Metamorfoza - Uwolnij Swój Głos

Jeżeli czujesz, że potrzebujesz zmian w życiu, że wciąż poszukujesz swojej drogi, to serdecznie zapraszam do swojej wewnętrznej metamorfozy.

Celem warsztatów jest usłyszenie swojego głosu, który mówi nam, jacy jesteśmy, jakie mamy emocje, co czujemy. Inaczej brzmi, kiedy jesteśmy smutni, inaczej, kiedy

szczęśliwi. Odkrywanie i uwalnianie głosu, który towarzyszy nam każdego dnia, może okazać się początkiem poznania Siebie, tego, jaka jest nasza istota, przyjrzenie się własnym wartościom oraz temu, czego pragniemy, aby poczuć pełnię życia.

Medytacja dynamiczna OSHO, relaks, ruch spontaniczny, praca z ciałem przede wszystkim z obszarem miednicy, praca z emocjami, elementy masażu REBOZO, ćwiczenia głosowe pozwolą Ci uwolnić umysł i ciało od ograniczeń, co wpłynie na Twoją relację ze sobą i otaczającym światem. Będziesz mogła (mógł) spotkać się ze sobą i odkryć swój naturalny stan. Nasze umysły są wypełnione myślami, błądzą od przeszłości do przyszłości, rzadko są tu i teraz.

Co zyskasz, biorąc udział w warsztatach?
Będziesz mogła (mógł) doświadczyć, jakim paliwem jest dla Ciebie Twój oddech. W jaki sposób można go połączyć z ciałem, emocjami i myślami. Zwiększysz energię witalną, świadomość ciała, rozpuścisz napięcia, poznasz lepiej swój głos i odkryjesz jego możliwości

Na warsztaty zabierz ze sobą luźny strój.,apaszkę, prześcieradło, farbę akrylową w wybranym kolorze przez Ciebie.

Miejsce Joga Grudziądz ul. Chełmińska 106 A 86 - 300 Grudziądz

Termin 10.03.2018 r.
Czas 10:00 – 14:00
Inwestycja 85 zł

Zapisy: telefonicznie 601 404 550 lub @-mail m.parzecka@impuls-art.pl

Miejsce na warsztacie rezerwuje wpłata kwoty 85 zł na konto:
Magdalena Parzęcka 59 1160 2202 0000 0002 3461 3060 do 08.03.2018

Minimalna ilość osób, aby warsztat się odbył to 8 osób.

Warsztaty poprowadzi Magda Parzęcka terapeutka Integracji Oddechem, Łagodnej Bio - Energetyki dr Evy Reich, nauczycielka malowania intuicyjnego Vedic Art. wg metody Curta Källmana , masażystka.

▼ Show More Information

Ul. Chełmińska 106a, 86-300
Grudziadz
10 March , Saturday 10:00

More Events Nearby

 31 December , Monday
 Grudziadz, Poland, Grudziadz
 30 December , Sunday
 Chocolate Club Świecie, Swiecie
 01 January , Tuesday
 ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA SPECJALNA NR 2 DLA UCZNIÓW UPOŚLEDZONYCH, Swiecie