Pseudohodowle, zbieramy informacje dla Posłów

W związku z ogłoszoną w mediach wolą polityczną wprowadzenia nowelizacji ustawy o ochronie zwierząt, w tym jej zapisów, które zakażą działalności stowarzyszeniom powstałym po 2012 roku - chcemy rzetelnie poinformowac wszystkich posłów jak wygląda działalność takich stowarzyszeń.

W tym wydarzeniu publikować

będziemy informacje o pseudohodowlach zlikwidowanych przez organizacje ochrony zwierząt, ze szczególnym naciskiem na ich przynależność do stowarzyszeń, które z dobrostanem zwierząt i kynologią mają niewiele wspólnego.
Ich "hodoffcy" najczęściej rejestrują się mailowo, nadają sobie przydomki hodowlane oraz wystawiają trywialne dokumenty nazywane rodowodami.

Prosimy wszystkie organizacje o nadsyłanie nam informacji o likwidowanych po 2012 roku pseudohodowlach wg następującego klucza:
1. nazwa organizacji
2. data interwencji
3. liczba odebranych zwierząt
4. nazwa stowarzyszenia, do którego należy pseudo
5. materiał zdjęciowy
6. stan prawny na dziś

Wszystkie materiały zostaną zebrane w formie prezentacji i przekazane posłom i mediom.
Udowodnimy ponad wszelką wątpliwość, że planowany zakaz sprzedaży zwierząt domowych w serwisach internetowych oraz zakaz działalności dla kilkuset "stowarzyszeń" jest w pełni zasadny.

Pseudohowców ostrzegamy, że żadne zgłaszanie, blokowanie czy inne głupie próby zlikwidowania tych danych nic nie zmienią.
Wydarzenie będzie na bieżąco archiwizowane.
Powstanie również strona internetowa z dokładnie tymi samymi danymi, ze szczególnym uwględnieniem najbardziej aktywnych stowarzyszeń.

W razie pytań prosimy o kontakt tutaj, na FP Mondo Cane, na maila katarzyna.lobacz@gmail.com lub telefon 609 036 046

PROSIMY O UDOSTĘPNIANIE!

Może przy okazji przekonamy potencjalnych kupujących do czego się przyczyniają przez chęć posiadania pseudo rasowego pieska.

▼ Show More Information

ul. Grodziska 13, 96-321
Zabia Wola
01 February , Thursday 16:00

More Events Nearby

 30 January , Wednesday
 Schronisko w Korabiewicach - oficjalna strona, Puszcza Marianska
 31 January , Thursday
 Fundacja Zielony Pies, Grabce Towarzystwo
 26 January , Saturday
 Piaseczno, Poland, Piaseczno