Největší Halloween v Jablonci • 28.10.2017 • 15+

Tak tohle bude pecka! Střelnici proměníme v jeden velkej strašidelnej zámek :-) Na co se těšit?
► DJS:
★ CHRIS DAVIES / HU /
★ PETE LUKE
★ ILLYA
★ MARK DEE
★ JOKER
► DEKORACE
► LUXUSNÍ ATMOSFÉRA
► PRŮBĚHU VEČERA VYBEREME 3 NEJLEPŠÍ KOSTÝMY
1. MÍSTO - 2000,-
2. MÍSTO - 1500,-
3. MÍSTO - 1000,-
------------------------------------------------------------------------------------
VSTUPNÉ:

100-

▼ Show More Information

U Stadionu, 46601
Jablonec nad Nisou
28 October , Saturday 21:00

More Events Nearby

 28 October , Saturday
 Home Credit Arena, Liberec
 28 October , Saturday
 Tipsport Arena, Liberec
 25 October , Wednesday
 ZOO Liberec (Official), Liberec
 11 November , Saturday
 Home Credit Arena, Liberec
 14 November , Tuesday
 Tipsport Arena, Liberec
 21 October , Saturday
 Jablonecká přehrada, Jablonec nad Nisou
 16 November , Thursday
 Koberovy, Czech Republic, Koberovy
 10 November , Friday
 Střelák Jablonec, Jablonec nad Nisou
 11 November , Saturday
 Golf bar Liberec, Liberec
 20 October , Friday
 Party azyl, Drzkov
 27 October , Friday
 Disco Magic Turnov, Turnov
 04 November , Saturday
 Výzkumák, Liberec
 28 October , Saturday
 Kulturní centrum Golf Semily, Semily
 17 November , Friday
 Bedna, Liberec
 04 November , Saturday
 Music Club Babylon, Liberec
 28 October , Saturday
 Paseky nad Jizerou, Czech Republic, Paseky nad Jizerou
 16 November , Thursday
 Střelnice Jablonec, Jablonec nad Nisou
 27 October , Friday
 Ďábelská Huť Liberec, Liberec
 04 November , Saturday
 BUNKR Rock Club, Liberec
 28 October , Saturday
 Liberec, Czech Republic, Liberec
 19 October , Thursday
 BUNKR Club, Liberec
 26 October , Thursday
 Technická univerzita v Liberci, Liberec
 20 October , Friday
 Eurocentrum Jablonec n.N., Jablonec nad Nisou
 03 November , Friday
 Dům Kultury Liberec, Liberec
 31 October , Tuesday
 Eurocentrum Jablonec n.N., Jablonec nad Nisou
 16 November , Thursday
 Eurocentrum Jablonec n.N., Jablonec nad Nisou
 04 November , Saturday
 Disco Magic Turnov, Turnov
 04 November , Saturday
 Stáj Aneta, Smrzovka
 27 October , Friday
 Kulturní centrum Turnov, Turnov
 27 October , Friday
 BUNKR Rock Club, Liberec
 27 October , Friday
 Music Club Babylon, Liberec
 27 October , Friday
 REFRESH MUSIC CLUB, Turnov
 04 November , Saturday
 Lidové sady Liberec, Liberec
 03 November , Friday
 Woko klub, Jablonec nad Nisou
 21 October , Saturday
 Woko klub, Jablonec nad Nisou
 04 November , Saturday
 Woko klub, Jablonec nad Nisou