Maturtní ples SPŠE Pardubice Do Nového

Zveme Vás na Maturitní ples SPŠE Pardubice Do Nového tříd 4.ME a 2.PE v DK Dukla Pardubice

Seznam maturantů:

4.ME
Beran Zdeněk
Coufal Přemysl
Dlouhý František
Dostál Lukáš
Fikejs Petr
Housírek Jan
Jakl Martin
Janata Jan
Jindra Martin
Jošt Jan
Jurčík Martin
Králíček Michael
Krejčík Lukáš
Kubík Lukáš
Louda

Ondřej
Mihulka Martin
Mikulecký Jiří
Minařík Jiří
Mokrejš Filip
Novotný Dominik
Paulus Mikuláš
Pečenka Lukáš
Popelka Tomáš
Rauer Marek
Steiner René
Šeda Jan
Vasil Martin
Vavera Daniel
Zach Pavel
Zelený Daniel
Zeman Martin

2.PE
Beneš Michal
Bílek Václav
Bříza Jakub
Bureš Milan
Dvořák Michal
Hampl Lukáš
Hlaváček Tomáš
Hrnčál Kristián
Kosina David
Krčmář Jan
Polanský Ondřej
Řehák Marek
Trojan Ladislav
Turzo Jiří
Zdražil Robin
Zrůst Tomáš

▼ Show More Information

, 530 01
Pardubice
09 February , Friday 19:00

More Events Nearby

 28 February , Wednesday
 Kongresové centrum Aldis, Hradec Králové
 09 March , Friday
 PALÁC Pardubice, Pardubice
 24 February , Saturday
 IDEON Pardubice, Pardubice
 24 February , Saturday
 Regionální muzeum v Chrudimi, Chrudim
 24 February , Saturday
 Tattoo Cafe Bar, Hradec Králové
 27 February , Tuesday
 Kongresové centrum Aldis, Hradec Králové
 24 February , Saturday
 Denoche Music Hall, Hradec Králové
 03 March , Saturday
 PALÁC Pardubice, Pardubice
 02 March , Friday
 MUSIC CLUB KLEC, Pardubice
 23 February , Friday
 Embargo Bar&After, Pardubice
 10 March , Saturday
 Congress Centre Palác Pardubice, Pardubice
 28 February , Wednesday
 Sokolovna Heřmanův Městec, Hermanuv Mestec
 02 March , Friday
 Střední škola automobilní Holice, Holice
 17 March , Saturday
 Žlutý pes Pardubice, Pardubice
 01 March , Thursday
 SPŠ, SOŠ a SOU, Hradec Králové, Hradební, Hradec Králové
 23 February , Friday
 Sezemice, Czech Republic, Sezemice
 14 March , Wednesday
 Bio Central, Hradec Králové
 24 February , Saturday
 Přelouč, Sokolovna, Přelouč
 02 March , Friday
 PALÁC Pardubice, Pardubice
 03 March , Saturday
 Přelouč, Sokolovna, Přelouč
 23 February , Friday
 Na Hlubáku, Holice
 16 March , Friday
 Adalbertinum, Hradec Králové
 01 March , Thursday
 Kongresové centrum Aldis, Hradec Králové
 16 March , Friday
 Denoche Music Hall, Hradec Králové
 17 March , Saturday
 Kraft, Hradec Králové
 10 March , Saturday
 Žlutý pes Pardubice, Pardubice
 02 March , Friday
 Regionální muzeum v Chrudimi, Chrudim
 24 February , Saturday
 Bar Široká, Chrudim
 10 March , Saturday
 Filharmonie Hradec Králové, Hradec Králové
 21 February , Wednesday
 Východočeské divadlo Pardubice, Pardubice
 02 March , Friday
 Kongresové centrum Aldis, Hradec Králové
 01 March , Thursday
 Club La Fabrique, Hradec Králové
 23 February , Friday
 Žluťák, Pardubice
 23 February , Friday
 Total Inferno Chrudim, Chrudim
 14 March , Wednesday
 Club La Fabrique, Hradec Králové
 24 February , Saturday
 Žluťák, Pardubice