OKUPE

Legendární Okupe Prod crew dorazí v kompletní sestavě předvést svůj současný sound k nám do pokojíčku. Supported by Mayapur Djs.

BabylonJoke - LIVE (GROOVYTEK)
XTECH Okupe - LIVE (ACID HARDTEK)
Enki Okupe - DJ SET (HARDTEK TRIBE)
XTECH Okupe B2B Enki Okupe - DJ SET (ACID TECHNO)
+ FRIEND GUESTS !!!

Ticket

price : 200 CKZ

Open at 22:00 PM
Close at 12:00 AM

#RAVEON

▼ Show More Information

Mezi vodami 35, 140 00
Prague
29 September , Friday 22:00

More Events Nearby

 24 December , Sunday
 Ministerstvo kultury České republiky, Prague
 24 December , Sunday
 O2 arena, Prague
 26 December , Tuesday
 Vyšehradský hřbitov, Prague
 17 December , Sunday
 Hala Královka, Prague
 23 December , Saturday
 Hlavní nádraží, Prague
 25 December , Monday
 Pražský hrad — Prague castle — Castello di Praga — Castillo de Praga, Prague
 21 December , Thursday
 Palác Akropolis, Prague
 05 January , Friday
 Storm Club Prague, Prague
 17 December , Sunday
 O2 arena, Prague
 31 December , Sunday
 Česká republika, Prague
 22 December , Friday
 O2 arena, Prague
 06 January , Saturday
 O2 arena, Prague
 22 December , Friday
 Storm Club Prague, Prague
 05 January , Friday
 Palác Žofín, Prague
 24 December , Sunday
 Bethlehem Chapel, Prague
 14 January , Sunday
 Forum Karlín, Prague
 05 January , Friday
 Dům kultury Kladno, Kladno
 12 January , Friday
 Kongresové centrum Praha, Prague
 13 January , Saturday
 P.M. Club & Cocktail bar, Prague
 06 January , Saturday
 Kino Světozor, Prague
 05 January , Friday
 Lucerna - Velky sal,
 15 January , Monday
 Palác Lucerna, Prague
 23 December , Saturday
 Psí útulek Bouchalka, Bustehrad
 06 January , Saturday
 Dům kultury Kladno, Kladno
 09 January , Tuesday
 Palác Lucerna, Prague
 29 December , Friday
 Rock Café Prague (Official), Prague
 12 January , Friday
 Pražský hrad — Prague castle — Castello di Praga — Castillo de Praga, Prague
 17 December , Sunday
 Zvole, Czech Republic, Zvole
 24 December , Sunday
 Prague, Czech Republic, Prague
 21 December , Thursday
 Forum Karlín, Prague
 06 January , Saturday
 Storm Club Prague, Prague
 22 December , Friday
 Malá sportovní hala - Oficiální stránka, Prague
 28 December , Thursday
 cross][club, Prague
 19 December , Tuesday
 Lucerna Music Bar, Prague
 21 December , Thursday
 KD Ládví, Prague
 20 December , Wednesday
 Futurum Music Bar, Prague