Maturitní ples SSCG

Srdečně Vás zveme na maturitní ples Střední školy cestovního ruchu a grafického designu Pardubice

Maturanti:
4.A
Cavallari Elisa
Fuksová Alžběta
Hamříková Lucie
Hrdličková Kateřina
Hrebenarová Nikola
Jágrová Nikol
Meduna Dominik
Moravec Jaroslav
Moučková Veronika
Nepivodová Lucie
Paukert

Jakub
Perič Doris
Pilná Eliška
Plecháčková Daniela
Prekopová Karolína
Rohlíčková Daniela
Střítežská Aneta
Slavíková Iveta
Součková Zuzana
Svobodová Daniela
Šťastná Andrea
Trsková Nikola
Zastoupilová Jitka

4.B
Daňková Andrea
Doležalová Kateřina
Frýdová Iva
Haman Martin
Hovorková Karolína
Hudec Mikuláš
Janáčková Žaneta
Jiroutová Ester
Koubková Tereza
Křenková Jana
Kuchová Michaela
Lagronová Ivana
Mokrá Šárka
Mošnerová Zuzana
Němcová Dominika
Nováková Veronika
Rychtecká Anna
Šafář Libor
Štěpánková Sára
Šumichrast Denis
Švadlenka Jan
Těšík Lukáš
Varga Ladislav
Vlková Kateřina

4G.
Beranová Aneta
Binková Nicole
Cipryánová Liduška
Jelínková Denisa
Jochcová Tereza
Klementová Klára
Klimentová Kristýna
Kočí Lucie
Pilařová Alžběta
Sobolíková Tereza
Skalický Jan
Štrbková Nikola
Šustrová Magda
Tichá Jitka
Vodičková Martina

▼ Show More Information

Jiráskova 1963, 53002
Pardubice
16 February , Friday 19:00

More Events Nearby

 28 February , Wednesday
 Kongresové centrum Aldis, Hradec Králové
 09 March , Friday
 PALÁC Pardubice, Pardubice
 24 February , Saturday
 IDEON Pardubice, Pardubice
 24 February , Saturday
 Regionální muzeum v Chrudimi, Chrudim
 24 February , Saturday
 Tattoo Cafe Bar, Hradec Králové
 27 February , Tuesday
 Kongresové centrum Aldis, Hradec Králové
 24 February , Saturday
 Denoche Music Hall, Hradec Králové
 03 March , Saturday
 PALÁC Pardubice, Pardubice
 02 March , Friday
 MUSIC CLUB KLEC, Pardubice
 23 February , Friday
 Embargo Bar&After, Pardubice
 10 March , Saturday
 Congress Centre Palác Pardubice, Pardubice
 28 February , Wednesday
 Sokolovna Heřmanův Městec, Hermanuv Mestec
 02 March , Friday
 Střední škola automobilní Holice, Holice
 17 March , Saturday
 Žlutý pes Pardubice, Pardubice
 01 March , Thursday
 SPŠ, SOŠ a SOU, Hradec Králové, Hradební, Hradec Králové
 23 February , Friday
 Sezemice, Czech Republic, Sezemice
 14 March , Wednesday
 Bio Central, Hradec Králové
 24 February , Saturday
 Přelouč, Sokolovna, Přelouč
 02 March , Friday
 PALÁC Pardubice, Pardubice
 03 March , Saturday
 Přelouč, Sokolovna, Přelouč
 23 February , Friday
 Na Hlubáku, Holice
 23 February , Friday
 Music Hall Hobe, Pardubice
 16 March , Friday
 Adalbertinum, Hradec Králové
 21 March , Wednesday
 Congress Centre Palác Pardubice, Pardubice
 01 March , Thursday
 Kongresové centrum Aldis, Hradec Králové
 16 March , Friday
 Denoche Music Hall, Hradec Králové
 17 March , Saturday
 Kraft, Hradec Králové
 10 March , Saturday
 Žlutý pes Pardubice, Pardubice
 02 March , Friday
 Regionální muzeum v Chrudimi, Chrudim
 24 February , Saturday
 Bar Široká, Chrudim
 10 March , Saturday
 Filharmonie Hradec Králové, Hradec Králové
 02 March , Friday
 Kongresové centrum Aldis, Hradec Králové
 01 March , Thursday
 Club La Fabrique, Hradec Králové
 23 February , Friday
 Žluťák, Pardubice
 23 February , Friday
 Total Inferno Chrudim, Chrudim
 14 March , Wednesday
 Club La Fabrique, Hradec Králové