Maturitní ples 4.G Gymnázium Jirkov

Třída 4.G Vás srdečně zve na maturitní ples, který se koná 2.12.2017 od 20:00 hodin v Městském divadle Chomutov.
Přijďte si s námi užít jedinečný finálový večer Ligy Mistrů.
Budou se na Vás těšit tyto hvězdy:

Ředitel školy: Mgr. Martin Reihs
Zástupkyně ředitele: Mgr. Lenka Payerová
Třídní učitel-kapitán:

Mgr. Miroslav Rovenský

Soupiska hráčů:

Lucie Vorlová
Victoria Němcová
Kateřina Chlebečková
Dominika Kršiaková
Denisa Demjanovičová
Marie Řepíková
Martina Mayerová
Anna Plzáková
Anna Májová
Alena Procházková
Magdaléna Netolická
Sarah Kelerová

Josef Čermák
Petr Beníček
Alexandr Strejc
Jan Svoboda
Adam Studený
David Vopat
Marek Payer
Tomáš Tychler
Roman Kucin
Matěj Tóth

▼ Show More Information

Boženy Němcové 552/32, 430 01
Chomutov
02 December , Saturday 20:00

More Events Nearby

 28 October , Saturday
 Zoopark Chomutov, Chomutov
 28 October , Saturday
 Neprakta Music Hall, Most
 17 November , Friday
 Městské Divadlo Chomutov, Chomutov
 28 October , Saturday
 Mostecké jezero, Most
 04 November , Saturday
 Státní zámek Krásný Dvůr, Krasny Dvur
 22 October , Sunday
 Městské divadlo v Mostě, Most
 03 November , Friday
 Attic Litvinov, Litvínov
 18 November , Saturday
 Galerie Špejchar Chomutov, Chomutov
 28 October , Saturday
 Děkanský Kostel, Most
 03 November , Friday
 Sportovní hala Most a.s., Most
 28 October , Saturday
 Městské Divadlo Chomutov, Chomutov
 04 November , Saturday
 Autodrom Most, Most
 10 November , Friday
 Neprakta Music Hall, Most
 04 November , Saturday
 Schola Humanitas - oficiální, Litvínov
 11 November , Saturday
 ALL STARS GAME Chomutov, Chomutov
 27 October , Friday
 Attic Litvinov, Litvínov
 17 November , Friday
 Ponorka - Litvínov, Horní Litvínov
 04 November , Saturday
 Attic Litvinov, Litvínov
 28 October , Saturday
 Diskothek HALLE Olbernhau, Olbernhau
 10 November , Friday
 Citadela VI - Litvínov, Litvínov
 16 November , Thursday
 Ponorka - Litvínov, Horní Litvínov
 18 November , Saturday
 Ponorka - Litvínov, Horní Litvínov
 28 October , Saturday
 Zaschito, Chomutov
 10 November , Friday
 Základní umělecká škola Litvínov, Podkrušnohorská 1720, okres Most, Litvínov
 28 October , Saturday
 Soukromý hudební klub "U Bizona", Chomutov
 22 October , Sunday
 Sportovní hala Most a.s., Most
 28 October , Saturday
 Admiral Club Chomutov, Chomutov
 17 November , Friday
 Music Club Ulita, Most
 27 October , Friday
 Zimní stadion Ivana Hlinky, Litvínov
 03 November , Friday
 Knihovna SKKS Chomutov, Chomutov
 29 October , Sunday
 Centrum Taratibu, Chomutov
 18 November , Saturday
 Benedikt, Most
 28 October , Saturday
 Málkov, Czech Republic, Málkov
 11 November , Saturday
 Diskothek HALLE Olbernhau, Olbernhau
 14 November , Tuesday
 Dolní Litvínov, Czech Republic, Dolní Litvínov
 27 October , Friday
 Rokáč Vinohrady, Most