Maturitní ples VOŠ A SPŠ Kutná Hora- E4C a IT4

Rádi bychom Vás pozvali na náš maturitní ples, který se koná 16.2.2018 v Kutné Hoře v Lorci. Jedná se o třídy E4C a IT4. Informace budeme postupně doplňovat. Těšíme se na Vás!

E4C:
1.Pavel Vořechovský
2.Kuba Polák
3.Patrik Částek
4.David Ryšavý
5.Josef Kamínek
6.Filip Bery Berka
7.Honza Folkman
8.Mirek

Havlíček
9.Tomáš Tanečník Chroustovský
10.Jiří Dobeš
11.Filip Pospíšil
12.Josef Kotran
13.Jakub Ksiažek
14.Josef Vokoun
15.Martin Beneš
16.Karel Šejna
17.Roman Kocek
18.Matěj Haering
19.Milan Vodehnal
20.Jakub Příborský
21.Daniel Sosnovec
22.Tomáš Vladyka

IT4:
1.Tomáš Fráňa
2.Marek Franc
3.Jiří From
4.Daniel Gruncl
5.Ondřej Hrodek
6.Aleš Jehlička
7.Ondřej Kristek
8.Anna Křepelková
9.Kryštof Klapka
10.Kryštof Ledl
11.Jan Mačina
12.Adam Miškovský
13.Klára Neumanová
14.Marek Nevole
15.Tomáš Novák
16.Jan Novotný
17.Vojtěch Pavlík
18.Martin Růžička
19.Jakub Secký
20.Jakub Senohrábek
21.Kateřina Šumová
22.Filip Vlášek
23.Dan Vlček
24.Michal Zmek

▼ Show More Information

U Lorce 57, 284 01
Kutná Hora
16 February , Friday 19:00

More Events Nearby

 23 June , Saturday
 Svojsice, Czech Republic, Svojsice
 15 June , Friday
 Europe/Prague, Prague
 02 June , Saturday
 Katlov, Cervene Janovice
 25 May , Friday
 Podebrady, Czech Republic, Podebrady
 31 May , Thursday
 Kmochův ostrov, Kolín
 02 June , Saturday
 Újezd u Přelouče, Czech Republic, Újezd u Přelouče
 25 May , Friday
 Festival Svojšice, Svojsice
 26 May , Saturday
 Gastrofestival v Kutné Hoře, Kutná Hora
 16 June , Saturday
 Becvary, Czech Republic, Becvary
 09 June , Saturday
 Podebrady, Czech Republic, Podebrady
 01 June , Friday
 Kutná Hora, Czech Republic, Kutná Hora
 31 May , Thursday
 Ratenice, Czech Republic, Ratenice
 25 May , Friday
 Sporthotel Relax - Veletov, Veletov
 27 May , Sunday
 Kutná Hora, Czech Republic, Kutná Hora
 09 June , Saturday
 Dostihová dráha Kolín, Kolín
 23 June , Saturday
 Královské stříbření Kutné Hory, Kutná Hora
 26 May , Saturday
 RC Přelouč, Prelouc
 23 June , Saturday
 Radím, Czech Republic, Radím
 26 May , Saturday
 Dusíkovo Divadlo Čáslav, Caslav
 25 May , Friday
 ČESKÁ 1 MUSIC CLUB, Kutná Hora
 19 June , Tuesday
 ÚJOP Poděbrady, Podebrady
 09 June , Saturday
 Hotelová škola Poděbrady, Podebrady
 15 June , Friday
 Sportovní areál Vodranty, Tschaslau
 15 June , Friday
 Celostátní žákovský turnaj v kopané Přelouč, Prelouc
 02 June , Saturday
 Katlov, Cervene Janovice
 16 June , Saturday
 ZKO Kolín - Borky, Kolín
 26 May , Saturday
 Ekostatek Vlkaneč, Vlkanec
 23 June , Saturday
 Festival Svojšice, Svojsice
 23 June , Saturday
 Kutná Hora, Czech Republic, Kutná Hora
 14 June , Thursday
 Městské Divadlo Kolín, Kolín
 10 June , Sunday
 Opičkov Poděbrady, Podebrady
 23 June , Saturday
 Kutná Hora - město stříbra a katedrál, Kutná Hora
 25 May , Friday
 PLANET MUSIC CLUB - KUTNÁ HORA, Kutná Hora
 14 June , Thursday
 Houfek a.s., Golcuv Jenikov
 14 June , Thursday
 Houfek a.s., Golcuv Jenikov
 26 May , Saturday
 Uhlirske Janovice, Czech Republic, Uhlirske Janovice