Maturitní ples Střední průmyslové školy stavební Pardubice

Studenti Střední průmyslové školy stavební ze tříd 4.A a 2.K Vás srdečně zvou na jejich maturitní ples, který se koná 27.1.2017 v Atrium Palác Pardubice.

Můžete se těšit na bohatý program, skvělou hudbu, mnoho tance a samozřejmě na krásné maturantky a maturanty!

Pojďte si s námi užít tento nezapomenutelný

večer plný zábavy a skvělých lidí!

Konkrétnější informace budou doplněny v nejbližších týdnech.

4.A - PS/ARC
TŘÍDNÍ UČITELKA: Mgr. Adéla Filipová

MATURANTI:

2.K - PS-kombi

▼ Show More Information

Masarykovo náměstí 2799, 53002
Pardubice
27 January , Friday 19:00

More Events Nearby

 21 April , Friday
 Šimkovy sady, Hradec Králové
 21 April , Friday
 Hradecký Majáles, Hradec Králové
 21 April , Friday
 ABC klub (L-klub), Pardubice
 24 March , Friday
 TJ Slavia Hradec Králové, Hradec Králové
 01 April , Saturday
 Aquacentrum Pardubice, Pardubice
 07 April , Friday
 Adalbertinum, Hradec Králové
 22 April , Saturday
 Music Hall Hobe, Pardubice
 31 March , Friday
 Music Hall Hobe, Pardubice
 01 April , Saturday
 IDEON Pardubice, Pardubice
 08 April , Saturday
 Filharmonie Hradec Králové, Hradec Králové
 01 April , Saturday
 Státní hrad Kunětická Hora,
 08 April , Saturday
 Denoche, Hradec Králové
 14 April , Friday
 Dostihové závodiště Pardubice, Pardubice
 25 March , Saturday
 Sokolovna Slatiňany, Slatinany
 08 April , Saturday
 CrossFit Pardubice, Pardubice
 31 March , Friday
 Gimlet Music Bar, Pardubice
 30 March , Thursday
 Kongresové, výstavní a společenské centrum Aldis, Hradec Králové
 25 March , Saturday
 Level Music Club, Hradec Králové
 24 March , Friday
 Music Hall Hobe, Pardubice
 05 April , Wednesday
 Univerzita Pardubice, Pardubice
 07 April , Friday
 Denoche, Hradec Králové
 25 March , Saturday
 MaXim Holice - Party Hall, Holice
 15 April , Saturday
 Camp Stříbrný Rybník,
 22 April , Saturday
 Holice, Czech Republic, Holice
 20 April , Thursday
 Národní Hřebčín Kladruby, Kladruby nad Labem
 08 April , Saturday
 Amk Třemošnice, Tremosnice
 11 April , Tuesday
 AC Klub (Official), Hradec Králové
 04 April , Tuesday
 Bio Central, Hradec Králové
 01 April , Saturday
 Amber Hotel Černigov, Hradec Králové
 25 March , Saturday
 Hangover music club Přelouč, Prelouc
 01 April , Saturday
 Masarykovo náměstí HK... :), Hradec Králové
 14 April , Friday
 NãPLAVKA café & music bar, Hradec Králové
 01 April , Saturday
 Rybniční hospodářství, sro, Lazne Bohdanec
 01 April , Saturday
 Country Club Lucie, Hradec Králové
 25 March , Saturday
 Chrást, Czech Republic, Chrast
 25 March , Saturday
 Golf Resort Kunětická Hora, Dritec