Pomóż spełnić marzenie Kingi!

KINGA MARZY O WYJEŹDZIE NA TENERYFĘ

Kilka słów o Marzycielce:

Kinga, chora podopieczna Fundacji Mam Marzenie, to absolutnie niezwykła dziewczynka, a jej zainteresowania obejmują niemalże wszystkie dziedziny - od plastycznych, matematycznych, poprzez aktywności sportowe i fascynację światem zwierząt,

aż do gry na instrumentach muzycznych! Ta wyjątkowa dziesięciolatka obdarzona jest zarówno wrażliwym usposobieniem jak i silną postawą wobec przeciwności losu, a jej czarujący, ciepły uśmiech skradłyby niejedno serce.

Marzenie:

Ciekawa świata i zafascynowana pięknem natury, Kinga marzy o przeżyciu niezwykłej przygody, którą będzie niewątpliwie wyprawa na jedną z Wysp Kanaryjskich - Teneryfę. Wybór ten nie jest przypadkowy – znajdują się tam dwa fantastyczne miejsca, które dziewczynka pragnie odwiedzić:

- Loro Park - ogród zoologiczno-botaniczny, w którym żyje ponad 300 gatunków egzotycznych zwierząt. Czekają tam na Kingę liczne atrakcje, jak np. podziwianie aligatorów, białych tygrysów i pingwinów, występy przyjaznych delfinów czy karmienie kolorowych papug.

- Siam Park – jeden z największych w Europie parków wodnych, oferujący takie rozrywki jak spływ wielkim pontonem, system zjeżdżalni, mostów, wodospadów i ukrytych wodnych pułapek zamontowanych na kilku poziomach, a także zabawę z fokami, które chętnie obdarzają buziakami turystów.


Pomóżmy spełnić to piękne marzenie, które choć na chwilę pozwoli Kindze zapomnieć o chorobie i cieszyć się pełnią życia!


Koszt: 6500,00 zł (jednak liczy się każda najmniejsza kwota, którą możesz okazać wsparcie!)

Nr konta: 26 1050 1445 1000 0022 7647 0461 (tytuł wpłaty: "Oddział Warszawa, Kinga, Teneryfa")Kontakt: Monika Kozłowska - monika.kozlowska@mamarzenie.org, 515199622 / Martyna Olesińska - 600949911 lub wiadomość na fbhttp://www.mammarzenie.org/marzyciele/6531-Kinga/

▼ Show More Information

, 38003
Santa Cruz de Tenerife
15 May , Sunday 00:00

More Events Nearby