Nintendo Switch Labo

Nintendo Labo nasleduje históriu spoločnosti Ninentdo, ktorá si vždy zakladala na inovatívnych herných zážitkoch a teda pokračuje v naplnení tohto cieľa - vytvárať úsmevy na tvárach nie len detí, ale všetkých zákazníkov. S každým balením Nintendo Labo, ktoré boli inšpirované mysľami vybranými naprieč

všetkými generáciami, môžete premeniť kus kartónu, ktorý je špeciálne navrhnutý aby fungoval s konzolami Nintendo Switch a ovládačmi Joy-Con, tieto výtvory z kartónu sú teda nazvané Toy-Con. Či už ide o piano, motorku, robota, alebo iné, každý Toy-Con sa prebúdza k životu v kombinácii s konzolou Nintendo Switch v rôznych formáciách. Počas ich vytvárania si užijete aj objavovanie funkcií technológie a môžete vymyslieť nové spôsoby hrania s každým výtvorom. V neposlednej rade si ich môžete prispôsobiť vďaka sade dekorácií Nintendo Switch Labo Customisation Set.

▼ Show More Information

Vajnorská 100, 831 04
Bratislava
27 April , Friday 09:00

More Events Nearby

 24 April , Tuesday
 INCHEBA EXPO BRATISLAVA, Bratislava
 01 May , Tuesday
 Nová Cvernovka, Bratislava
 19 May , Saturday
 Slnečné jazerá Senec, Senec
 26 April , Thursday
 Ateliér Babylon, Bratislava
 03 May , Thursday
 INCHEBA EXPO BRATISLAVA, Bratislava
 12 May , Saturday
 Majestic Music Club, Bratislava
 16 May , Wednesday
 Nová Cvernovka, Bratislava
 27 April , Friday
 Nová Cvernovka, Bratislava
 28 April , Saturday
 Saturday Danubia Meeting, Bratislava
 30 April , Monday
 Bratislava, Slovakia, Bratislava
 23 April , Monday
 Pezinok, Slovakia, Pezinok
 10 May , Thursday
 Majestic Music Club, Bratislava
 29 April , Sunday
 Eurovea, Bratislava
 26 April , Thursday
 Nová Cvernovka, Bratislava
 05 May , Saturday
 Bratislava, Slovakia, Bratislava
 27 April , Friday
 Nu Spirit Club, Bratislava
 19 May , Saturday
 Nu Spirit Club, Bratislava
 10 May , Thursday
 NTC - Národné Tenisové Centrum, Bratislava
 28 April , Saturday
 Majestic Music Club, Bratislava
 28 April , Saturday
 Kulturák klub, Bratislava
 05 May , Saturday
 Raca, Slovakia, Raca
 27 April , Friday
 FUGA, Bratislava
 30 April , Monday
 INCHEBA EXPO BRATISLAVA, Bratislava
 19 May , Saturday
 Majestic Music Club, Bratislava
 13 May , Sunday
 Stará tržnica, Bratislava
 14 May , Monday
 Majestic Music Club, Bratislava
 05 May , Saturday
 Limbach, Slovakia, Limbach
 17 May , Thursday
 Coworking Cvernovka, Bratislava
 10 May , Thursday
 Salsa by Norika, Bratislava
 05 May , Saturday
 Burzoblšák, Bratislava
 28 April , Saturday
 Ateliér Babylon, Bratislava
 24 April , Tuesday
 Kulturák klub, Bratislava
 05 May , Saturday
 KAMENNÝ MLYN Vajarský, Lozorno
 07 May , Monday
 Stará tržnica, Bratislava
 25 April , Wednesday
 Randal Club - live&wild rock'n'roll music club, Bratislava