Největší Halloween v Jablonci • 28.10.2017 • 15+

Tak tohle bude pecka! Střelnici proměníme v jeden velkej strašidelnej zámek :-) Na co se těšit?
► DJS:
★ CHRIS DAVIES / HU /
★ PETE LUKE
★ ILLYA
★ MARK DEE
★ JOKER
► DEKORACE
► LUXUSNÍ ATMOSFÉRA
► PRŮBĚHU VEČERA VYBEREME 3 NEJLEPŠÍ KOSTÝMY
1. MÍSTO - 2000,-
2. MÍSTO - 1500,-
3. MÍSTO - 1000,-
------------------------------------------------------------------------------------
VSTUPNÉ:

100-

▼ Show More Information

U Stadionu, 46601
Jablonec nad Nisou
28 October , Saturday 21:00

More Events Nearby

 28 December , Thursday
 Home Credit Arena, Liberec
 05 January , Friday
 Dům Kultury Liberec, Liberec
 05 January , Friday
 Kulturní centrum Turnov, Turnov
 25 December , Monday
 MCU Koloseum, o.p.s, Liberec
 06 January , Saturday
 Dům Kultury Liberec, Liberec
 06 January , Saturday
 Eurocentrum Jablonec n.N., Jablonec nad Nisou
 31 December , Sunday
 Jablonec nad Nisou, Czech Republic, Jablonec nad Nisou
 22 December , Friday
 Koberovy, Czech Republic, Koberovy
 07 January , Sunday
 Bedřichov, Czech Republic, Bedrichov
 15 December , Friday
 Music Club Babylon, Liberec
 25 December , Monday
 Party azyl, Drzkov
 26 December , Tuesday
 Eurocentrum Jablonec n.N., Jablonec nad Nisou
 13 December , Wednesday
 Eurocentrum Jablonec n.N., Jablonec nad Nisou
 15 December , Friday
 Kulturní centrum Vratislavice 101010, Liberec
 16 December , Saturday
 Music Club Babylon, Liberec
 20 December , Wednesday
 Kino Varšava, Liberec
 15 December , Friday
 BUNKR Club, Liberec
 16 December , Saturday
 REFRESH MUSIC CLUB, Turnov
 06 January , Saturday
 Sklářská chalupa Music Pub, Harrachov
 16 December , Saturday
 Eurocentrum Jablonec n.N., Jablonec nad Nisou
 15 December , Friday
 Klub Na Rampě, Jablonec nad Nisou
 26 December , Tuesday
 BUNKR Club, Liberec
 27 December , Wednesday
 Ďábelská Huť Liberec, Liberec
 19 December , Tuesday
 Sportovní centrum Semily, Semily
 26 December , Tuesday
 REFRESH MUSIC CLUB, Turnov
 16 December , Saturday
 Český ráj,
 16 December , Saturday
 Sokolovna Chotyně, Chotyne
 20 December , Wednesday
 Vokno, Liberec
 15 December , Friday
 Přepeře U Turnova, Prepere
 23 December , Saturday
 Ďábelská Huť Liberec, Liberec
 13 December , Wednesday
 Hotel Rehavital***, Jablonec nad Nisou
 14 December , Thursday
 Kavárna v zahradě, Liberec
 06 January , Saturday
 Ďábelská Huť Liberec, Liberec
 13 December , Wednesday
 Kina Jablonec nad Nisou, Jablonec
 23 December , Saturday
 Turnov, Czech Republic, Turnov
 16 December , Saturday
 Vesec, Czech Republic, Vesec