Maturitní ples Střední odborné školy veterinární

Program události upřesníme později.
Maturanti:
4.A
Adamírová Sabina
Barešová Adéla
Brychtová Beata
Buřvalová Michaela
Donátová Barbora
Harvánková Kristýna
Hejnová Dominika
Hoffmannová Dominika
Hoffmannová Markéta
Janotová Denisa
Karešová Kateřina
Klimplová Eliška
Kohoutek Filip
Košárek Dominik
Křížková

Kristýna
Marešová Veronika
Meduna Jakub
Motejlková Tereza
Mrkvičková Karolína
Nimsová Michaela
Pecoldová Dominika
Pilníková Martina
Pokorná Karolína
Rozkošný David
Šulc Jan
Tlapáková Anna
Valentová Kateřina
Zelená Denisa
Zimová Martina
Znamínková Lenka

4.B
Bartáková Karolína
Bělonohá Zuzana
Drtina Jiří
Fabiánová Daniela
Fidrichová Petra
Haladová Kristýna
Horáková Kristýna
Horníková Zuzana
Jadrný Michal
Janebová Soňa
Kastnerová Natálie
Koubová Veronika
Krtilová Kateřina
Kučerová Nicola
Kulhánková Tereza
Linartová Petra
Němcová Věra
Pernerová Pavlína
Peřinová Markéta
Prudičová Kristýna
Rozsypálková Aneta
Rysková Veronika
Stará Michaela
Stará Nikola
Strnková Kateřina
Táborská Zuzana
Tůmová Lenka
Uhrová Dominika
Vaňková Romana
Váša Jaroslav

4.C
Bejček Jan
Borys Tomáš
Brázdová Kateřina
Brumlová Karolína
Bžoňková Karolína
Česenková Marie
Doksanská Anežka
Doležalová Barbora
Fatr Richard
Gabrišková Martina
Gottwaldová Daniela
Jánišová Lucie
Kulovaná Simona
Lingerová Tereza
Maierová Karolína
Opletalová Tereza
Pechancová Andrea
Poláková Kateřina
Sedláková Karolína
Skalická Kristýna
Skalický Radek
Skokan Vojtěch
Středová Pavla
Šípal Nicolas
Tynková Petra
Veruňková Klára
Vozihnojová Dominika
Zajíček Martin
Žilíková Simona

▼ Show More Information

Eliščino nábřeží 375, 500 02
Hradec Králové
03 February , Friday 19:00

More Events Nearby

 22 February , Wednesday
 Kongresové, výstavní a společenské centrum Aldis, Hradec Králové
 25 February , Saturday
 IDEON Pardubice, Pardubice
 24 February , Friday
 Kongresové, výstavní a společenské centrum Aldis, Hradec Králové
 01 March , Wednesday
 Kongresové, výstavní a společenské centrum Aldis, Hradec Králové
 24 February , Friday
 Kulturní dům Králíky, Králíky
 23 February , Thursday
 Kongresové, výstavní a společenské centrum Aldis, Hradec Králové
 03 March , Friday
 PALÁC Pardubice, Pardubice
 04 March , Saturday
 Dům techniky Pardubice, Pardubice
 02 March , Thursday
 Kongresové, výstavní a společenské centrum Aldis, Hradec Králové
 04 March , Saturday
 Kongresové, výstavní a společenské centrum Aldis, Hradec Králové
 24 February , Friday
 PALÁC Pardubice, Pardubice
 17 March , Friday
 Congress Centre Palác Pardubice, Pardubice
 24 February , Friday
 Hradec Králové, Czech Republic, Hradec Králové
 24 February , Friday
 Level Music Club, Hradec Králové
 25 February , Saturday
 Pevnost Josefov - Bastion No. I a podzemí, Jaromer
 25 February , Saturday
 NãPLAVKA café & music bar, Hradec Králové
 17 March , Friday
 Dům Kultury Dukla, Pardubice
 18 March , Saturday
 Tattoo Cafe Bar, Hradec Králové
 04 March , Saturday
 Sokolovna Dobruška, Dobruska
 24 February , Friday
 Adalbertinum, Hradec Králové
 11 March , Saturday
 ABC klub (L-klub), Pardubice
 03 March , Friday
 Music Hall Hobe, Pardubice
 24 February , Friday
 Gimlet Music Bar, Pardubice
 08 March , Wednesday
 Bio Central, Hradec Králové
 24 February , Friday
 Kulturní dům Králíky, Králíky
 03 March , Friday
 FAR Produkční umělecká agentura - KD Střelnice, Hradec Králové
 26 February , Sunday
 Na Hlubáku, Holice
 25 February , Saturday
 Hankův dům, městské kulturní zařízení, Dvur Kralove nad Labem
 04 March , Saturday
 Gimlet Music Bar, Pardubice
 18 March , Saturday
 Skautské Centrum Vinice, Pardubice
 02 March , Thursday
 Level Music Club, Hradec Králové
 24 February , Friday
 Jaroměřský a josefovský zpravodaj, Jaromer
 17 March , Friday
 Hotel Orlice Týniště nad Orlicí, Tyniste nad Orlici
 11 March , Saturday
 Music Hall Hobe, Pardubice
 17 March , Friday
 Denoche, Hradec Králové