Maturitní ples Sportovního gymnázia Kladno VIIIA, VIIIB, 4A, 4D

Srdečně Vás zveme na maturitní ples Sportovního gymnázia Kladno, kterého se již tradičně zúčastní všechny maturitní třídy osmiletého i čtyřletého gymnázia.

Vstupenky budou k sehnání u maturantů již brzy!!!!

Oktáva A
Bokšová Sára
Březina Tomáš
Hamouzová Linda
Holub David
Jandová Rozálie
Junová Anna
Klápštová

Kristýna
Kopačinský Vladimír
Kubík Adam
Mráček Filip
Novák Vojtěch
Sachr David
Vokoun Martin
Vyšín Lukáš

Oktáva B
Brožová Alena
Heráňová Anna
Holubovská Anna
Janouškovcová Helena
Kleisnerová Jana
Kopečková Barbora
Krausová Monika
Křížová Tereza
Kučera Michal
Kvítková Anna
Müllerová Barbora
Musil Tomáš
Pacovská Kateřina
Pašková Vendula
Pauza Michal
Řehák Dominik
Podhráská Lenka
Sládková Kateřina
Sobotka Jakub
Zajícová Veronika
Zajíček Adam
Zikánová Lucie

4.A
Blažek Martin
Cusacková Jessica
Doskočilová Dominika
Dostál Martin
Gerhardt Jiří
Haspeklo Václav
Hamouzová Barbora
Hrabáková Kateřina
Kopalová Pavlína
Kříž Jan
Kučera Michal
Litera Adam
Moravec Tomáš
Pflégrová Tereza
Peteřík Pavel
Rejzek Jan
Slabochová Barbora
Svoboda Libor
Svoboda Vojtěch
Šebesta Matyáš
Šíma Michal
Zahradník Radek

4.D
Abrham Tomáš
Bayerová Gabriela
Beran Tomáš
Bezděk Matouš
Bídová Valerie
Cír Jan
Eichenmannová Natalie
Grygoriv Inna
Grygoriv Sergiy
Humrová Klára
Lachman Richard
Malovická Kateřina
Pelcová Petra
Polčíková Veronika
Sokolíková Kamila
Švarcbachová Barbora
Tuma Jan
Tvrzová Veronika
Uldrichová Adéla
Urbánková Aneta
Žižka Jaroslav

▼ Show More Information

Náměstí Sítná 3127, 27201
Kladno
16 March , Friday 19:00

More Events Nearby

 16 March , Friday
 SaSaZu, Prague
 01 March , Thursday
 Karlův most - Charles Bridge - Ponte Carlo - Puente de Carlos, Prague
 10 March , Saturday
 Tipsport Arena (Prague), Prague
 07 March , Wednesday
 Lucerna Music Bar, Prague
 17 March , Saturday
 Výstaviště Praha, Holešovice, Prague
 16 March , Friday
 Národní dům na Vinoradech, Prague
 06 March , Tuesday
 Galerie Lucerna Praha, Prague
 16 March , Friday
 Roxy Prague, Prague
 16 March , Friday
 Stará čistírna odpadních vod, Prague
 06 March , Tuesday
 KARLOVY LAZNE OFFICIAL, Prague
 19 March , Monday
 Lucerna Music Bar, Prague
 28 February , Wednesday
 MeetFactory, Prague
 04 March , Sunday
 Rock Café Prague (Official), Prague
 10 March , Saturday
 Tipsport arena, Prague
 23 February , Friday
 BIO | OKO, Prague
 02 March , Friday
 Rock Café Prague (Official), Prague
 01 March , Thursday
 Studentská noc, Prague
 09 March , Friday
 Roxy Prague, Prague
 02 March , Friday
 Kongresové centrum Praha, Prague
 02 March , Friday
 Mala Sportovni Hala, Prague
 23 February , Friday
 Uhelna Club & Restaurant, Prague
 05 March , Monday
 Palác Lucerna, Prague
 09 March , Friday
 Palác Lucerna, Prague
 10 March , Saturday
 Novoměstská radnice Praha, Prague
 14 March , Wednesday
 Klub 007 Strahov, Prague
 07 March , Wednesday
 Lucerna - Velky sal,
 24 February , Saturday
 Dům kultury Kladno, Kladno
 24 February , Saturday
 Výstaviště Praha, Holešovice, Prague
 22 February , Thursday
 Taneční škola - Národní dům na Vinohradech, Prague
 01 March , Thursday
 Kongresové centrum Praha, Prague
 02 March , Friday
 Uhelna Club & Restaurant, Prague
 17 March , Saturday
 MeetFactory, Prague
 22 February , Thursday
 Fakulta stavební ČVUT v Praze, Prague
 24 February , Saturday
 Rock Café Prague (Official), Prague
 12 March , Monday
 Palác Lucerna, Prague