Maturitní ples Střední zdravotnické školy v Pardubicích

Studenti tříd 4.A a 4.B Vás srdečně zvou na jejich maturitní ples, který se koná 20.1.2017 v Pardubicích.
Můžete se těšit na bohatý program, na plno tance, na dobré jídlo a pití, skvělou hudbu a samozřejmě na krásné maturantky a maturanty!
Pojďte si s námi užít tento vyjímečný večer plný zábavy!

Konkrétnější

informace budou doplněny v nejbližších týdnech.

4.ZAA
TŘÍDNÍ UČITELKA: Mgr. Alena Dvořáčková

MATURANTI:

Bartáková Michaela
Čížková Veronika
Dianová Terezie
Galliková Diana
Havlík Lukáš
Heblíková Kateřina
Holubářová Irena
Horáková Lucie
Chybová Kateřina
Jelínková Pavla
Kočová Veronika
Králová Ivana
Krosnářová Lucie
Moravcová Kamila
Nádvorník Tom Adam
Popilková Stanislava
Šetinová Hana
Šmídová Barbora
Šromová Marie
Šrotýřová Petra
Vodehnalová Nikola
Zerzánová Adéla

4.ZAB
TŘÍDNÍ UČITELKA: Mgr. Šárka Jeřábková

MATURANTI:

Crema Elena
Červinková Klára
Frymlová Nikola
Gregorová Kateřina
Heková Kateřina
Hesová Michaela
Hloupá Monika
Horká Kristýna
Horynová Eliška
Hradecká Barbora
Chramostová Vendula
Kavalírová Adéla
Kholová Iveta
Matějková Lucie
Mauerová Zuzana
Novotná Ludmila
Soldánová Kristýna
Šancová Michaela
Širová Eliška
Trebichavská Gabriela
Veselá Alena

▼ Show More Information

Masarykovo náměstí 2799, 53002
Pardubice
20 January , Friday 19:00

More Events Nearby

 21 October , Saturday
 Denoche Music Hall, Hradec Králové
 30 September , Saturday
 Denoche Music Hall, Hradec Králové
 23 September , Saturday
 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449, Pardubice
 23 September , Saturday
 Club La Fabrique, Hradec Králové
 23 September , Saturday
 Městský obvod Pardubice II, Pardubice
 13 October , Friday
 Denoche Music Hall, Hradec Králové
 27 September , Wednesday
 Music Hall Hobe, Pardubice
 14 October , Saturday
 Denoche, Hradec Králové
 30 September , Saturday
 Amk Třemošnice, Tremosnice
 20 October , Friday
 Czech Republic,
 23 September , Saturday
 Sec, Czech Republic, Sec
 26 September , Tuesday
 Denoche, Hradec Králové
 08 October , Sunday
 Dostihové závodiště Pardubice, Pardubice
 03 October , Tuesday
 Denoche, Hradec Králové
 04 October , Wednesday
 Tipsport Arena, Pardubice
 21 October , Saturday
 Katedrála Svatého Ducha, Hradec Králové
 23 September , Saturday
 OC FUTURUM Hradec Králové, Hradec Králové
 06 October , Friday
 Denoche Music Hall, Hradec Králové
 23 September , Saturday
 Letní kino Širák, Hradec Králové
 02 October , Monday
 AC Klub (Official), Hradec Králové
 07 October , Saturday
 Music Hall Hobe, Pardubice
 23 September , Saturday
 RETROMĚSTEČKO, Pardubice
 03 October , Tuesday
 Knihovna města Hradce Králové, Hradec Králové
 23 September , Saturday
 Autosklo-HAK Aréna, Pardubice
 07 October , Saturday
 Rokytno, Czech Republic, Rokytno
 07 October , Saturday
 Hradec Králové, Czech Republic, Hradec Králové
 14 October , Saturday
 Slatinany, Czech Republic, Slatinany
 07 October , Saturday
 R Klub Chrudim, Chrudim
 06 October , Friday
 Univerzita Hradec Králové, Hradec Králové
 27 September , Wednesday
 Denoche Music Hall, Hradec Králové
 08 October , Sunday
 Dostihové závodiště Pardubice, Pardubice
 23 September , Saturday
 FK Pardubice, Pardubice
 07 October , Saturday
 Congress Centre Palác Pardubice, Pardubice
 29 September , Friday
 Denoche Music Hall, Hradec Králové
 10 October , Tuesday
 Hradec Králové, Czech Republic, Hradec Králové