Projekt 333 x 3 pre OZ Trenčianske Labky

Vážení darcovia a podporovatelia!

V období 2 rokov sme zmenili život 147 zvierat k lepšiemu. Za týmto číslom sú hodiny a hodiny práce, stresu, hľadania riešení; hodiny strávené na veterine, na cestách; často aj hodiny plné sĺz a zúfalstva.

Nech však akokoľvek chceme, je nezodpovedné pokračovať ďalej

v pomoci zvieratám ak nemáme financie ani na základné veterinárne ošetrenia. V priemere sú počiatočné náklady na každé jedno zviera 80 EUR. Počiatočné, rozhodne nie konečné...

My sa však nevzdávame, chceme naďalej pomáhať nemým tváram a preto sme spustili PROJEKT 333 x 3.

Ak sa nájde 333 ľudí, ktorí podporia našu činnosť 3 eurami mesačne, dopracujeme sa k úžasnej sume. Tá nás nielen vytiahne z dlhov, ale zabezpečí i potrebnú rezervu pre akútne prípady. Preto Vás prosíme, zapojte sa Vy, zapojte rodinných príslušníkov, známych aj neznámych...

Je to jednoduché!
Zadajte mesačný trvalý príkaz na sumu 3 eurá na číslo účtu OZ Trenčianske Labky: 4019093022/ Kód banky: 7500 (ČSOB) a do správy pre prijímateľa uveďte 333x3.

(IBAN: SK4275000000004019093022 alebo Swift kód: CEKOSKBX)

Bez financií to nezvládneme! Áno, vedeli sme, do čoho ideme a vedeli sme aj, že prosby o pomoc budú pribúdať...No už teraz počtom zvierat fungujeme ako niektoré útulky na Slovensku i keď nemáme ani jeden koterec či priestory, sme bez podpory mesta i štátu. Počas našej činnosti sme úplne stratili ilúzie a ružové okuliare už naozaj nemáme. Videli sme príliš veľa- zamrznuté mačatá, dobité či dostrieľané zvieratá, umierajúce zvieratá v agónii i vyhladované na kosť, mačky s odtrhnutými chvostmi, psov s dolámanými labkami do mäsa, zvieratá živoriace v nepredstaviteľných podmienkach a čo je najhoršie i neuveriteľnú ľudskú krutosť a ľahostajnosť... Už tu bolo toľko plaču, stresu, zúfalstva, ktoré by sme nikomu nepriali. Napriek všetkému naše odhodlanie naďalej trvá, nechceme sa len prizerať, avšak potrebujeme Vás, aby sme dokázali pomáhať nemým tváram v najväčšej núdzi.

Tí, ktorí sledujú našu činnosť vedia, ako veľmi nám záleží na každej jednej nemej tvári, popisky píšeme naozaj od srdca, prežívame každú jednu boliestku, adopciu či smrť zvieraťa, ktoré nám prejde rukami. Nezatajujeme ani to zlé, učíme sa na vlastných chybách, veď aj my sme len ľudia.

Pomáhať zvieratám je naše poslanie, nie práca. Pomáhame dobrovoľne a bez nároku na honorár. Pomáhať aj naďalej chceme, pretože pocit, keď zviera zachránite pred istou smrťou a vidíte jeho rozžiarené oči v novom domove, príp. odfukovanie v perinách je neopísateľný... Dobrovoľne priznávame, že cez naše pomyselné „sito“ otázok pri adopcii prejde málokto, ale je to v záujme našich labiek. Naše ex-labky to tiež dobre poznajú, dnes sú zásadne spoločníci v rodinách- nie alarm na dvor, či pasca na myši...

Prosíme, nenechajte nás v tom samých! Kúpte si o krabičku cigariet menej, obetujte čokoládu, kozmetiku, kávu a podporte dobrú vec sumou 3 eurá mesačne.

Spolu to dokážeme, veď predsa MY + VY + ONI je moc nás (bez)MOCNÝCH!

POTREBNÉ ÚDAJE:

Do poznámky pre prijímateľa prosíme uviesť: 333x3
Číslo účtu: 4019093022
Kód banky: 7500 (ČSOB)
IBAN: SK4275000000004019093022
Swift kód: CEKOSKBX

Za naše Labky v núdzi ĎAKUJEME

POZNÁMKA: Nejedná sa o verejnú zbierku. Pri tomto projekte ide o propagáciu vybraného združenia s cieľom informovať o možnostiach pomoci.

▼ Show More Information

911 01 Trencin, Slovakia
adress is not specified
30 December , Saturday 05:00