Od seksualności do kochania - dowiedz się więcej

OdNowa Centrum zaprasza Ciebie na ciekawy wykład Od seksualności do kochania - dowiedź się więcej, który poprowadzi Ewa Marianna Soter .

Na wykladzie dowiesz się czy w seksie może być coś świętego, coś pozytywnego, czy coś zasilającego wręcz mistycznego ❓

Zadamy sobie pytania:

czym jest totalny orgazm



czy seks może być rytuałem ❓

czy otwierasz się na najgłębszą rozkosz miłości ❓

czy kochając się jesteście oboje napełnieni ❓

Każda kobieta pragnie dawać i przyjmować miłość w pełni
Każdy mężczyzna chce być najlepszym kochankiem - co to znaczy i jak to zrobić ❓

Zapraszamy ‼️

Ewa Marianna Soter - psycholożka, seksuolożka, terapeuta uzależnień, ukończyła warsztaty tantry, pracy z ciałem, głosem, instruktorka ćwiczeń TRE.
Prowadzi warsztaty ze złosci, z glębokiego oddechu. Pracuje z ciałem nad odblokowywaniem się na doświadczanie życia w pełni również w sferze seksualnej.
Pracuje z ludźmi nad kreowaniem siebie na nowo, nad otwieraniem swojego serca na drugiego człowieka i w pełni doświadczania życia w Miłości.


Termin:
19.01.2018 od godz. 18.00 - 20.00

Miejsce spotkania;
OdNowa Centrum Refleksoterapii
ul. Uphagena 19
80-237 Gdańsk

Bilet wstępu: 30,00 zł

Zapisy:
Izabela Milczarek : sms: 607362424
@ milczarek@odnowacentrum.pl

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA ‼️‼️‼️

▼ Show More Information

Uphagena 19, 80-237
Gdansk
19 January , Friday 18:00

More Events Nearby

 04 July , Wednesday
 Gdynia, Gdynia
 04 July , Wednesday
 Gdynia, Poland, Gdynia
 14 July , Saturday
 Sopot, Poland, Sopot
 04 July , Wednesday
 Gdynia, Poland, Gdynia
 04 July , Wednesday
 Port lotniczy Gdynia-Kosakowo,
 05 July , Thursday
 Gdynia, Gdynia
 04 July , Wednesday
 Port lotniczy Gdynia-Kosakowo, Kosakowo
 04 July , Wednesday
 Kosakowo, Poland, Kosakowo
 13 July , Friday
 Klub Muzyczny Ucho, Gdynia
 15 July , Sunday
 Europejskie Centrum Solidarności I European Solidarity Centre, Gdansk
 04 July , Wednesday
 Heineken Open'er, Gdynia
 20 July , Friday
 Bunkier, Gdansk
 30 June , Saturday
 Gdynia, Poland, Gdynia
 20 July , Friday
 Kolbudy,
 14 July , Saturday
 Sopot, Poland, Sopot
 17 July , Tuesday
 Opera Leśna / The Forest Opera, Sopot
 22 July , Sunday
 CYKLO - rowery, wyścigi, kolarstwo na Pomorzu, Gdynia
 14 July , Saturday
 Strzelnica FHU Czapla, Lublewo
 14 July , Saturday
 Kolibki Adventure Park Gdynia, Gdynia
 06 July , Friday
 Protokultura - Klub Sztuki Alternatywnej, Gdansk
 13 July , Friday
 SoSalsa Summer Jam, Gdansk
 30 June , Saturday
 Olivia Business Centre, Gdansk
 29 June , Friday
 Hipodrom Sopot, Sopot
 21 July , Saturday
 Opera Leśna / The Forest Opera, Sopot
 12 July , Thursday
 Hotel Number One, Gdansk
 06 July , Friday
 Gdansk, Poland, Gdansk
 04 July , Wednesday
 Port lotniczy Gdynia-Kosakowo, Kosakowo
 27 June , Wednesday
 Lotnisko Babie Doły,
 14 July , Saturday
 Zukowo, Poland, Zukowo
 20 July , Friday
 Opera Leśna / The Forest Opera, Sopot
 01 July , Sunday
 Mikoszewo Plaża,
 05 July , Thursday
 School of Smiles, Sopot
 01 July , Sunday
 Wiszące Ogrody, Gdansk
 30 June , Saturday
 Gdansk, Poland, Gdansk