,,NIE ODBIERAJ NADZIEI NA LEPSZE ŻYCIE.''ADOPTUJ MNIE !SZOGUN<3

Dla wielu jestem nikim, by nie powiedzieć... niczym, transparentny składnik szarej rzeczywistości, tło dla rasowych, w typie rasy, młodszych, ładniejszych.

Bywa, dobre i to, że wzbudzam litość, wtedy dane mi jest załapać się na chwilę dotyku, przytulenia. Na więcej liczyć nie mogę. Nauczyłem się żyć

z przekonaniem, że już nic dobrego mnie nie czeka, że nie mam prawa do niczego poza... prawem do powietrza i kawałeczka schroniskowej przestrzeni, które to... zabieram innym. Rozpaczliwie odpycham od siebie strzępy marzeń. Potrafią nieźle namieszać w głowie, palą osłabione zmysły, bolą, po prostu bolą.
Jest w nich legowisko, pełna miseczka oraz mój i tylko mój człowiek z jego delikatnością, troską, ciepłem. Zbyt wiele?

W pewno niedalekim kiedyś po raz ostatni zamknę oczy, zapadnę w wieczny sen. Chciałbym, tak bardzo chciałbym, by choć na chwilę opisane marzenia nabrały realnego kształtu, który zapamiętam jako ostatni i taki właśnie, gdy przyjdzie moja ostatnia godzina, śnić będę, spokojny i spełniony.

Mini owczarek, wszystko jak u wilczura, ale w pomniejszeniu. Przywieziony27.12.2010 przez SM z Niemodlińskiej. Nikt Go nie szukał, ani wtedy, ani tym bardziej teraz, kiedy ma już 10 lat. Gotowy od dawna do pilnowania podwórka, lubiący ludzi, ale nie tolerujący innych psów w jednym kojcu.Nasz Szogun to Jamnikowaty-Onek. Szczerze! :D Jest niezwykle przyjazny, i kontaktowy. Lubi kontakt z ludźmi, a szczególnie wolontariuszami. Musi nauczyć się chodzenia na smyczy, bo nie za dobrze mu to wychodzi, ale wszystko w swoim czasie. Gdy poświęci mu się odrobinę uwagi, to nauczy sie wielu rzeczy. Szogun mimo swoich 10 lat, jest aktywnym i pełnym energii psem. Nikt by nie powiedział,ze psiak jest w takim wieku. :) Czy komuś potrzebny stróż podwórka w wersji mini? :D Do adopcji już gotowy ktoś chętny ? Zaszczepiony, odrobaczony, wykastrowany, idealny towarzysz dla ludzi :)

Psiak się zmienił na lepsze. Powoli zaczyna tolerować inne psiaki, potrafi także co jestem bardzo zaskoczona aportować na poniższym filmiku widać to bardzo dobrze. Nie przeszkadza mu nawet drugi pies razem się świetnie bawili. Jestem pewna, że przy dobrych chęciach nowych właścicieli Szogun byłby się w stanie wiele nauczyć bo jest świetny. Może biegi przy rowerze czy jakieś psie sporty ? Trening posłuszeństwa ? Na prawdę jest świetny

▼ Show More Information


Opole
31 May , Tuesday 01:00

More Events Nearby