Miasto Żyje Designem 2018

Zapraszamy Was do wyruszenia na szlak miejskiego desingu!

Równolegle z wydarzeniem arena DESIGN 2018 ruszy kolejna edycja projektu #miastozyjedesignem, dzięki któremu odkryjecie miejsca i instytucje popularyzujące dobre wzornictwo!

Z ofertą przygotowaną przez partnerów możecie zapoznać się na stronie:

bit.ly/OfertaPartnerówMŻD.

Są już z nami m.in SPOT., Galeria Wnętrza, Showroom marki RIDEX, Centrum Kultury ZAMEK w Poznaniu, Posnania, Stary Browar, Fabryka Form, Uniwersytet Artystyczny w Poznaniu, SARP Poznań, Dekoma, Ipnotic Store, Kinnarps Polska, Młyńska12, Restauracje Garden City, School of Form, Galeria NOTI Poznań, Kartell, Wnętrza i Ogrody, 12chairs i Concordia Design. Akcję wspiera Miasto Poznań.

Zachwyć się poznańskim designem! Wyrusz w miasto!

▼ Show More Information

Plac Kolegiacki 17, 61-841
Poznan
02 March , Friday 00:00

More Events Nearby

 06 July , Friday
 Poznan, Poland, Poznan
 04 July , Wednesday
 Klub u Bazyla, Poznan
 03 July , Tuesday
 Klub u Bazyla, Poznan
 30 June , Saturday
 Poznan, Poland, Poznan
 30 June , Saturday
 Blue Note Poznań, Poznan
 02 July , Monday
 Tor Poznań, Poznan
 30 June , Saturday
 Karczma Podkowa Leśna, Mosina
 27 June , Wednesday
 Poznan, Poland, Poznan
 01 July , Sunday
 Swarzędz, Swarzedz
 20 July , Friday
 Poznań Główny, Poznan
 20 July , Friday
 Poznań Główny, Poznan
 30 June , Saturday
 Poznan, Poland, Poznan
 02 July , Monday
 Tor Poznań, Poznan
 30 June , Saturday
 SPOT., Poznan
 10 July , Tuesday
 Sky Camp Drop Zone, Kazimierz Biskupi
 15 July , Sunday
 Yoga Loft Poznań, Poznan
 07 July , Saturday
 Polska Szkoła Florystyczna, Poznan
 01 July , Sunday
 Centrum Nurkowe Płetwal Poznań, Poznan
 25 June , Monday
 Szkoła Jazdy Konnej- Katarzyna Małecka, Poznan
 09 July , Monday
 11punkt - squash klub, Poznan
 30 June , Saturday
 Sympatycy Sekcji Modelarskiej - Aeroklub Poznański, Kobylnica
 01 July , Sunday
 Ośrodek Naukowo-Dydaktyczny Uniwersytetu Przyrodniczego w Zielonce, Zielonka
 25 June , Monday
 Time Creator Studio, Poznan
 25 June , Monday
 Polska Szkoła Florystyczna, Poznan
 19 July , Thursday
 Poznan, Poland, Poznan
 07 July , Saturday
 Poznan, Poland, Poznan
 01 July , Sunday
 Poznan, Poland, Poznan
 14 July , Saturday
 Akademia Sportów Wodnych Plusk, Pobiedziska