Nometne Dievietēm Malagas Andalūzijas dienvidos El Chorro

Tik kolosāla vieta- lai Top 2tra nometne, un kāpēc gan ne! Kā reiz jūnijs ir pats labākais laiks tam!
Iespējams šī nometne ir domāta Tev! Esi gatava SEVIS izzināšanai jeb Self Challange. Izaicini un iemīli savu es! Piesakies iespējams savam vislabākajam braucienam dzīvē!
Iesim pa galvu reibinošām kalnu

takām, suposim, brauksim ar kayakiem un peldēsimies Pantano del Conde de Guadalhorce ezerā Malagas dienvidos. Dosimies trakingā- sasniegsim kalnu virsotnes. Uzdrīkstēsimies – uzmirdzēsim! Atklāsim sevī nezināmo, pieņemsim zināmo un iemīlēsim sevi vēl un vēl!
Dzīvosim El Chorro, kas ir mazs ciematiņš- īpaša vieta aktīvas atpūtas cienītājiem, it īpaši klinšu kāpēju vidū. Aizturi elpu un iegooglē šo nosaukumu un apskaties attēlus – wooooow!
Vai sajuti kalnu varenību?! Vai esi gatava sevi izaicināt un piedzīvot sava iekšējā un fiziskā spēka potenciālu? Domāju, ka būsi pārsteigta, cik patiesībā stipra Tu esi!
Pirmajā dienā sajutīsim Malagas burvību!
Apmeklēsim: Malagas centru, sajutīsim Katedrāles varenumu, apskatīsim Malagas ostu un aiziesim iemērkt kājas vidusjūrā, slavenajā Malaguetas pludmalē. Paraudzīsimies uz naksnīgo Malagu no augšas, uztaisīsim selfiju ar Pikaso un degustēsim vietējo vīnu slavenajā El Pimpi vīna pagrabā.
Visas turpmākās dienas būsim El Chorro, kur:
Dzīvosim viesu namā, kuru no visām pusēm ieskauj olīvkoki. Mūsu skaistajā viesu namā ir arī savs baseins, kurā baudīsim rīta, vakara un nakts peldes.
Katru rītu modīsimies kopā ar aizraujošu rīta rosmi, ko vadīs Eva Kiseļova – aizrautīga dabas mīļotāja, klinšu kāpēja, virsotņu iekarotāja, sportiste un nu jau pilnvērtīga Malagas pastāvīgā iedzīvotāja vairāk kā 8 gadus.
Dienas vidus daļā piedzīvosim:
• Dosimies trakingā jeb pārgājienā uz Escalera Arabe (Arābu kāpnes). Tas ir unikāls cilvēka darbs, kas ļauj šķērsot kalnaino līdzenumu. Vairāk nekā 260 dažādu formu un izmēru pakāpieni, kas izcirsti akmenī ļaus mums piekļūt burvīgām ainavām un izbaudīt dabas varenību.
• Caminito del Rey (Karaļa ceļš). Taka, kas vijas gar klints sienu un ir izbūvēta 100 metrus virs ūdens. Taka ir droša un tā ir ne tikai ekstrēma, bet no tās paveras arī elpu aizraujoši skati. Ceļa garums ir 7,7 km, no kuriem 2,9 km ved pa nervus kutinošām laipām gar klints sienu.
• Supposim, baudīsim kopīgs piedzīvojumu ar kayakiem Pantano del Conde de Guadalhorce ezerā. Protams arī peldes un saules pieskārienu terapija.
• Pēc izvēles iespēja izmēģināt klinšu kāpšanu (viss aprīkojums, instruktori ir pieejams), izjāde ar zirgiem, tandēma lidojumu ar paraplānu. Ir arī opcija – nekā nedarīšana un zvilnēšana pie baseina.
• Via Ferrata del Chorro pārbaudīsim mūsu muskuļu spēku un kāpsim klintī pa speciāli aprīkotu vertikālu un horizontālu taku. Laidīsimies pāri aizai un iesim pāri virvju tiltam speciālā aprīkojumā. Vārdu sakot, liksim elpai aizrauties uz mirkli un ļausim no mūsu krūtīm izrauties emociju kliedzienam.
Kopā ar Aiju Banderi, Egomānes studijas vadītāju ikvakaru tematiskās un radošās nodarbības (meditācija, sajūtu deja, Dabīgie dārgakmeņi: ieskats, to praktiskais pielietojums, Sieviete &Vīrietis, Par sievieti un maģiskais no Geišām, Sievietes pieskāriens attiecībām ikdienā, Pārsteigums – radīšanas prieks= radošā nodarbība.
Būs arī dziedinošo bļodu skaņu meditācija kopā ar Juan de la Sierra, vietējo El Chorro ciematiņa iedzīvotājs jau vairāk nekā divdesmit gadus, skaņu meditācijas meistars, masāžists, reiki terapeits un dabisko terapiju pazinējs.

Dalības maksa 515 eiro+ avio
Nometnes datumi: 13.06.2018.- 20.06.2018.

Ja jūti, ka bija klikšķis, tad gaidu ziņu no TEVIS un dodamies!

Vietu skaits ierobežots!
Plašāka programma pieejama pēc pieprasījuma- jautā :)
Aija 29934808, egomaneestudija@gmail.com

▼ Show More Information

Tērbatas iela 33/35, LV- 1011
Riga
13 June , Wednesday 12:00

More Events Nearby

 23 November , Friday
 Rīgas Teikas vidusskola, Riga
 16 November , Friday
 Forum Cinemas LV, Riga
 08 November , Thursday
 Arena Riga, Riga
 31 October , Wednesday
 Forum Cinemas LV, Riga
 27 October , Saturday
 4x4klubs, Riga
 02 November , Friday
 Izstāde Baltic Beauty, Riga
 21 November , Wednesday
 Riga, Latvia, Riga
 10 November , Saturday
 Riga, Latvia, Riga