Maturitní ples studentů SUPŠ HK 2017 (2NS, 4DV, 4NK, 4SH)

Srdečně vás zveme na Maturitní ples studentů SUPŠ HK, který se bude konat v hotelu Nové Adalbertinum od 19:00. Večerem vás provede moderátor Jakub Kotek. Můžete se těšit i na vystoupení mistrů světa ve freestyle fotbale a footbagu, pole dance a latinskoamerických tanců. Bližší informace budou postupně

dodávány. Těšíme se na vás 2.NS, 4.DV, 4. NK, 4. SH.

Maturanti pro rok 2017:
2. NS
Fišera Dominik
Lošťák Tomáš
Preclík Jan
Resler Tadeáš
Schejbal Václav
Sokol Martin
Svoboda Jiří
Tóth Jan
Ulrich Petr
Váňa Tomáš
Vanický Roman

4.DV
Bartoníčková Tereza
Bendák Jan
Čavajdová Kateřina
Hanzl Dominik
Hlávková Nikol
Chárová Tereza
Jirsová Adéla
Kubánková Adéla
Navrátil Dominik
Novotná Veronika
Perháč Jan
Peřinová Sofie
Pleslová Lucie
Prouzová Eva
Semeráková Johana
Stejskalová Šárka
Strnadel Marcel
Šarounová Linda
Šašínková Barbora
Šilingerová Vendula
Vondrovská Kristýna
Voňka Petr

4.NK
Dostál Ondřej
Hlavsová Eva
Matyáš Ladislav
Schejbal Vašek

4.SH
Benadik Jan
Binko Dominik
Boháčová Anna
Dlouhý Vladimír
Domin Vojtěch
Drlíček Martin
Hájek Štěpán
Huňadová Denisa
Jiroušek Libor
Král Ondřej
Kuta Ondřej
Lahučký Jakub
Langer Tom Maximilián
Pícha Šimon
Renza Maximilián
Trutnovský Martin
Tyc Vojtěch
Verner David
Vošvrda Jakub

▼ Show More Information

Velké náměstí 32, 50002
Hradec Králové
03 February , Friday 19:00

More Events Nearby

 21 October , Saturday
 Denoche Music Hall, Hradec Králové
 26 October , Thursday
 Tipsport arena, Pardubice
 02 November , Thursday
 Zimní stadion Hradec Králové, Hradec Králové
 27 October , Friday
 OC FUTURUM Hradec Králové, Hradec Králové
 28 October , Saturday
 Zimní stadion Hradec Králové, Hradec Králové
 28 October , Saturday
 Krematorium Pardubice, Pardubice
 14 November , Tuesday
 Bio Central, Hradec Králové
 27 October , Friday
 Denoche, Hradec Králové
 27 October , Friday
 Gimlet Music Bar, Pardubice
 11 November , Saturday
 Bufet U vlka, Hradec Králové
 03 November , Friday
 NãPLAVKA café & music bar, Hradec Králové
 18 November , Saturday
 Denoche Music Hall, Hradec Králové
 21 October , Saturday
 Katedrála Svatého Ducha, Hradec Králové
 10 November , Friday
 Bastion No.35, Jaromer
 04 November , Saturday
 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449, Pardubice
 16 November , Thursday
 Kulturní dům města Holic, Holice
 04 November , Saturday
 Denoche Music Hall, Hradec Králové
 16 November , Thursday
 Music Hall Hobe, Pardubice
 28 October , Saturday
 Správa Kolowratského rybářství Opočno, Opocno
 28 October , Saturday
 Na Hlubáku, Holice
 27 October , Friday
 Žluťák, Pardubice
 04 November , Saturday
 Žluťák, Pardubice
 04 November , Saturday
 Basnice, Czech Republic, Basnice
 11 November , Saturday
 NãPLAVKA café & music bar, Hradec Králové
 21 October , Saturday
 Nároďák, Jaromer
 03 November , Friday
 Denoche Music Hall, Hradec Králové
 27 October , Friday
 Club La Fabrique, Hradec Králové
 02 November , Thursday
 Fortuna aréna, Hradec Králové
 04 November , Saturday
 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449, Pardubice
 21 October , Saturday
 AC Klub (Official), Hradec Králové
 09 November , Thursday
 Denoche, Hradec Králové
 15 November , Wednesday
 Denoche Music Hall, Hradec Králové
 04 November , Saturday
 Ekocentrum PALETA, Pardubice
 21 October , Saturday
 Dostihové závodiště Pardubice, Pardubice
 07 November , Tuesday
 Univerzita Hradec Králové, Hradec Králové