Moj mali poni vikend

Vabimo vas na Moj mali poni vikend v MARIBOXU!

Sobota / 14. oktober 2017 / zabava od 15.00 do 18.00
Nedelja / 15. Oktober 2017 / zabava od 15.00 do 18.00

- ustvarjalne delavnice za otroke
- pobarvanke
- baloni
- poslikave obraza in Glitter Tatooji z Matejo Naberšnik!

Uživajte z igrivimi in neustrašnimi

konjički Twilight Sparkle, Applejack, Rainbow Dash, Pinkie Pie, Fluttershy in Rarity, ki se podajo na nepozabno popotovanje!

Vstopnice že v prodaji!

▼ Show More Information

Loška ulica 13, 2000
Maribor
14 October , Saturday 15:00

More Events Nearby

 21 July , Saturday
 Minoritski samostan sv. Petra in Pavla, Ptuj
 27 July , Friday
 Gamlitz, Gamlitz
 15 August , Wednesday
 Pizzeria Kurt, Gamlitz
 10 August , Friday
 Obenaus, Berghausen
 18 August , Saturday
 Športno društvo Košarkarska šola Miklavž, Miklavz na Dravskem Polju
 10 August , Friday
 Obenaus, Berghausen
 03 August , Friday
 Ptuj, Slovenia, Ptuj
 15 August , Wednesday
 Pizzeria Kurt, Gamlitz
 28 July , Saturday
 TamanGa in Gamlitz, Österreich, Gamlitz
 11 August , Saturday
 TamanGa in Gamlitz, Österreich, Gamlitz
 12 August , Sunday
 TamanGa in Gamlitz, Österreich, Gamlitz
 23 July , Monday
 Marktgemeinde Wagna, Wagna