Maturitní ples SZŠ Turnov, 4. ZA - SČ a 4. ZL

Srdečně Vás zveme na maturitní ples Střední zdravotnické školy Turnov.
Toto jsou naši maturanti:

4. ZA-SČ
Bendiková Karolína
Brožová Martina
Buryánková Nikola
Ekrtová Barbora
Hoření Lucie
Chuchutová Kateřina
Jirošová Sandra
Karbulová Kamila
Kunová Iveta
Lánská Pavlína
Mlejnková Barbora
Petržílková Anna
Pospíšilová

Veronika
Prokorátová Karolína
Rathouská Simona
Reichelová Anna
Rybáková Tereza
Stránská Tereza
Šimáčková Sabina
Tarantová Marie
Trojanová Sára
Valentová Adéla

4. ZL
Augustinová Kamila
Altangerel Bayarjargal
Capoušková Adéla
Drahošová Daniela
Dubovyk Ivan
Fejfarová Zuzana
Hejduk Martin
Hlubučková Petra
Holubová Anežka
Holubová Karolína
Horáčková Věra
Huberová Michaela
Kroužková Nela
Lizanec Martin
Malcová Šárka
Mrázová Karolína
Mrázová Kristýna
Nguyenová Karin
Opočenská Anita
Rulcová Lucie
Schindlerová Michaela
Stejskalová Dominika
Špidlenová Pavla
Tichá Leona
Víchová Simona
Volková Eliška
Škvařil František

▼ Show More Information

Markova 311, 511 01
Turnov
05 January , Friday 19:00

More Events Nearby

 12 July , Thursday
 JBC bikepark, Jablonec nad Nisou
 14 July , Saturday
 Svijanský Újezd, Czech Republic, Svijanský Újezd
 21 July , Saturday
 Mladějov, Czech Republic, Mladejov
 12 July , Thursday
 Sedmihorky, Karlovice
 13 July , Friday
 Český ráj,
 20 July , Friday
 Jermanice, Czech Republic, Jermanice
 05 July , Thursday
 Bar Nebe, Branzez
 13 July , Friday
 Amfiteátr Valečov, Bosen
 21 July , Saturday
 Kemp Dolánky, Dolánky
 14 July , Saturday
 Hamr na Jezeře, Czech Republic, Hamr na Jezeře
 05 July , Thursday
 Zámecký resort Dětenice, Detenice
 30 June , Saturday
 Rozhledna Černá Studnice, Smrzovka
 21 July , Saturday
 Město Železný Brod, Zelezny Brod
 29 June , Friday
 Jablonec nad Jizerou, Jablonec nad Jizerou
 30 June , Saturday
 Železnice,
 21 July , Saturday
 DETOA Albrechtice, Jiretin pod Bukovou
 30 June , Saturday
 Zubačka Tanvald - Kořenov, Tanvald
 21 July , Saturday
 Zubačka Tanvald - Kořenov, Tanvald
 05 July , Thursday
 JK Vacek, Bela pod Bezdezem
 21 July , Saturday
 Chata U lesa, Tanvald
 29 June , Friday
 AISHA - taneční studio Liberec, Liberec
 13 July , Friday
 Jablonecké Paseky, Czech Republic, Jablonecké Paseky
 26 June , Tuesday
 Město Kosmonosy, Kosmonosy
 09 July , Monday
 Studio Beruška, Liberec
 07 July , Saturday
 Turnov, Czech Republic, Turnov
 23 July , Monday
 Penzion - Sport Hotel Frydstejn, Liberec
 30 June , Saturday
 Zelezny Brod, Czech Republic, Zelezny Brod
 07 July , Saturday
 Krížany, Czech Republic, Krizany
 29 June , Friday
 ORIGINAL cestovní kancelář, Liberec
 13 July , Friday
 ORIGINAL cestovní kancelář, Liberec
 06 July , Friday
 ORIGINAL cestovní kancelář, Liberec
 13 July , Friday
 ORIGINAL cestovní kancelář, Liberec
 18 July , Wednesday
 Liberec Film Office, Liberec
 20 July , Friday
 Jermanice, Czech Republic, Jermanice
 29 June , Friday
 JBC FEST, Jablonec nad Nisou
 16 July , Monday
 Základní škola Turnov, 28. října 18, Turnov