Maturitní ples SŠSSaD

Dovolujeme si Vás pozvat na náš maturitní ples.
Třídy:

4PED - Třídní učitel:
Mgr. Marcela Schovánková

Maturanti:

Veronika Altová
Lukáš Bajan
Lenka Beňová
Michaela Boudová
Klára Černovská
Marek Čmugr
Alexandr Dunajevský
David Gajdoš
Dominik Chwiedziuk
Tomáš Janota
Daniel Kanaloš
Jan Král
Zdeněk

Odehnal
Zdeněk Pejřimovský
Petr Picek
Kristýna Pleštilová
Barbora Poncarová
Veronika Poncarová
Patrik Preisler
Jaroslav Randák
Jakub Richter
Tomáš Stránský
Ondřej Šanda
Josef Špaček
Sabina Šulcová
Martin Třešňák
Anna Urbánková
Dominik Wieser
Jiří Zikmund

4AR - Třídní učitel:
Mgr. Karel Hubka

Maturanti:

Jonáš Bocheňský
Kamil Gábor
Roman Kozej
Adam Krytinář
Michal Lohynský
Lukáš Lukšík
Radek Novosád
Adam Ráliš
Jan Tichý
Tomáš Zíka
Lukáš Jón
René Bistiak

4SA - Třídní učitel:
Mgr. Marie Garčarová

Maturanti:

David Frič
Josef Knížek
Martin Mrňák
Daniel Balatka
David Böhm
Vojtěch Vondrák
Marek Richter
Martin Kraus
Matěj Šulc
Lukáš Kaplan
Michal Daneš
Lukáš Vančura
Milan Presinszký
Miroslav Chotěnovský
Miroslav Štaubert
Josef Štaubert
Pavel Bouška
Josef Opočenský
Jakub Jirák
Martin Svárovský
Dominik Suska

4SB - Třidní učitel:
Mgr. Radka Turková

Maturanti:

Jiří Dýnek
František Kalina
Martin Kinský
Tomáš Leksa
Radek Mikulčík
Michal Pavlů
Michal Pospíšil
Miroslav Stolařík
Michal Szenasi
Matěj Šedivý
Vojtěch Šorm
Jiří Štěpánek
Jakub Veits
Jan Vrňata
Ondřej Želina
Aleš Hanzlík
Jan Hodboď
Ondřej Kysela
Vojtěch Bečvář
Pavel Bernat
Patrik Hájek
Filip Havlíček
Martin Jursa
Jíři Kaufman
Michal Kuhn
Petr Ogurčák
Ondřej Ozsi
Kamila Tomášová
Petr Knitl

2.ND
Třídní učitelka:
Ing. Iveta Rejcová

Maturanti:

David Bekeš
Taisiia Burkovská
Kristýna Hejduková
Sabina Horáková
Pavel Jiskra
Petr Král
Břetislav Krejčí
Michaela Krymláková
Veronika Leberová
Marek Pavlišta
Michael Přenosil
Lukáš Roubíček
Lukáš Somora
Kristian Tomaszek
David Vavřina
Jan Waldhauser
Martina Zárubová

▼ Show More Information

Soukenné náměstí 613, 46001
Liberec
24 February , Saturday 19:00

More Events Nearby

 12 July , Thursday
 JBC bikepark, Jablonec nad Nisou
 30 June , Saturday
 Hejnické slavnosti, Hejnice
 14 July , Saturday
 Svijanský Újezd, Czech Republic, Svijanský Újezd
 23 June , Saturday
 Pivo Konrad Vratislavice, Vratislavice nad Nisou
 23 June , Saturday
 HRADEKROCKSUMMER, Hrádek nad Nisou
 29 June , Friday
 Westpark-Center Zittau, Zittau
 14 July , Saturday
 Slovan Frýdlant, Frýdlant
 07 July , Saturday
 Koně Ferdinandov, Hejnice
 14 July , Saturday
 Hamr na Jezeře, Czech Republic, Hamr na Jezeře
 01 July , Sunday
 RS Bílý Potok pod Smrkem, Bílý Potok
 30 June , Saturday
 Rozhledna Černá Studnice, Smrzovka
 22 June , Friday
 Bogatynia, Poland, Bogatynia
 22 June , Friday
 Soukenné Náměstí Liberec, Liberec
 30 June , Saturday
 Zubačka Tanvald - Kořenov, Tanvald
 24 June , Sunday
 Biatlon Ruprechtice, Liberec
 08 July , Sunday
 Aparthotel Flinski, Swieradow-Zdroj
 23 June , Saturday
 Kotel, Czech Republic, Kotel
 07 July , Saturday
 Farma Vysoká, Horní Chrastava
 23 June , Saturday
 Jablonec nad Nisou, Czech Republic, Jablonec nad Nisou
 23 June , Saturday
 Jablonecká přehrada, Jablonec nad Nisou
 29 June , Friday
 AISHA - taneční studio Liberec, Liberec
 21 June , Thursday
 Jóga Bedřichov, Bedrichov
 13 July , Friday
 Jablonecké Paseky, Czech Republic, Jablonecké Paseky
 22 June , Friday
 Prackov, Czech Republic, Prackov
 22 June , Friday
 Bogatynia, Poland, Bogatynia
 05 July , Thursday
 Farma Vysoká, Horní Chrastava
 09 July , Monday
 Studio Beruška, Liberec
 07 July , Saturday
 Turnov, Czech Republic, Turnov
 24 June , Sunday
 Jablonecká přehrada, Jablonec
 30 June , Saturday
 Zelezny Brod, Czech Republic, Zelezny Brod
 07 July , Saturday
 Krížany, Czech Republic, Krizany
 09 July , Monday
 Farma Vysoká, Horní Chrastava
 29 June , Friday
 ORIGINAL cestovní kancelář, Liberec
 13 July , Friday
 ORIGINAL cestovní kancelář, Liberec
 06 July , Friday
 ORIGINAL cestovní kancelář, Liberec
 13 July , Friday
 ORIGINAL cestovní kancelář, Liberec