Posezení u cimbálu ve Vinařské stodole

Tým vinařství CHÂTEAU VALTICE Vás srdečně zve v sobotu 28. dubna do sklepa Vinařské stodoly na Vinařské 407, kde pro Vás bude od 20:00 do půlnoci hrát Cimbálová muzika Podluží k příjemnému posezení u vín CHÂTEAU VALTICE.

Přijďte se s přáteli či rodinou pobavit a posedět u skleničky skvělých valtických

vín a drobného občerstvení.

ZMĚNY VYHRAZENY, VSTUP ZDARMA A BEZ REZERVACE.

#Víno #Cimbál #cimbálováhudba #ChateauValtice #Valtice

▼ Show More Information

Vinařská 407, 691 42
Valtice
28 April , Saturday 20:00

More Events Nearby

 07 September , Friday
 Pálavské vinobraní v Mikulově, Mikulov
 24 August , Friday
 Kostice, Czech Republic, Kostice
 24 August , Friday
 Eurotrialog Mikulov, Mikulov
 23 August , Thursday
 Penzion a vinárna U Langrů, Dolni Vestonice
 02 September , Sunday
 Mistelbach Lokalbahnhof, Mistelbach an der Zaya
 18 August , Saturday
 Amfiteátr Tvrdonice, Tvrdonice
 30 August , Thursday
 Rybník Štěrkáč, Zajeci
 25 August , Saturday
 Vino Versum Poysdorf, Poysdorf
 01 September , Saturday
 Wine Wellness Hotel Centro, Hustopece
 01 September , Saturday
 Château Valtice - Vinné sklepy Valtice a.s., Valtice
 19 August , Sunday
 VASZ Mistelbach, Mistelbach
 01 September , Saturday
 Bikers Bar & Club Podivín, Podivín
 20 August , Monday
 Mikulov, Czech Republic, Mikulov
 08 September , Saturday
 Hohenau an der March, Austria, Hohenau an der March