Oslava 20 let Sonkalu

Oslavte s námi 20 let Sonkalu. Máme připravenou exhibici taekwonda, projekci videí a fotografií z dávné minulosti i současnosti! Zakoupením vstupenky

přispějete na dobrou věc, skvěle se pobavíte a ještě nadlábnete :)

▼ Show More Information

Votuzská 379/11, 193 00
Horni Pocernice
16 June , Saturday 16:00

More Events Nearby

 20 July , Friday
 Praha O2 Arena, Prague
 04 July , Wednesday
 Prague, Czech Republic, Prague
 01 July , Sunday
 O2 arena, Prague
 30 June , Saturday
 Prague, Czech Republic, Prague
 29 June , Friday
 Czech Republic,
 04 July , Wednesday
 Prague, Czech Republic, Prague
 29 June , Friday
 AERODROME FESTIVAL CZ, Prague
 01 July , Sunday
 O2 arena, Prague
 04 July , Wednesday
 Letiště Praha Letňany, Prague
 01 July , Sunday
 O2 arena, Prague
 28 June , Thursday
 O2 arena, Prague
 05 July , Thursday
 Prague, Czech Republic, Prague
 29 June , Friday
 Mystic Sk8 Cup, Prague
 01 July , Sunday
 Prague, Czech Republic, Prague
 24 June , Sunday
 Výstaviště Holešovice, Prague
 14 July , Saturday
 Průmyslový palác, Prague
 27 June , Wednesday
 Roxy Prague, Prague
 04 July , Wednesday
 Prague, Czech Republic, Prague
 10 July , Tuesday
 Lucerna Music Bar, Prague
 13 July , Friday
 Lucerna Music Bar, Prague
 02 July , Monday
 Lucerna - Velky sal,
 11 July , Wednesday
 Prague, Czech Republic, Prague
 29 June , Friday
 AERODROME FESTIVAL CZ, Prague
 05 July , Thursday
 Prague, Czech Republic, Prague
 30 June , Saturday
 AERODROME FESTIVAL CZ, Panenský Týnec
 21 July , Saturday
 Stadion Juliska Dukla Praha,
 29 June , Friday
 Storm Club Prague, Prague
 27 June , Wednesday
 Roxy Prague, Prague
 05 July , Thursday
 Futurum Music Bar, Prague
 01 July , Sunday
 O2 arena, Prague
 03 July , Tuesday
 Tiskárna na Vzduchu, Prague
 18 July , Wednesday
 Futurum Music Bar, Prague
 20 July , Friday
 Prague, Czech Republic, Prague
 10 July , Tuesday
 Palác Akropolis, Prague
 14 July , Saturday
 Grébovka, Prague
 18 July , Wednesday
 Futurum Music Bar, Prague