Maturitní ples Střední průmyslové školy stavební Pardubice

Studenti Střední průmyslové školy stavební ze tříd 4.A a 2.K Vás srdečně zvou na jejich maturitní ples, který se koná 27.1.2017 v Atrium Palác Pardubice.

Můžete se těšit na bohatý program, skvělou hudbu, mnoho tance a samozřejmě na krásné maturantky a maturanty!

Pojďte si s námi užít tento nezapomenutelný

večer plný zábavy a skvělých lidí!

Konkrétnější informace budou doplněny v nejbližších týdnech.

4.A - PS/ARC
TŘÍDNÍ UČITELKA: Mgr. Adéla Filipová

MATURANTI:

2.K - PS-kombi

▼ Show More Information

Masarykovo náměstí 2799, 53002
Pardubice
27 January , Friday 19:00

More Events Nearby

 11 May , Friday
 Majáles Pardubice, Pardubice
 28 April , Saturday
 Sec, Czech Republic, Sec
 12 May , Saturday
 Rally Show Hradec Králové, Hradec Králové
 30 April , Monday
 Vodácko-turistické centrum RAMPA sport na řece Orlici, Tyniste nad Orlici
 27 April , Friday
 Denoche Music Hall, Hradec Králové
 04 May , Friday
 Žluťák, Pardubice
 25 April , Wednesday
 Oficiální - Univerzita Karlova, Lékařská fakulta v Hradci Králové, Hradec Králové
 14 May , Monday
 Dům Kultury Dukla, Pardubice
 30 April , Monday
 Sunpark, Hradec Králové
 28 April , Saturday
 Velké Náměstí, Hradec Králové
 19 May , Saturday
 Dostihové závodiště Pardubice, Pardubice
 12 May , Saturday
 Airport Hradec Králové, Hradec Králové
 27 April , Friday
 Music club Zámek Choltice, Choltice
 07 May , Monday
 Denoche Music Hall, Hradec Králové
 13 May , Sunday
 ABC klub (L-klub), Pardubice
 28 April , Saturday
 Porter, Pernštejn - Pardubický pivovar a.s., Pardubice
 23 May , Wednesday
 Komorní filharmonie Pardubice, Pardubice
 25 April , Wednesday
 Univerzita Hradec Králové, Hradec Králové
 04 May , Friday
 Denoche Music Hall, Hradec Králové
 18 May , Friday
 Total Inferno Chrudim, Chrudim
 04 May , Friday
 NUUK - sauna a osvěžovna, Hradec Králové
 27 April , Friday
 Embargo Bar&After, Pardubice
 25 April , Wednesday
 Univerzita Hradec Králové, Hradec Králové
 25 April , Wednesday
 Pernštýnské náměstí, Pardubice, Pardubice
 08 May , Tuesday
 Dostihové závodiště Pardubice, Pardubice
 12 May , Saturday
 Majáles Pardubice, Pardubice
 30 April , Monday
 Sezemice, Czech Republic, Sezemice
 19 May , Saturday
 Aquacentrum Pardubice, Pardubice
 28 April , Saturday
 Speedway Stadion Pardubice, Pardubice
 08 May , Tuesday
 Pernštýnské náměstí, Pardubice, Pardubice
 06 May , Sunday
 Psí škola Šumák, Pardubice
 05 May , Saturday
 Dostihové závodiště Pardubice, Pardubice
 25 April , Wednesday
 Univerzita Hradec Králové, Hradec Králové
 05 May , Saturday
 Květinářství Mimosa, Holice, Holice
 28 April , Saturday
 Prelouc, Czech Republic, Prelouc
 12 May , Saturday
 Město Heřmanův Městec, Hermanuv Mestec