Norges Varemesse Lillestrøm, Oslo
 26 October , Friday
 Oslo Motor Show, Lillestrøm
 23 October , Tuesday
 Rockefeller / John DEE / Sentrum Scene, Oslo
 08 November , Thursday
 Norges Varemesse Lillestrøm, Oslo
 16 November , Friday
 Norges Varemesse, Lillestrøm
 17 November , Saturday
 Telenor Arena, Fornebu
 08 November , Thursday
 Norges Varemesse Lillestrøm, Oslo
 14 November , Wednesday
 Rockefeller / John DEE / Sentrum Scene, Oslo
 10 November , Saturday
 Rockefeller / John DEE / Sentrum Scene, Oslo
 26 October , Friday
 Rockefeller / John DEE / Sentrum Scene, Oslo
 16 November , Friday
 Parkteatret, Oslo
 15 November , Thursday
 Rockefeller / John DEE / Sentrum Scene, Oslo
 20 October , Saturday
 Rockefeller / John DEE / Sentrum Scene, Oslo
 25 October , Thursday
 Rockefeller / John DEE / Sentrum Scene, Oslo
 27 October , Saturday
 M/S Stena Saga, Oslo
 08 November , Thursday
 Norges Varemesse Lillestrøm, Oslo
 10 November , Saturday
 Rockefeller / John DEE / Sentrum Scene, Oslo
 25 October , Thursday
 Rockefeller / John DEE / Sentrum Scene, Oslo
 09 November , Friday
 VIP-Booking & Management, Oslo
 17 November , Saturday
 Radisson Blu Park Hotel, Oslo, Lysaker
 28 October , Sunday
 Chateau Neuf - Det Norske Studentersamfund, Oslo
 08 November , Thursday
 Norges idrettshøgskole, Oslo
 25 October , Thursday
 Kulturhuset, Oslo
 03 November , Saturday
 Oslo Konserthus, Oslo
 25 October , Thursday
 Oslo Spektrum Arena, Oslo
 20 October , Saturday
 Barna i Asker kulturhus, Asker
 25 October , Thursday
 Oslo Spektrum Arena, Oslo
 21 October , Sunday
 Herr Nilsen, Oslo
 27 October , Saturday
 Cosmopolite Scene, Oslo
 23 October , Tuesday
 Sentrum Scene, Oslo
 26 October , Friday
 Tvillingforeldreforeningen, Oslo
 10 November , Saturday
 Ridehuset Scene, Oslo
 03 November , Saturday
 Rådhusteatret i Ski, Ski