No e D.D.E jul igjen / Få billetter igjen

D.D.E. besøker også i år Olavshallen med den tradisjonsrike julekonserten «No e D.D.E. Jul Igjen». Forestillinga og bandets julesanger har etter hvert blitt en nødvendig del av juleforberedelsene for veldig mange, og "Julkortet", "Englespællet", "Et ord vart lys", "Verdens finaste stjernegutt» er noe

av det du blir servert. D.D.E. lover god julestemning, en stor dose humor og noe til ettertanke i denne trivelige førjulsstunda med D.D.E.

▼ Show More Information

Kjøpmannsgata 44, 7011
Trondheim
15 December , Friday 21:00

More Events Nearby

 01 December , Friday
 Clarion Hotel & Congress Trondheim, Trondheim
 08 December , Friday
 Julemarkedet i Trondheim, Trondheim
 09 December , Saturday
 Olavshallen, Trondheim
 02 December , Saturday
 Sverresborg, Trøndelag Folkemuseum, Trondheim
 02 December , Saturday
 Erkebispegården, Trondheim
 07 December , Thursday
 Olavshallen, Trondheim
 07 December , Thursday
 Trondheim Kino, Trondheim
 29 November , Wednesday
 Nidarosdomen / Nidaros Cathedral, Trondheim
 02 December , Saturday
 LO Sør-Trøndelag, Trondheim
 04 December , Monday
 Velferdstinget i Gjøvik, Ålesund og Trondheim, Trondheim
 11 December , Monday
 Studentersamfundet i Trondhjem, Trondheim
 26 November , Sunday
 Olavshallen, Trondheim
 09 December , Saturday
 BYSCENEN, Trondheim
 15 December , Friday
 Vår Frue Church, Trondheim
 29 November , Wednesday
 Olavshallen, Trondheim
 07 December , Thursday
 Olavshallen, Trondheim
 14 December , Thursday
 Litteraturhuset i Trondheim, Trondheim
 09 December , Saturday
 Verkstedhallen & Lobbyen, Trondheim
 07 December , Thursday
 Øya videregående skole, Kvål
 02 December , Saturday
 Steinerskolen i Trondheim, Trondheim
 28 November , Tuesday
 Olavshallen, Trondheim
 08 December , Friday
 Olavshallen, Trondheim
 09 December , Saturday
 Olavshallen, Trondheim
 08 December , Friday
 Olavshallen, Trondheim
 02 December , Saturday
 BYSCENEN, Trondheim
 13 December , Wednesday
 BYSCENEN, Trondheim
 26 November , Sunday
 Olavshallen, Trondheim
 01 December , Friday
 Clarion Hotel & Congress Trondheim, Trondheim
 25 November , Saturday
 Ladekaia, Trondheim
 15 December , Friday
 Olavshallen, Trondheim
 28 November , Tuesday
 Olavshallen, Trondheim
 09 December , Saturday
 Olavshallen, Trondheim
 15 December , Friday
 Dora 3, Trondheim
 06 December , Wednesday
 Vår Frue Church, Trondheim
 16 December , Saturday
 Olavshallen, Trondheim
 28 November , Tuesday
 Olavshallen, Trondheim