Maturitní ples Střední odborné školy veterinární

Program události upřesníme později.
Maturanti:
4.A
Adamírová Sabina
Barešová Adéla
Brychtová Beata
Buřvalová Michaela
Donátová Barbora
Harvánková Kristýna
Hejnová Dominika
Hoffmannová Dominika
Hoffmannová Markéta
Janotová Denisa
Karešová Kateřina
Klimplová Eliška
Kohoutek Filip
Košárek Dominik
Křížková

Kristýna
Marešová Veronika
Meduna Jakub
Motejlková Tereza
Mrkvičková Karolína
Nimsová Michaela
Pecoldová Dominika
Pilníková Martina
Pokorná Karolína
Rozkošný David
Šulc Jan
Tlapáková Anna
Valentová Kateřina
Zelená Denisa
Zimová Martina
Znamínková Lenka

4.B
Bartáková Karolína
Bělonohá Zuzana
Drtina Jiří
Fabiánová Daniela
Fidrichová Petra
Haladová Kristýna
Horáková Kristýna
Horníková Zuzana
Jadrný Michal
Janebová Soňa
Kastnerová Natálie
Koubová Veronika
Krtilová Kateřina
Kučerová Nicola
Kulhánková Tereza
Linartová Petra
Němcová Věra
Pernerová Pavlína
Peřinová Markéta
Prudičová Kristýna
Rozsypálková Aneta
Rysková Veronika
Stará Michaela
Stará Nikola
Strnková Kateřina
Táborská Zuzana
Tůmová Lenka
Uhrová Dominika
Vaňková Romana
Váša Jaroslav

4.C
Bejček Jan
Borys Tomáš
Brázdová Kateřina
Brumlová Karolína
Bžoňková Karolína
Česenková Marie
Doksanská Anežka
Doležalová Barbora
Fatr Richard
Gabrišková Martina
Gottwaldová Daniela
Jánišová Lucie
Kulovaná Simona
Lingerová Tereza
Maierová Karolína
Opletalová Tereza
Pechancová Andrea
Poláková Kateřina
Sedláková Karolína
Skalická Kristýna
Skalický Radek
Skokan Vojtěch
Středová Pavla
Šípal Nicolas
Tynková Petra
Veruňková Klára
Vozihnojová Dominika
Zajíček Martin
Žilíková Simona

▼ Show More Information

Eliščino nábřeží 375, 500 02
Hradec Králové
03 February , Friday 19:00

More Events Nearby

 24 June , Saturday
 CityFest, Pardubice
 22 June , Thursday
 Cultural Reggae Vibez, Horice
 23 June , Friday
 Nároďák, Jaromer
 06 June , Tuesday
 Tyršovy sady, Pardubice
 03 June , Saturday
 Letiště Pardubice, Pardubice
 23 June , Friday
 Open Air Program Hradec Králové, Hradec Králové
 23 June , Friday
 Restaurace U Letců, Hradec Králové
 10 June , Saturday
 Tábořiště Špinka, Cerveny Kostelec
 17 June , Saturday
 Vojenice, Czech Republic, Vojenice
 23 June , Friday
 Restaurace U Letců, Hradec Králové
 16 June , Friday
 Poběžovice u Holic,
 24 June , Saturday
 Hradec Králové, Czech Republic, Hradec Králové
 24 June , Saturday
 Dvur Kralove Nad Labem, Czech Republic, Dvur Kralove nad Labem
 16 June , Friday
 Restaurační a výletní loď Arnošt z Pardubic, Pardubice
 23 June , Friday
 Hradec Králové, Czech Republic, Hradec Králové
 09 June , Friday
 Lazne Bohdanec, Czech Republic, Lazne Bohdanec
 02 June , Friday
 Letní parket Výrava, Výrava
 22 June , Thursday
 Kongresové, výstavní a společenské centrum Aldis, Hradec Králové
 16 June , Friday
 Nároďák, Jaromer
 23 June , Friday
 Novy Bydžov Koupaliště, Nový Bydžov
 01 June , Thursday
 Městská policie Hradec Králové, Hradec Králové
 17 June , Saturday
 Hotel Orlice Týniště nad Orlicí, Tyniste nad Orlici
 10 June , Saturday
 Pernštýnské náměstí, Pardubice, Pardubice
 09 June , Friday
 NãPLAVKA café & music bar, Hradec Králové
 16 June , Friday
 Denoche, Hradec Králové
 23 June , Friday
 Duhové Jezero - Moravany, Moravany
 02 June , Friday
 Music Hall Hobe, Pardubice
 10 June , Saturday
 Duhové Jezero - Moravany, Moravany
 03 June , Saturday
 RC Ponorka, Pardubice
 23 June , Friday
 Pardubice, Czech Republic, Pardubice
 24 June , Saturday
 Tipsport arena, Pardubice
 28 May , Sunday
 Stadion Pod Vinicí, Pardubice
 10 June , Saturday
 Sloupno, Czech Republic, Sloupno
 16 June , Friday
 RC Ponorka, Pardubice