Maturitní ples Gymso 4.C & 4.D

Milí přátelé,
tímto bychom Vás chtěli pozvat na náš maturitní ples. Doufáme, že přijmete naše pozvání a společně s námi si užijete jeden z našich nejdůležitějších a nezapomenutelných večerů.
Těšíme se na Vás! Vaši maturanti ze 4.C a 4.D.

Seznam maturantů:
4.C
Duriš Dušan
Frčková Tereza
Gibiec Patrik
Hájková

Tereza
Hurt Denis
Jedlička Matěj
Juríková Natálie
Kadlót Lukáš
Kalátová Bára
Klimešová Nica
Kortus Pavel
Kuberová Adriana
Kudláč Martin
Kuchařová Jana
Moravec Filip
Oberleitnerová Marie
Osvald František
Paarová Hana
Pochová Klára
Procházka Patrik
Rožnovjáková Bára
Strejcová Klára
Strouhal Martin
Šťastná Veronika
Šťastný Jan
Tiralová Monika
Večeřová Lucie
Vu Duy Anh
4.D
Adamčík David
Andrš Tomáš
Bračková Karolína
Budajová Michaela
Gregorková Tereza
Holý Jiří
Hrazdirová Eva
Hrazdirová Jana
Junková Dominika
Kaliničová Simona
Koukolová Tereza
Krejčí Eliška
Kruliš Vít
Lodrová Lenka
Mašata Jakub
Mašková Dominika
Muška Matěj
Novák Dominik
Oncirková Lucie
Paulus Jaroslav
Pokorná Markéta
Pospíšilová Eva
Samek Jiří
Štrunc Vojtěch
Tiralová Lucie
Trhlíková Hanka
Vaňková Marcela
Vican Jan
Vlachá Barbora

▼ Show More Information

5. května 655, 35601
Sokolov
26 January , Friday 19:00

More Events Nearby

 24 February , Saturday
 Grand Hotel Pupp, Karlovy Vary, Karlovy Vary
 23 February , Friday
 Grand Hotel Pupp, Karlovy Vary, Karlovy Vary
 23 February , Friday
 Kulturní centrum Svoboda, Cheb
 24 February , Saturday
 KV Arena, Karlovy Vary
 24 February , Saturday
 PEKLO bar - Hotel Thermal, Karlovy Vary
 23 February , Friday
 ALFA Music Club Sokolov, Sokolov
 23 February , Friday
 Městský dům kultury Sokolov, Sokolov
 24 February , Saturday
 Bronx Music Club, Cheb
 02 March , Friday
 Lidový dům Karlovy Vary, Karlovy Vary
 17 March , Saturday
 Společenský Dům Casino, Marianske Lazne
 17 March , Saturday
 Kulturní Dům Nejdek, Nejdek
 21 March , Wednesday
 Lidový dům Karlovy Vary, Karlovy Vary
 10 March , Saturday
 Kulturní a společenské středisko Chodov, Chodov
 23 February , Friday
 Colosseum music club - official, Sokolov
 10 March , Saturday
 Městské kulturní středisko Habartov, příspěvková organizace, Habartov
 07 March , Wednesday
 Smajlík dětská herna, Karlovy Vary
 24 February , Saturday
 PaintballArena Cheb, Strizov
 17 March , Saturday
 Colosseum music club - official, Sokolov
 17 March , Saturday
 Pivnice Skleník, Chodov
 03 March , Saturday
 ALFA Music Club Sokolov, Sokolov
 18 March , Sunday
 Hotel Stein, Cheb
 17 March , Saturday
 Město Skalná, Skalná
 16 March , Friday
 FilmCafé a Kino Drahomíra, Karlovy Vary
 04 March , Sunday
 PaintballArena Cheb,
 23 February , Friday
 Nová Role, Czech Republic, Nová Role
 10 March , Saturday
 hrad Vildstejn, Skalná
 02 March , Friday
 Slash Bar, Karlovy Vary
 09 March , Friday
 Grand Hotel Pupp, Karlovy Vary, Karlovy Vary
 16 March , Friday
 Městské Divadlo, Marianske Lazne
 24 February , Saturday
 Ostrov, Karlovarský kraj, Ostrov
 28 February , Wednesday
 Městský dům kultury Sokolov, Sokolov
 28 February , Wednesday
 Smajlík dětská herna, Karlovy Vary
 09 March , Friday
 Kulturní a společenské středisko Chodov, Chodov
 06 March , Tuesday
 Městská knihovna v Chebu, Cheb
 25 February , Sunday
 ALFA Music Club Sokolov, Sokolov
 24 February , Saturday
 Statek Bernard, Kralovske Porici