Oh Sees

San Francisco’nun post-milenyum çocukları garage/psych’ın eşsiz isimleri Oh Sees ilk İstanbul konserleriyle 28 Ağustos’ta Zorlu PSM Studio’yu titretecek!

San Franciscolu Oh Sees, 1997 yılında şarkı yazarı John Dwyer vokalinde, basta Tim Hellman, davulda Dan Rincon ve Paul Quattrone ile günümüzdeki

kadrosuyla kuruldu. Sık sık isim değiştiren grup daha önce, Orinoka Crash Suite, OCS, Orange County Sound, The Ohsees ve Thee Oh Sees gibi çeşitli isimleri de kullandı.

Grubun müziğini, garage rock, saykodelik rock, punk rock, art punk ve 1980 sonrası post-punk gibi türlerin esnek sınırları arasında tanımlamak mümkün. Bugün 2017 tarihli son albümleri “Orc” ile kesin bir punk tavrına bürünen Oh Sees, müziğinde sıklıkla deneysel seslere yer veriyor.

Bugüne kadar 20 stüdyo albümüne imza atan Oh Sees’in harikulade yaratıcı şarkılarının bazılarında, Dwyer’ın evinde ürettiği bir takım eksantrik sesleri de duymak mümkün. Bu denli fazla medyumdan beslenen grubun şarkılarının her biri, kendi içinde çok özel, yaratıcı ve renkli.

Oh Sees’i farklı kılan onlarca sebepten biri ise, renkli karnavalları anımsatan harikulade canlı performansları. Daha önce Primavera Festival, POP Montreal, AMA Music Festival gibi dünyaca ünlü sahnelerde boy göstermiş grup, STUDIO performansından önce, Nisan ayındaki Coachella festivali için kollarını sıvadı.

- 18 yaş sınırı vardır. 18 yaş altı seyircilerimiz etkinliğe ebeveynlerinin (anne ve/veya baba) refakatinde katılabilirler.

▼ Show More Information

Zorlu Performans Sanatları Merkezi, Levazım Mahallesi, No:, Koru Sokağı No:2, 34340 Zincirlikuyu/Beşiktaş/İstanbul, 34340
Istanbul
28 August , Tuesday 21:00

More Events Nearby

 06 October , Saturday
 Zorlu Performans Sanatları Merkezi, Istanbul
 25 September , Tuesday
 Istanbul, Istanbul
 29 September , Saturday
 Salon Figaro, Istanbul
 30 September , Sunday
 Capitol Alışveriş Merkezi, Üsküdar
 04 October , Thursday
 Gezi Dostları, Istanbul
 23 September , Sunday
 Üsküdar Nikah Sarayı, Istanbul
 29 September , Saturday
 Wedding World Kuyumcukent Alışveriş Merkezi, Istanbul
 18 October , Thursday
 Zeytinburnu Tekstil Piyasasi, Istanbul
 19 October , Friday
 1001 İstanbul, Istanbul
 19 October , Friday
 Wyndham Grand Istanbul Levent, Istanbul
 03 October , Wednesday
 Yeni Bosna Çoban Çeşme Mah, Istanbul
 07 October , Sunday
 Yildirim Dugun Salonlari, Istanbul
 15 October , Monday
 Gülsuyu Asım Kara Spor Kompleksi, Maltepe
 21 September , Friday
 Esenler,bayrampaşa,zeytinburnu parti kumaş alanlar, Zeytinburnu
 01 October , Monday
 Parti Kumaş Alanlar, Istanbul
 26 September , Wednesday
 İstanbul lastik alınır 05357186113, Zeytinburnu
 18 October , Thursday
 Kumaş alanlar 05356519107, Istanbul
 27 September , Thursday
 Kumaş alanlar 05356519107, Istanbul
 01 October , Monday
 Parti kumaş alanlar İstanbul 05079405162, Istanbul
 01 October , Monday
 Parti kumaş alanlar İstanbul 05079405162, Istanbul
 14 October , Sunday
 Burcu Düğün Salonu, Istanbul
 21 September , Friday
 İstanbul parti kumaşçılar 05357186113 parti kumaş alınır satılır, Istanbul
 01 October , Monday
 Parti Kumaş Alanlar 05079405162, Istanbul
 02 October , Tuesday
 Parti Kumaş Alanlar, Istanbul
 30 September , Sunday
 Bayrampasa, Bayrampasa
 15 October , Monday
 By Plus İstanbul, Istanbul
 01 October , Monday
 Parti kumaş alanlar İstanbul 05079405162, Istanbul
 01 October , Monday
 Parti kumaş alanlar İstanbul 05079405162, Istanbul
 01 October , Monday
 Parti kumaş alanlar İstanbul 05079405162, Istanbul
 10 October , Wednesday
 PDR Open Platform, Istanbul
 15 October , Monday
 Istanbul Ataturk Airport - IST, Istanbul
 16 October , Tuesday
 Merter Tekstil Merkezi, Istanbul
 27 September , Thursday
 Zeytinburnu Tekstil Piyasasi, Istanbul
 28 September , Friday
 Zeytinburnu Tekstil Piyasasi, Istanbul
 10 October , Wednesday
 top kumaş alanlar 05345513533, Istanbul