Penetration. Відкриття виставки Микити Шаленного (18+)

19 жовтня о 19:00 запрошуємо на відкриття персональної виставки Микити Шаленного PENETRATION. Одразу попереджуємо - експоновані роботи містять оголену натуру та сцени насилля, тож вхід на виставку особам, що не досягли 18 років, дозволено виключно у супроводі батьків/опікунів.

Фотопроект PENETRATION

Микити Шаленного — це спроба художника проникнути до найбільш потаємних місць людських взаємин і дослідити стереотипи та архетипи, що продовжують там існувати. На рівні колективного несвідомого суспільство продовжує замовчувати та ховати під одягом все, що стосується домінування, взаємних утисків та пресингу у стосунках, намагаючись ігнорувати їх.

Nikita Shalenny народився у 1982 році, в місті Дніпро, де нині живе і працює. Закінчив Придніпровську державну академію будівництва та архітектури. До 2008 року вів архітектурну практику. Художник, графік, автор об’єктів та інсталяцій. В 2011 році отримав Приз глядацьких симпатій, PinchukArtPrize. Робота Сибір визнана Найкращою інсталяцією ArtVilnius 2015. Учасник багатьох групових та персональних виставкових проектів в Україні та за кордном. Його роботи зберігаються в музейних та приватних колекціях Данії, Великобританії, Польщі та України.

Вхід вільний. Деталі www.artsvit.dp.ua
м. Дніпро, вул. Січових Стрільців, 4а

▼ Show More Information

вул. Січових Стрільців, 4а, 49044
Dnipropetrovsk
19 October , Thursday 19:00

More Events Nearby