Octagon Prs: Magda / Ten Walls in Tel Aviv

שינוי, זה מה שצריך כאן, שבירת מוסכמות, אומץ להעיז ולחתור נגד הזרם.
היי, נעים מאוד, אנחנו אוקטגון, קבוצה חדשה עם רזומה עתיק, עשינו איזה אירוע או שתיים בחיינו כל אחד בתחומו לכולנו מכנה משותף אחד - אהבה למוזיקה.
טכנואידית, מחופספסת... כזאת שמגיעה מלמטה ועוטפת את כל הגוף, כזאת מנתקת אותנו מסטיגמות, אמונות,

מסכות.. פשוט להיות כאן ברגע המושלם ערומים אל מול התדר!
ברוכים הבאים לעולם שלנו.

Magda
מאופנה לאומנות, יצירת טקילה וכמובן תקלוטים והפקת מוזיקה ברמה הכי גבוהה הביטוי העצמי של מגדה לא נפסק.
מגדה נולדה בפולין אך גדלה והעבירה את נעוריה בדטרויט שם כבר כנערה התברגה אל סצינת האנדרגראונד של העיר. כבר ב1998 היא הצטרפה ל"מיינוס" הלייבל האגדי של ריצ'י אאוטין והתחילה להופיע איתו בעולם כמופע החימום שלו, מאז 20 שנה כבר היא סוללת לעצמה את הדרך שלה כולל עשור שלם בוא ניהלה את הלייבל הפופולרי Items & Things
ביחד עם טרוי פירס ומארק האולי.
בזכות כישורי התקלוט יוצאי הדופן שלה בשנים האחרונות הקריירה של מגדה בעלייה מתמדת וכמעט ואין פסטיבל טכנו גדול בו לא ניגנה בשנים האחרונות. למזלנו הצלחנו לתפוס אותה ולהביא לתל אביב עוד אחד מהסטים הבלתי נשכחים שלה.
https://soundcloud.com/magda-official

Ten Walls
מהרגע שהמפיק הליטאי מריוס אדומאיטיס הציג את הפרויקטים שלו "טן וואלס" ו"מריו באזאנוב" לעולם המוזיקה שלו לא מפסיקה להתפשט כמו אש בשדה קוצים וזה לא במקרה, כבר מגיל צעיר הוא למד מוזיקה בבית, לאחר מכן כנער המשיך לבית ספר למוזיקה שם התמחה בכלים קלאסיים, ובשנות העשרים שלו החל ליצור מוזיקה אלקטרונית משובחת.
כבר בשנים הראשונות השיחרורים שלו קיבלו הכרה בינלאומית והובילו מצעדים אלקטרוניים במגזינים נחשבים בכל הכדור עד שב2014 הלהיט שלו "Walking with Elephants" היה אחד מעשרת הטראקים הכי מושמעים באנגליה.
גם לכשרון שלו בכלים קלאסיים ובמיוחד בבסון והוא משלב אותו בשנים האחרונות במוזיקה שלו שגרמה ללייבל ענקיים כמו Innervisions, Life and Death ואחרים להחתים את המוזיקה שלו שם שלוקחת אותך למסע עמוק למחוזות שעוד לא הכרת.
https://soundcloud.com/tenwallsmusic

Raul Siberdi
תכירו את הרזידנט שלנו - כמי שנולד לאבא ששר למחייתו ראול מוקף במוזיקה כבר מצעדיו הראשונים בעולם, לכן זה לא מפתיע שכבר בגיל 13(!) הוא מצא את עצמו שומע, מחבר, בורר וממקסס שעות ארוכות בנסיון לשחזר את האנרגיה המסחררת ששמע במוזיקה באותה תקופה.
בעקבות התגובות הטובות מסביב ראול הגביר הילוך והחל ליצור מוזיקה שמהר מאוד השתחררה בלייבלים גדולים והספיק ולנגן בחו"ל כבר בגיל צעיר. משם הדרך שלו לקליקה התל אביבית הייתה מהירה והביאה אותו, לא הרבה זמן מאוחר יותר, להפוך לרזידנט הצעיר ביותר של החתול והכלב תוך כדי שהוא מנגן לצד חלק מהשמות הכי גדולים בעולם הטכנו.
https://soundcloud.com/raul-siberdi

Asael Weiss
בשנים האחרונות קשה מאוד לעקוב אחרי עשהאל וייס, זה מרגיש כאילו הוא נמצא בכל מקום.. פסטיבלים, רזידנט של הבלוק בימי שישי, חורש את העמדות בכל העיר באמצע שבוע ועוד מספיק לנגן גם מחוץ לעיר לא מעט.
לכל אחד שהיה בסטים שלו ברור מה הסיבה לכך, בכל רגע הזרימה של הסט מושלמת, משאירה את הגוף שלך בתנועה וחיוך על הפנים תוך כדי שילוב מושלם בין מוזיקה חדשה לדברים שהתגעגעת לשמוע ובין שמחה לאפלה.
https://soundcloud.com/asael-weiss


*על הקומה השנייה יתשלטו קבוצת ה"אלפא" קולקטיב שמורכב ממספר די ג'יים מובילים בתחומם שכובשים בשנים האחרונות את הבמות בחלק מההפקות הגדולות ביותר בישראל.

Osadon
אם יש מישהו שיכול לקחת כל מסיבה על מעבר לקצה שלה זה אלירן אוסדון, הרזידנט של פסטיבל ה"גראונדד" מפיק מוזיקלי ודי ג'יי בינלאומי עם נסיון של יותר מ15 שנים.
https://soundcloud.com/osadon

Adam Ten
בשנים האחרונות אדם טננבוים פרץ לתודעה בארץ בעיקר בגלל הגיוון המוזיקלי שהוא מביא איתו כל פעם מחדש יחד עם חיוך ענק והחיבור עם הקהל שבא לידי ביטוי בצורה בולטת מאוד בכל סט שלו. בין אם זה דיסקו, האוס, מוזיקה אפקריקאית או כל דבר אחר, אדם פשוט לוקח את הקהל איתו למסע. בנוסף הוא מנגן בקביעות ב״ברקפסט״, ״אריאה״, ״בית מעריב״, ״בלוק״, שותף ומייסד של הקולקטיב ״דוב גומי״ והפקת האנדרגאונד האיכותית ״טרה״.
https://soundcloud.com/adamten

DJ Mosko
במשך השנים מוסקו הפך לאחד הקולות המשמעותיים והמשפיעים בסצנת הדיגיי והקלאב המקומית. הדרך לח״ול הייתה קצרה ולוקיישנים כמו ניו יורק, ברצלונה, אמסטרדם ועוד רבים ספגו את הצלילים הייחודים של מוסקו. עם כריזמה שובה ומוזיקה ממכרת, מוסקו בדרך אל הטופ העולמי.
https://soundcloud.com/djmosko


כרטיסי מכירה מוקדמת:
80 ש"ח ל-100 הכרטיסים הראשונים
100 ש"ח ל200 הכרטיסים הבאים.
לאחר מכן 120 ש"ח עד ליום האירוע.
בכניסות:
רשימות הנחה: 140 ש"ח
רגיל: 160 ש"ח

לכרטיסי מוקדמות: https://www.getin.co.il/Octagon1


מועדון הדופלקס, רחוב הש"ך 10 ת"א
שעות פתיחה: 23:00-07:00

נתראה בקרוב :)

▼ Show More Information

10 Ha'shakh St', 66079
Tel Aviv
08 February , Thursday 23:00

More Events Nearby