Maturitní ples Střední průmyslové školy strojní HK 2018

Srdečně Vás zveme na maturitní ples Střední průmyslové školy strojní HK!

Budou se na Vás těšit třídy:

S4.A
Balcar Tomáš
Buriánek Ondřej
Černík Adam
Češpiva Zdeněk
Derner Tomáš
Fiala Vojtěch
Fišera Jan
Friml Josef
Fuksa Martin
Hájek Martin
Hála Jakub
Havránek Samuel
Hlavatý Lukáš
Hlušička Matěj
Hrdina

Petr
Hypius Jan
Jakoubek Josef
Jeřábek Dalibor
Kristek Jiří
Kutner Vojtěch
Morávek Ondřej
Pecháček Ivo
Rejnuš Milan
Ryba Filip
Sekanina Jiří
Semelka Lukáš
Snopek Lukáš
Suchánek Tomáš
Šeda Filip
Šrámek Martin
Šrámek Ondřej
Wiesenberg Adam
Zelinka Martin

E4.A
Česák Tomáš
Doležal Václav
Doskočil David
Frank Dominik
Hájek Jakub
Chlumský Jindřich
Kaplan Miloslav
Mokrejš Jakub
Novák Vojtěch
Pícha Václav
Pols Antonius
Prouza Daniel
Řepka Jan
Sedlmajer Štěpán
Sixta Michal
Šafránek Daniel
Volný Jakub

T4.A
Budínský Robert
Fišer Christian
Hanuš Vít
Havlíček Tomáš
Hovorka Radovan
Karel Kristoffer
Karlík Daniel
Konečný Pavel
Mitáš Jaromír
Muzikant Tomáš
Nedvídek Petr
Pahulák Patrik
Paraj Jan
Stuchlík Dominik
Šimák Jakub
Štefka Miroslav
Šubrt Vojtěch
Šulák Sebastian
Vašata Karel

▼ Show More Information

Eliščino nábřeží 375, 500 03
Hradec Králové
01 March , Thursday 19:00

More Events Nearby

 06 October , Saturday
 Dopravní podnik města Hradce Králové a.s., Hradec Králové
 14 October , Sunday
 Dostihové závodiště Pardubice, Pardubice
 30 September , Sunday
 Speedway Stadion Pardubice, Pardubice
 14 October , Sunday
 Dostihové závodiště Pardubice, Pardubice
 18 October , Thursday
 Fortuna aréna, Hradec Králové
 28 September , Friday
 Speedway Stadion Pardubice, Pardubice
 20 October , Saturday
 Bastion No.35, Jaromer
 29 September , Saturday
 Speedway Stadion Pardubice, Pardubice
 13 October , Saturday
 Dostihové závodiště Pardubice, Pardubice
 28 September , Friday
 Hradec Králové, Czech Republic, Hradec Králové
 05 October , Friday
 Pernštýnské náměstí, Pardubice, Pardubice
 20 October , Saturday
 Tipsport Arena, Pardubice
 29 September , Saturday
 Strongman Cup Jaroměř, Jaromer
 06 October , Saturday
 Siesta Resort, Pardubice
 25 September , Tuesday
 Fakulta informatiky a managementu, Univerzita Hradec Králové, Hradec Králové
 30 September , Sunday
 Speedway Stadion Pardubice, Pardubice
 13 October , Saturday
 Kongresové, výstavní a společenské centrum Aldis, Hradec Králové
 13 October , Saturday
 Denoche Music Hall, Hradec Králové
 13 October , Saturday
 Pardubice, Czech Republic, Pardubice
 11 October , Thursday
 Cestovní kancelář Alvarez, Hradec Králové
 04 October , Thursday
 Kongresové centrum Aldis, Hradec Králové
 05 October , Friday
 Hradec Králové, Czech Republic, Hradec Králové