❖ ROCK ARÉNA ❖ Debrecen / ROAD / Leander KILLS / Dorothy / USEME

A PALLAI PRODUKCIÓ bemutatja:

ROCK ARÉNA - DEBRECEN 2018

2018.04.13 - péntek
Debrecen, Lovarda / Kassai út 26.

✱ FELLÉPŐK ✱
Road zenekar
Leander Kills
Dorothy zenekar
USEME
Részletes program hamarosan...

✱ JEGYEK ✱
Elővétel hamarosan...





❖ EARLY BIRD JEGYEK ❖ 2.499.-
// LIMITÁLT DARABSZÁM

- CSAK ONLINE //
https://jegy.rock1.hu/rock-arena_debrecen-lovarda_20180413

❖ ONLINE JEGYEK ❖ 2.999.- // 2018.04.08-ig
https://jegy.rock1.hu/rock-arena_debrecen-lovarda_20180413

❖ BELÉPŐ A KONCERT NAPJÁN A HELYSZÍNEN ❖ 3.499.-

✱ KORHATÁR ✱

❖ 16 éven aluliak csak szülői kísérettel vehetnek részt a koncerten

❖ 12 éves kor alatti gyermekek részére a belépés ingyenes, de regisztrációs jegy váltásához kötött. A regisztrációs jegy megváltásának célja, a rendezvényhelyszín által befogadható maximális létszám mindenkori pontos felügyelete.

A szervezők a programváltozás jogát fenntartják!

▼ Show More Information

Kassai út 26., 4028
Debrecen
13 April , Friday 17:30

More Events Nearby

 18 May , Friday
 HALL, Debrecen
 22 April , Sunday
 Debrecen Airport, Debrecen
 29 April , Sunday
 Kazánház Egyetemi Klub, Debrecen
 18 May , Friday
 Lovarda Egyetemi Kulturális és Konferenciaközpont (official), Debrecen
 28 April , Saturday
 HALL, Debrecen
 12 May , Saturday
 Debrecen, Hungary, Debrecen
 12 May , Saturday
 Debreceni Főnix Csarnok, Debrecen
 03 May , Thursday
 Kazánház Egyetemi Klub, Debrecen
 04 May , Friday
 Roncsbár, Debrecen
 21 April , Saturday
 Roncsbár, Debrecen
 22 April , Sunday
 Kölcsey Központ Debrecen, Debrecen
 01 May , Tuesday
 Derecske, Sárostói Sportpálya, Derecske
 16 May , Wednesday
 Debreceni Főnix Csarnok, Debrecen
 27 April , Friday
 Lovarda Egyetemi Kulturális és Konferenciaközpont (official), Debrecen
 23 April , Monday
 Kölcsey Központ Debrecen, Debrecen
 01 May , Tuesday
 Balmazújváros, Hungary, Balmazújváros
 05 May , Saturday
 KOSÁR, Debrecen
 12 May , Saturday
 Debrecen, Hungary, Debrecen
 29 April , Sunday
 Nagyerdei TEREP Maraton, Debrecen
 19 May , Saturday
 Hajdúböszörmény, Hungary, Hajdúböszörmény
 11 May , Friday
 Roncsbár, Debrecen
 29 April , Sunday
 Gladiators Football, Debrecen
 28 April , Saturday
 Kráter Tó, Nagyhegyes
 21 April , Saturday
 Kölcsey Központ Debrecen, Debrecen
 21 April , Saturday
 Rock Cafe, Hajdúszoboszló
 28 April , Saturday
 Páholy Lakásszínház - Debrecen, Debrecen
 13 May , Sunday
 Gladiators Football, Debrecen
 10 May , Thursday
 Debrecen, Hungary, Debrecen
 19 May , Saturday
 Véda Rendezvényszervezés, Debrecen
 18 May , Friday
 Kaptár Klub, Debrecen
 27 April , Friday
 Best FM, Debrecen
 22 April , Sunday
 Új Nemzedék - Debrecen, Debrecen
 16 May , Wednesday
 Debrecen Kossuth-Tér, Nagytemplom, Debrecen
 28 April , Saturday
 Kovács Máté Városi Művelődési Központ és Könyvtár, Hajdúszoboszló
 27 April , Friday
 Dumaszínház Balmazújváros (official), Balmazújváros