Miasto Żyje Designem 2018

Zapraszamy Was do wyruszenia na szlak miejskiego desingu!

Równolegle z wydarzeniem arena DESIGN 2018 ruszy kolejna edycja projektu #miastozyjedesignem, dzięki któremu odkryjecie miejsca i instytucje popularyzujące dobre wzornictwo!

Z ofertą przygotowaną przez partnerów możecie zapoznać się na stronie:

bit.ly/OfertaPartnerówMŻD.

Są już z nami m.in SPOT., Galeria Wnętrza, Showroom marki RIDEX, Centrum Kultury ZAMEK w Poznaniu, Posnania, Stary Browar, Fabryka Form, Uniwersytet Artystyczny w Poznaniu, SARP Poznań, Dekoma, Ipnotic Store, Kinnarps Polska, Młyńska12, Restauracje Garden City, School of Form, Galeria NOTI Poznań, Kartell, Wnętrza i Ogrody, 12chairs i Concordia Design. Akcję wspiera Miasto Poznań.

Zachwyć się poznańskim designem! Wyrusz w miasto!

▼ Show More Information

Plac Kolegiacki 17, 61-841
Poznan
02 March , Friday 00:00

More Events Nearby

 11 October , Thursday
 Game Industry Conference, Poznan
 16 October , Tuesday
 Sala Ziemi, Poznan
 05 October , Friday
 Klub Muzyczny B17, Poznan
 15 October , Monday
 Centrum Kongresowo - Dydaktyczne Um Ul. Przybyszewskiego 37, Poznan
 26 September , Wednesday
 Sala Ziemi, Poznan
 13 October , Saturday
 Fotografia WBPiCAK w Poznaniu, Poznan
 06 October , Saturday
 Poznan, Poland, Poznan
 17 October , Wednesday
 Aula UAM, Poznan
 28 September , Friday
 Miasto Poznań, Poznan
 26 September , Wednesday
 Biblioteka Publiczna w Kórniku, Kórnik
 15 October , Monday
 Międzynarodowe Targi Poznańskie, Poznan
 29 September , Saturday
 Poznan, Poland, Poznan
 20 October , Saturday
 Miasto Poznań, Poznan
 21 October , Sunday
 Poznan, Poland, Poznan
 20 October , Saturday
 Namaste Yoga, Poznan
 01 October , Monday
 Ośrodek Psychoterapii i Myśli Psychoanalitycznej, Poznan
 29 September , Saturday
 Akademia Sportów Wodnych Plusk, Pobiedziska