Pardubice: Bezpečnost miminka

Milé maminky, ve spolupráci s webovým portálem Feedo.cz jsem pro Vás připravila v roce 2018 úplně nový seminář Bezpečnost kojence věnovaný všem, kteří se zajímají o bezpečnost a první pomoc těm úplně nejmenším.

Povídání je vhodné pro všechny těhotné nebo maminky čerstvých miminek (ideálně do 6 měsíců).

O

ČEM TO BUDE

Dokážete reagovat na akutní situace, které mohou doma nastat? Pokud se bude miminko dusit, spadne vám z výšky nebo bude alarmovat monitor dechu? Většina rodičů dnes monitor dechu pořizuje, ale neuvědomují si, že jde jen o informační jednotku, která jim oznámí problém.

Pokud se s problémem nedokážete vypořádat a dítě v případě potřeby resuscitovat, není monitor dechu velkým pomocníkem.

Krom akutních stavů si projdeme i jak na teplotu dítěte a její měření. Jaké jsou účinné metody srážení horeček a kdy už je nutná návštěva ošetřujícího pediatra.

Jsem lékařka, která semináře první pomoci pořádá déle než rok a nově budete mít možnost si resuscitaci vyzkoušet na speciální resuscitační figuríně. Na jakém místě, jak silně a rychle, jak hluboko nebo jak zachovat chladnou hlavu a nepanikařit. To vše si z kurzu Bezpečnost kojence odnesete.

Projdeme společně navíc i otázky očkování, kontrol a vyšetření u pediatra a bude dostatek času na všechny vaše dotazy. Vítám nejen maminky, ale i tatínky či celé páry.

Cena je 300 Kč včetně materiálů.

▼ Show More Information

, 530 01
Pardubice
09 November , Friday 12:00

More Events Nearby

 16 February , Saturday
 Obecní hostinec Lhota pod Libčany, Hradec Králové
 24 January , Thursday
 Tipsport Arena, Pardubice