Niepełnosprawna Negra i reszta kociej ferajny czyli koty pod opieką PROJEKT VENDI CZUWA!

Kotów jeszcze u nas nie było. Ale nadszedł czas by się pojawiły. Toż to bywa również w kocim świecie, że jakiś ogoniasty staje się pokrzywdzony i biedny. https://www.facebook.com/vendi.czuwa

Trochę o podopiecznych:

NEGRA- młoda ok 2 letnia koteczka po wypadku. Oprócz tego, że jest piękna, miziasta,

rozumna i kochana to niestety uszkodzenia nerwów w końcowej części kręgosłupa spowodowały nietrzymanie kału i moczu. To ją póki co zdyskwalifikowało z listy kotów adopcyjnych, bo kto by chciał taką "srajdę"
DT podjął leczenie, ale niestety sam nie jest w stanie pociągnąć finansowo.
Potrzebna amputacja ogona, zastrzyki z Cocarboxylazy i Nivalinu, pampersy, maści na odparzenia, nie wspominając już o środkach czystości. Dużo by pisać.....

KOGEL& MOGEL - młode kocurki, bezsensu rozmnożone, tegoroczny miot. Takich miotów były dziesiątki, żaden kociak nie przeżył. Kogle-Mogle pewnie też dokończyły by żywota przy misce ze starą zupą gdyby nie szybka decyzja o umieszczeniu ich w DT. Koty były w tragicznym stanie. Weterynarz już dawno nie widział takiego świerzbu w uszach:/ Pchły jeździły po nich autostradami, robaki z tyłka wołały "cześć, jak się masz" a kości sterczały na wszystkie strony. Do tego chore oczy. Koszmar!
Leczenie i doprowadzenie ich do stanu normalności mocno nadszarpnęło budżet DT ale się udało. Kociaki są teraz wypasionymi młodzikami, mają apetytu co nie miara i chęć do życia. Po kastracji będą gotowe do adopcji.


Wszystkich miłośników kocideł i ludzi o dobrych sercach ośmielamy się prosić o pomoc. Dzielnie wspieracie psie biedy, ale o kocich też nie wolno zapominać ;)

Fundacja Zwierząt Bez Domu VENDI VIGILAS
Bank Polski PKO Nr rachunku: 02 1020 4926 0000 1502 0139 8635
z dopiskiem: koty
Paypal: vendivigilas@gmail.com

▼ Show More Information

adress is not specified
31 August , Wednesday 00:00