Piknik i Parken 2017

Piknik i Parken fortsetter suksessen fra i sommer, og returnerer til parken ved Vigelands-museet helgen 22. til 24. juni 2017

Du finner billetter her

: http://bit.ly/29xCSDv

Og for mer informasjon, se www.piknikiparken.no

▼ Show More Information

Nobels gate 32, 0268
Oslo
22 June , Thursday 12:00

More Events Nearby

 10 September , Sunday
 Vålerenga Fotball, Oslo
 07 September , Thursday
 Telenor Arena, Fornebu
 25 August , Friday
 St. Hanshaugparken, Oslo
 20 August , Sunday
 EVO Fitness,
 02 September , Saturday
 Holmenkollen National Arena, Oslo
 02 September , Saturday
 Akershus Festning, Oslo
 07 September , Thursday
 Telenor Arena, Fornebu
 02 September , Saturday
 Det Norske Teatret, Oslo
 08 September , Friday
 Designers Saturday Oslo, Oslo
 01 September , Friday
 Oslo Spektrum Arena, Oslo
 16 September , Saturday
 Oslo Maraton, Oslo
 02 September , Saturday
 Aker Brygge Marina, Oslo
 03 September , Sunday
 Oslo, Norway, Oslo
 25 August , Friday
 Cinemateket i Oslo, Oslo
 16 September , Saturday
 Chateau Neuf - Det Norske Studentersamfund, Oslo
 09 September , Saturday
 Oslo, Norway, Oslo
 02 September , Saturday
 Jernbanetorget, Oslo
 09 September , Saturday
 Teknisk museum, Oslo
 27 August , Sunday
 Den Norske Opera & Ballett, Oslo
 12 September , Tuesday
 Mathallen Oslo, Oslo
 02 September , Saturday
 Oslo, Norway, Oslo
 01 September , Friday
 Rockefeller / John DEE / Sentrum Scene, Oslo
 31 August , Thursday
 Ekeberg Idrettshall, Oslo
 29 August , Tuesday
 Norwegian School of Veterinary Science, Oslo
 15 September , Friday
 Parkteatret, Oslo
 07 September , Thursday
 Oslo, Norway, Oslo
 30 August , Wednesday
 Rockefeller / John DEE / Sentrum Scene, Oslo
 20 August , Sunday
 Henie Onstad Kunstsenter, Oslo
 01 September , Friday
 Cosmopolite Scene, Oslo
 25 August , Friday
 DFDS Seaways NO, Oslo
 16 September , Saturday
 Oslo Spektrum Arena, Oslo
 20 August , Sunday
 SALT Art - Music, Oslo
 30 August , Wednesday
 Oslo Design Fair, Lillestrøm
 23 August , Wednesday
 BLÅ, Oslo
 12 September , Tuesday
 Parkteatret, Oslo