Maturitní ples Sportovního gymnázia Kladno VIIIA, VIIIB, 4A, 4D

Srdečně Vás zveme na maturitní ples Sportovního gymnázia Kladno, kterého se již tradičně zúčastní všechny maturitní třídy osmiletého i čtyřletého gymnázia.

Vstupenky budou k sehnání u maturantů již brzy!!!!

Oktáva A
Bokšová Sára
Březina Tomáš
Hamouzová Linda
Holub David
Jandová Rozálie
Junová Anna
Klápštová

Kristýna
Kopačinský Vladimír
Kubík Adam
Mráček Filip
Novák Vojtěch
Sachr David
Vokoun Martin
Vyšín Lukáš

Oktáva B
Brožová Alena
Heráňová Anna
Holubovská Anna
Janouškovcová Helena
Kleisnerová Jana
Kopečková Barbora
Krausová Monika
Křížová Tereza
Kučera Michal
Kvítková Anna
Müllerová Barbora
Musil Tomáš
Pacovská Kateřina
Pašková Vendula
Pauza Michal
Řehák Dominik
Podhráská Lenka
Sládková Kateřina
Sobotka Jakub
Zajícová Veronika
Zajíček Adam
Zikánová Lucie

4.A
Blažek Martin
Cusacková Jessica
Doskočilová Dominika
Dostál Martin
Gerhardt Jiří
Haspeklo Václav
Hamouzová Barbora
Hrabáková Kateřina
Kopalová Pavlína
Kříž Jan
Kučera Michal
Litera Adam
Moravec Tomáš
Pflégrová Tereza
Peteřík Pavel
Rejzek Jan
Slabochová Barbora
Svoboda Libor
Svoboda Vojtěch
Šebesta Matyáš
Šíma Michal
Zahradník Radek

4.D
Abrham Tomáš
Bayerová Gabriela
Beran Tomáš
Bezděk Matouš
Bídová Valerie
Cír Jan
Eichenmannová Natalie
Grygoriv Inna
Grygoriv Sergiy
Humrová Klára
Lachman Richard
Malovická Kateřina
Pelcová Petra
Polčíková Veronika
Sokolíková Kamila
Švarcbachová Barbora
Tuma Jan
Tvrzová Veronika
Uldrichová Adéla
Urbánková Aneta
Žižka Jaroslav

▼ Show More Information

Náměstí Sítná 3127, 27201
Kladno
16 March , Friday 19:00

More Events Nearby

 12 October , Friday
 Lucerna - Velky sal, Prague
 28 September , Friday
 Centrální Park Pankrác, Prague
 05 October , Friday
 Praha / Prague / Prag / Praga, Prague
 11 October , Thursday
 MeetFactory, Prague
 03 October , Wednesday
 Koleje Strahov, Prague
 13 October , Saturday
 Futurum Music Bar, Prague
 21 October , Sunday
 Futurum Music Bar, Prague
 04 October , Thursday
 Lucerna Music Bar, Prague
 06 October , Saturday
 Ladronka, Prague
 13 October , Saturday
 Prague, Czech Republic, Prague
 19 October , Friday
 Sokolovna Králův Dvůr, Kraluv Dvur
 26 September , Wednesday
 Prague Salsa Marathon, Prague
 14 October , Sunday
 Městská divadla pražská (City Theatres of Prague), Prague
 05 October , Friday
 Prague, Czech Republic, Prague
 23 September , Sunday
 Rock Café Prague (Official), Prague
 30 September , Sunday
 Výstaviště Praha, Prague
 19 October , Friday
 World Make-up Wars, Prague
 29 September , Saturday
 Hornický skanzen Důl Mayrau, Vinarice
 16 October , Tuesday
 Divadlo Hybernia, Prague
 04 October , Thursday
 Prague, Czech Republic, Prague
 13 October , Saturday
 Statek Krkavčí Hora, Nizbor
 06 October , Saturday
 Auto Da Fé, Kladno
 06 October , Saturday
 Dog Academy Beroun - DAB, Beroun
 05 October , Friday
 Prague, Czech Republic, Prague
 24 September , Monday
 MĚSTSKÉ DIVADLO KLADNO, Kladno
 27 September , Thursday
 Prague, Czech Republic, Prague
 19 October , Friday
 Praha-Holešovice railway station, Prague
 29 September , Saturday
 Divadlo Hybernia, Prague
 28 September , Friday
 Prague, Czech Republic, Prague
 25 September , Tuesday
 Happy Divers, Prague
 06 October , Saturday
 Prague, Czech Republic, Prague
 20 October , Saturday
 Prague, Czech Republic, Prague
 27 September , Thursday
 Msec, Czech Republic, Msec
 06 October , Saturday
 Nuremberg, Germany,