Maturitní ples VOŠ a SPŠ Kutná Hora- E4B a E4A

Rádi bychom Vás pozvali na maturitní ples tříd E4B a E4A, který se koná 9. 2. 2018 v Kutné Hoře, v kulturním domě Lorec.
Další informace ohledně maturitního plesu budeme postupně doplňovat.

Seznam žáků:

- třída E4B

Třídní učitelka: Ing.arch.Bc. Čablíková Eva

Cerman Jakub
Coubal Martin
Čech Daniel
Čížek

Jiří
Douša Petr
Dvořáček Dominik
Fišar Tomáš
Hanousek Michal
Hartig Michal
Kojnok Viktor
Kořínek Jaroslav
Krátký Jan
Kruliš Jiří
Nepejchal Filip
Plíhal Radek
Semerád Pavel
Sojka Miroslav
Tomek Michal
Vejborný Jakub
Vejdělek Radim
Vobořil Jakub
Zelinger Tomáš

- třída E4A

Třídní učitel: Ing. Brož Václav

Barth Tomáš
Brant Tomáš
Čučka Dominik
Dolejš Petr
Hejduk Jakub
Chmelka Kryštof
Jelínek Josef
Jelínek Michal
Karla Adam
Lančarič Filip
Mach Jan
Mruzek Petr
Noha Michal
Pavlík Ondřej
Pavlík Josef
Pikuliak Vojtěch
Pilc Jakub
Provazník Tomáš
Šimon Michal
Šlechta Ondřej
Trnka Štěpán
Tvrdík Roman
Votava Václav

▼ Show More Information

U Lorce 57, 284 01
Kutná Hora
09 February , Friday 20:00

More Events Nearby

 23 June , Saturday
 Svojsice, Czech Republic, Svojsice
 15 June , Friday
 Europe/Prague, Prague
 02 June , Saturday
 Katlov, Cervene Janovice
 31 May , Thursday
 Kmochův ostrov, Kolín
 02 June , Saturday
 Újezd u Přelouče, Czech Republic, Újezd u Přelouče
 16 June , Saturday
 Becvary, Czech Republic, Becvary
 09 June , Saturday
 Podebrady, Czech Republic, Podebrady
 01 June , Friday
 Kutná Hora, Czech Republic, Kutná Hora
 31 May , Thursday
 Ratenice, Czech Republic, Ratenice
 23 June , Saturday
 Královské stříbření Kutné Hory, Kutná Hora
 09 June , Saturday
 Dostihová dráha Kolín, Kolín
 23 June , Saturday
 Radím, Czech Republic, Radím
 19 June , Tuesday
 ÚJOP Poděbrady, Podebrady
 09 June , Saturday
 Hotelová škola Poděbrady, Podebrady
 15 June , Friday
 Sportovní areál Vodranty, Tschaslau
 15 June , Friday
 Celostátní žákovský turnaj v kopané Přelouč, Prelouc
 02 June , Saturday
 Katlov, Cervene Janovice
 16 June , Saturday
 ZKO Kolín - Borky, Kolín
 23 June , Saturday
 Festival Svojšice, Svojsice
 14 June , Thursday
 Městské Divadlo Kolín, Kolín
 23 June , Saturday
 Kutná Hora - město stříbra a katedrál, Kutná Hora
 23 June , Saturday
 Kutná Hora, Czech Republic, Kutná Hora
 10 June , Sunday
 Opičkov Poděbrady, Podebrady
 14 June , Thursday
 Houfek a.s., Golcuv Jenikov
 09 June , Saturday
 Golf Club Poděbrady, Podebrady
 14 June , Thursday
 Houfek a.s., Golcuv Jenikov
 02 June , Saturday
 Informační centrum Města Kutná Hora, Kutná Hora
 01 June , Friday
 Europe/Prague, Prague
 31 May , Thursday
 JK Obora Poděbrady, Podebrady
 14 June , Thursday
 Blues Café, Kutná Hora