Maturitní Ples SPŠCH Pardubice 2BS, 2VK, 4KPO, 4PO

Dovolujeme si Vás pozvat na maturitní ples tříd 2BS, 2VK, 4KPO, 4PO

Seznam letošních maturantů:

2BS
Bednaříková Jana
Havran Matěj
Král Štěpán
Ledvinová Viktorie
Michálek Michal
Petric Sebastian
Samek David
Škodný Jiří

2VK
Blažková Lenka
Čermáková Andrea
Dvořáková Karolína
Hubáčková Věra
Kusá Radka
Langerová

Michaela
Matuška Ondřej
Plotzová Veronika
Poláková Michaela
Pondělíčková Eva
Říhová Jana
Švomová Adéla

4KPO
Bačová Dominika
Bořková Andrea
Brožová Nikola
Jetmarová Michaela
Jiřišťová Monika
Lásková Jana
Levínská Anna
Sochorová Pavlína
Žohová Lucie

4PO
Andrejčinová Linda
Doležalová Daniela
Falta Karel
Fiala Martin
Hokeš Jan
Horák Lukáš
Hrůša Vojtěch
Jánský Adam
Jarý Vojtěch
Jedlička Matěj
Kalous Tomáš
Kárník Denis
Klikar Jakub
Koubek Lukáš
Kropáčková Anna
Lang Jaroslav
Leder Aleš
Nováková Kamila
Petrus Martin
Pírko Jan
Preclík David
Remeš Štěpán
Skalický Lukáš
Stojka Tomáš
Stránský Jindřich
Zajíček Tomáš
Zemanová Vendula

LÍSTKY JIŽ BRZY!

▼ Show More Information

Masarykovo náměstí 2799, 530 02
Pardubice
16 February , Friday 19:00

More Events Nearby

 23 June , Saturday
 Svojsice, Czech Republic, Svojsice
 09 June , Saturday
 Denoche Music Hall, Hradec Králové
 02 June , Saturday
 Letiště Pardubice, Pardubice
 08 June , Friday
 Denoche Music Hall, Hradec Králové
 22 June , Friday
 Porter, Pernštejn - Pardubický pivovar a.s., Pardubice
 15 June , Friday
 Porter Arena - Pardubice, Pardubice
 23 June , Saturday
 Restaurace U Letců, Hradec Králové
 15 June , Friday
 Duhové Jezero - Moravany, Moravany
 02 June , Saturday
 Airport Hradec Králové, Hradec Králové
 15 June , Friday
 LASER TAG CZECH, Hradec Králové
 15 June , Friday
 Hradec Králové Letiste, Hradec Králové
 02 June , Saturday
 Újezd u Přelouče, Czech Republic, Újezd u Přelouče
 23 June , Saturday
 Restaurační a výletní loď Arnošt z Pardubic, Pardubice
 16 June , Saturday
 GYBON - Gymnázium Boženy Němcové, Hradec Králové, Hradec Králové
 20 June , Wednesday
 Hradec Králové, Czech Republic, Hradec Králové
 22 June , Friday
 Duhové Jezero - Moravany, Moravany
 19 June , Tuesday
 Hrad Kunětická hora, Ráby
 01 June , Friday
 Polygon S-Drive, Hradec Králové, Hradec Králové
 09 June , Saturday
 Ostretin, Czech Republic, Ostretin
 08 June , Friday
 Restaurace AK Pláž, Sec
 15 June , Friday
 Chrást, Czech Republic, Chrast
 09 June , Saturday
 Dostihové závodiště Pardubice, Pardubice
 23 June , Saturday
 Dostihové závodiště Pardubice, Pardubice
 23 June , Saturday
 Dostihové závodiště Pardubice, Pardubice
 16 June , Saturday
 Autosklo-HAK Aréna, Pardubice
 23 June , Saturday
 Porter, Pernštejn - Pardubický pivovar a.s., Pardubice
 23 June , Saturday
 Hrad Kunětická hora, Ráby
 15 June , Friday
 Východočeské divadlo Pardubice, Pardubice
 01 June , Friday
 Polygon S-Drive, Hradec Králové, Hradec Králové
 08 June , Friday
 Den Labe, Hradec Králové
 01 June , Friday
 Svítkov, Czech Republic, Svítkov
 09 June , Saturday
 Kongresové centrum Aldis, Hradec Králové
 27 May , Sunday
 Duhové Jezero - Moravany, Moravany
 09 June , Saturday
 Keltský archeoskanzen Nasavrky, Nasavrky
 01 June , Friday
 OC FUTURUM Hradec Králové, Hradec Králové
 22 June , Friday
 Hrochův Týnec,