Ogólnopolski Konkurs Poetycki „Słowo”

Zapraszamy osoby powyżej 16 roku życia do udziału w konkursie poetyckim. Tematyka jest dowolna. Wiersz musi być napisany w języku polskim, nie nagradzany na innych konkursach oraz nie drukowany w czasopismach literackich ani w publikacjach książkowych czy elektronicznych.

Zgłoszenia przyjmowane są

do 29 września 2017 roku. Wiersze będą oceniane przez jury, które przyzna 3 nagrody:
- I miejsce: statuetka + 1000 zł
- II miejsce: 700 zł
- III miejsce: 400 zł.
Jury może przyznać dodatkowe wyróżnienia.

O wynikach konkursu uczestnicy zostaną powiadomieni do 31 października 2017 drogą mailową lub telefoniczną.

Uroczyste rozdanie nagród nastąpi 11 listopada 2017 roku o godzinie 18:00 w Kameralnej Przestrzeni Widowiskowej OKSiR w Świeciu (ul. Wojska Polskiego 139).

Regulamin i formularz zgłoszeniowy dostępne na stronie: www.oksir.eu/a17154.ogolnopolski_konkurs_poetycki_slowo

Koordynator konkursu: Kinga Willim, tel. 503 172 876, e-mail: zielony.kot@oksir.eu

▼ Show More Information

ul. Wojska Polskiego 139, 86-100
Swiecie
11 November , Saturday 18:00

More Events Nearby

 04 November , Saturday
 Mniszek Arena, Grudziadz
 20 October , Friday
 Chocolate Club Świecie, Swiecie
 03 November , Friday
 Klub Akcent, Grudziadz
 27 October , Friday
 Hala Widowiskowo-Sportowa w Świeciu, Swiecie
 29 October , Sunday
 Hala Widowiskowo-Sportowa w Świeciu, Swiecie
 12 November , Sunday
 Klub Akcent, Grudziadz
 05 November , Sunday
 AZ Dance&Fit Studio, Grudziadz
 21 October , Saturday
 Camping-Zamek Świecie, Swiecie
 22 October , Sunday
 Chełmno, Poland, Chełmno
 27 October , Friday
 Restauracja Akcent, Grudziadz
 27 October , Friday
 Private Fachschule für Wirtschaft und Soziales Sondershausen, Sondershausen
 21 October , Saturday
 Centrum Edukacji Ekologicznej w Grudziądzu, Grudziadz
 21 October , Saturday
 Restauracja Akcent, Grudziadz
 26 October , Thursday
 Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS, Swiecie
 03 November , Friday
 Restauracja Akcent, Grudziadz
 04 November , Saturday
 Loft Grudziądz, Grudziadz
 21 October , Saturday
 Hala Widowiskowo-Sportowa w Świeciu, Swiecie
 17 November , Friday
 Karczma Czarci Młyn, Grudziadz
 30 October , Monday
 FADO CAFE, Grudziadz
 18 November , Saturday
 Swiecie, Poland, Swiecie
 17 November , Friday
 Kręgielnia Grawitacja, Chełmno
 28 October , Saturday
 Marina Grudziądz, Grudziadz
 27 October , Friday
 Klub Akcent, Grudziadz
 22 October , Sunday
 Klub Akcent, Grudziadz
 28 October , Saturday
 Grudziadz, Poland, Grudziadz
 17 November , Friday
 Karczma Czarci Młyn, Grudziadz
 23 October , Monday
 Motylek Przedszkole nr 8, Swiecie
 20 October , Friday
 Grudziadz, Poland, Grudziadz