Maturtní ples SPŠE Pardubice Do Nového

Zveme Vás na Maturitní ples SPŠE Pardubice Do Nového tříd 4.ME a 2.PE v DK Dukla Pardubice

Seznam maturantů:

4.ME
Beran Zdeněk
Coufal Přemysl
Dlouhý František
Dostál Lukáš
Fikejs Petr
Housírek Jan
Jakl Martin
Janata Jan
Jindra Martin
Jošt Jan
Jurčík Martin
Králíček Michael
Krejčík Lukáš
Kubík Lukáš
Louda

Ondřej
Mihulka Martin
Mikulecký Jiří
Minařík Jiří
Mokrejš Filip
Novotný Dominik
Paulus Mikuláš
Pečenka Lukáš
Popelka Tomáš
Rauer Marek
Steiner René
Šeda Jan
Vasil Martin
Vavera Daniel
Zach Pavel
Zelený Daniel
Zeman Martin

2.PE
Beneš Michal
Bílek Václav
Bříza Jakub
Bureš Milan
Dvořák Michal
Hampl Lukáš
Hlaváček Tomáš
Hrnčál Kristián
Kosina David
Krčmář Jan
Polanský Ondřej
Řehák Marek
Trojan Ladislav
Turzo Jiří
Zdražil Robin
Zrůst Tomáš

▼ Show More Information

, 530 01
Pardubice
09 February , Friday 19:00

More Events Nearby

 09 June , Saturday
 Denoche Music Hall, Hradec Králové
 02 June , Saturday
 Letiště Pardubice, Pardubice
 26 May , Saturday
 Denoche Music Hall, Hradec Králové
 08 June , Friday
 Denoche Music Hall, Hradec Králové
 25 May , Friday
 Denoche Music Hall, Hradec Králové
 15 June , Friday
 Porter Arena - Pardubice, Pardubice
 25 May , Friday
 Stříbrný rybník, Hradec Králové
 15 June , Friday
 Duhové Jezero - Moravany, Moravany
 26 May , Saturday
 Východočeské divadlo Pardubice, Pardubice
 23 May , Wednesday
 Komorní filharmonie Pardubice, Pardubice
 15 June , Friday
 LASER TAG CZECH, Hradec Králové
 15 June , Friday
 Hradec Králové Letiste, Hradec Králové
 02 June , Saturday
 Újezd u Přelouče, Czech Republic, Újezd u Přelouče
 25 May , Friday
 Festival Svojšice, Svojsice
 26 May , Saturday
 Žluťák, Pardubice
 16 June , Saturday
 GYBON - Gymnázium Boženy Němcové, Hradec Králové, Hradec Králové
 26 May , Saturday
 Dostihové závodiště Pardubice, Pardubice
 25 May , Friday
 Letní kino Širák, Hradec Králové
 20 June , Wednesday
 Hradec Králové, Czech Republic, Hradec Králové
 19 June , Tuesday
 Hrad Kunětická hora, Ráby
 26 May , Saturday
 Stříbrný rybník, Hradec Králové
 01 June , Friday
 Polygon S-Drive, Hradec Králové, Hradec Králové
 09 June , Saturday
 Ostretin, Czech Republic, Ostretin
 08 June , Friday
 Restaurace AK Pláž, Sec
 26 May , Saturday
 Dostihové závodiště Pardubice, Pardubice
 15 June , Friday
 Chrást, Czech Republic, Chrast
 26 May , Saturday
 Autokempink KONOPÁČ, Hermanuv Mestec
 09 June , Saturday
 Dostihové závodiště Pardubice, Pardubice
 26 May , Saturday
 RC Ponorka, Pardubice
 26 May , Saturday
 Pavlína, Nový Hradec Králové
 16 June , Saturday
 Autosklo-HAK Aréna, Pardubice
 15 June , Friday
 Východočeské divadlo Pardubice, Pardubice
 01 June , Friday
 Polygon S-Drive, Hradec Králové, Hradec Králové
 08 June , Friday
 Den Labe, Hradec Králové
 01 June , Friday
 Svítkov, Czech Republic, Svítkov
 09 June , Saturday
 Kongresové centrum Aldis, Hradec Králové