Największe spotkanie z Krzychem w Grudziądzu!

W tamtym roku gdy odwiedziłem Toruń po prostu mnie zamurowało - nigdy wcześniej nie było mi dane spotkać się z tak duża liczbą widzów! Czy w tym roku uda się go pobić ten rekord? Zobaczymy, czas na największe spotkanie w Grudziądzu podczas którego czekać będzie na Was mnóstwo atrakcji takich jak: piłkarzyki,

bramka celnosciowa, siłomierz, stanowiska Fify, pokazy, warsztaty trikow, Q&A na żywo, konkurs dla szkół oraz sklep trenujzkrzychem.pl z specjalnymi cenami!

Startujemy w sobotę 14 października w Alfa Centrum Grudziądz, przekażcie info znajomym i dodawajcie się do wydarzenia!

Szczegóły konkursu dla szkół:
▶ Konkurs adresowany jest do uczniów szkół podstawowych klas I – VII, którzy wykonają zadanie konkursowe. Wystarczy nagrać krótki filmik ze swoimi popisami z wykorzystaniem piłki nożnej. Następnie przesłać na adres Organizatora facebook.alfa@alia-pr.pl do 8 października z dopiskiem „Konkurs Tricków Piłkarskich” oraz dołączonym formularzem zgłoszeniowym (dostępny poniżej).

▶ 9 października skontaktujemy się z 5 zawodnikami, którzy przejdą do II etapu konkursu i będą rywalizowali o nagrodę główną.

▶ Finał konkursu będzie miał miejsce 14 października o godzinie 13.00 na wydarzeniu „TRENUJ Z KRZYCHEM” w Alfa Centrum w Grudziądzu. Gościem specjalnym będzie Krzysztof Golonka – Mistrz Świata Tricków Piłkarskich i Finalista programu Mam Talent.

▶ Nagroda główna indywidualna: bon na zakupy o wartości 500 zł do wykorzystania w Alfa Centrum.

▶ Nagroda główna dla szkoły: zestaw strojów piłkarskich dla drużyny szkolnej.

Szczegóły i regulamin: http://www.alfagrudziadz.com.pl/wydarzenia/konkurs-trickow-pilkarskich/

▼ Show More Information

Chełmińska 4, 86-300
Grudziadz
14 October , Saturday 12:00

More Events Nearby