Maturitní ples SPŠ Stavební Rybitví

Dámy a pánové, srdečně všechny zveme na náš maturitní ples!
-bližší info bude do konce prosince.

Maturanti 4.A-PS:

Jakub Jáchym Bednář
Filip Buřval
Kateřina Grešáková
Daniela Hanzlová
Ondřej Hlaváček
Martin Hloušek
Marie Horáková
Aneta Hvězdová
Jakub Hrdlička
Simona Janeková
Patrik Jonáš
Adam Joska
Zuzana

Lišková
Jan Macoun
Anastázie Mrázová
Lenka Nováková
Pavla Posoldová
Ondřej Požár
Kristýna Stehlíková
Daniel Šebek
Ondřej Šotola
Michal Trojan
Vojtěch Zahálka
Adéla Zavadilová
Anne-Marie Žemličková

▼ Show More Information

Masarykovo náměstí 2799, 530 02
Pardubice
20 January , Saturday 19:00

More Events Nearby

 09 June , Saturday
 Denoche Music Hall, Hradec Králové
 02 June , Saturday
 Letiště Pardubice, Pardubice
 26 May , Saturday
 Denoche Music Hall, Hradec Králové
 08 June , Friday
 Denoche Music Hall, Hradec Králové
 22 June , Friday
 Porter, Pernštejn - Pardubický pivovar a.s., Pardubice
 25 May , Friday
 Denoche Music Hall, Hradec Králové
 15 June , Friday
 Porter Arena - Pardubice, Pardubice
 25 May , Friday
 Stříbrný rybník, Hradec Králové
 15 June , Friday
 Duhové Jezero - Moravany, Moravany
 26 May , Saturday
 Východočeské divadlo Pardubice, Pardubice
 02 June , Saturday
 Airport Hradec Králové, Hradec Králové
 15 June , Friday
 LASER TAG CZECH, Hradec Králové
 15 June , Friday
 Hradec Králové Letiste, Hradec Králové
 02 June , Saturday
 Újezd u Přelouče, Czech Republic, Újezd u Přelouče
 25 May , Friday
 Festival Svojšice, Svojsice
 26 May , Saturday
 Žluťák, Pardubice
 16 June , Saturday
 GYBON - Gymnázium Boženy Němcové, Hradec Králové, Hradec Králové
 26 May , Saturday
 Dostihové závodiště Pardubice, Pardubice
 25 May , Friday
 Letní kino Širák, Hradec Králové
 20 June , Wednesday
 Hradec Králové, Czech Republic, Hradec Králové
 22 June , Friday
 Duhové Jezero - Moravany, Moravany
 19 June , Tuesday
 Hrad Kunětická hora, Ráby
 26 May , Saturday
 Stříbrný rybník, Hradec Králové
 01 June , Friday
 Polygon S-Drive, Hradec Králové, Hradec Králové
 09 June , Saturday
 Ostretin, Czech Republic, Ostretin
 08 June , Friday
 Restaurace AK Pláž, Sec
 26 May , Saturday
 Dostihové závodiště Pardubice, Pardubice
 15 June , Friday
 Chrást, Czech Republic, Chrast
 26 May , Saturday
 Autokempink KONOPÁČ, Hermanuv Mestec
 09 June , Saturday
 Dostihové závodiště Pardubice, Pardubice
 26 May , Saturday
 RC Ponorka, Pardubice
 26 May , Saturday
 Pavlína, Nový Hradec Králové
 16 June , Saturday
 Autosklo-HAK Aréna, Pardubice
 15 June , Friday
 Východočeské divadlo Pardubice, Pardubice
 01 June , Friday
 Polygon S-Drive, Hradec Králové, Hradec Králové
 08 June , Friday
 Den Labe, Hradec Králové