❖ ROCK ARÉNA ❖ Debrecen / ROAD / Leander KILLS / Dorothy / USEME

A PALLAI PRODUKCIÓ bemutatja:

ROCK ARÉNA - DEBRECEN 2018

2018.04.13 - péntek
Debrecen, Lovarda / Kassai út 26.

✱ FELLÉPŐK ✱
Road zenekar
Leander Kills
Dorothy zenekar
USEME
Részletes program hamarosan...

✱ JEGYEK ✱
Elővétel hamarosan...





❖ EARLY BIRD JEGYEK ❖ 2.499.-
// LIMITÁLT DARABSZÁM

- CSAK ONLINE //
https://jegy.rock1.hu/rock-arena_debrecen-lovarda_20180413

❖ ONLINE JEGYEK ❖ 2.999.- // 2018.04.08-ig
https://jegy.rock1.hu/rock-arena_debrecen-lovarda_20180413

❖ BELÉPŐ A KONCERT NAPJÁN A HELYSZÍNEN ❖ 3.499.-

✱ KORHATÁR ✱

❖ 16 éven aluliak csak szülői kísérettel vehetnek részt a koncerten

❖ 12 éves kor alatti gyermekek részére a belépés ingyenes, de regisztrációs jegy váltásához kötött. A regisztrációs jegy megváltásának célja, a rendezvényhelyszín által befogadható maximális létszám mindenkori pontos felügyelete.

A szervezők a programváltozás jogát fenntartják!

▼ Show More Information

Kassai út 26., 4028
Debrecen
13 April , Friday 17:30

More Events Nearby

 16 August , Thursday
 Szabadhajdú Nonprofit Kft., Hajdúböszörmény
 11 August , Saturday
 Hajdúsámson, Hungary, Hajdúsámson
 19 August , Sunday
 Hungarospa Hajdúszoboszlói Zrt., Hajdúszoboszló
 18 August , Saturday
 Kaptár Klub, Debrecen
 12 August , Sunday
 Hajdúböszörmény, Hungary, Hajdúböszörmény
 11 August , Saturday
 Véda Rendezvényszervezés, Debrecen
 31 July , Tuesday
 Nagyerdei Szabadtéri Színpad, Debrecen
 07 August , Tuesday
 Nagyerdei Szabadtéri Színpad, Debrecen
 28 July , Saturday
 Hajdúszoboszló, Hungary, Hajdúszoboszló
 10 August , Friday
 Hajdúszoboszló, Hungary, Hajdúszoboszló
 11 August , Saturday
 Hajdúszoboszló, Hungary, Hajdúszoboszló
 27 July , Friday
 Nagyerdei Szabadtéri Színpad, Debrecen
 06 August , Monday
 Kovács Máté Városi Művelődési Központ és Könyvtár, Hajdúszoboszló