Maturitní ples SPŠ Stavební Rybitví

Dámy a pánové, srdečně všechny zveme na náš maturitní ples!
-bližší info bude do konce prosince.

Maturanti 4.A-PS:

Jakub Jáchym Bednář
Filip Buřval
Kateřina Grešáková
Daniela Hanzlová
Ondřej Hlaváček
Martin Hloušek
Marie Horáková
Aneta Hvězdová
Jakub Hrdlička
Simona Janeková
Patrik Jonáš
Adam Joska
Zuzana

Lišková
Jan Macoun
Anastázie Mrázová
Lenka Nováková
Pavla Posoldová
Ondřej Požár
Kristýna Stehlíková
Daniel Šebek
Ondřej Šotola
Michal Trojan
Vojtěch Zahálka
Adéla Zavadilová
Anne-Marie Žemličková

▼ Show More Information

Masarykovo náměstí 2799, 530 02
Pardubice
20 January , Saturday 19:00

More Events Nearby

 28 February , Wednesday
 Kongresové centrum Aldis, Hradec Králové
 09 March , Friday
 PALÁC Pardubice, Pardubice
 24 February , Saturday
 IDEON Pardubice, Pardubice
 24 February , Saturday
 Regionální muzeum v Chrudimi, Chrudim
 24 February , Saturday
 Tattoo Cafe Bar, Hradec Králové
 27 February , Tuesday
 Kongresové centrum Aldis, Hradec Králové
 24 February , Saturday
 Denoche Music Hall, Hradec Králové
 03 March , Saturday
 PALÁC Pardubice, Pardubice
 02 March , Friday
 MUSIC CLUB KLEC, Pardubice
 23 February , Friday
 Embargo Bar&After, Pardubice
 10 March , Saturday
 Congress Centre Palác Pardubice, Pardubice
 28 February , Wednesday
 Sokolovna Heřmanův Městec, Hermanuv Mestec
 02 March , Friday
 Střední škola automobilní Holice, Holice
 17 March , Saturday
 Žlutý pes Pardubice, Pardubice
 01 March , Thursday
 SPŠ, SOŠ a SOU, Hradec Králové, Hradební, Hradec Králové
 23 February , Friday
 Sezemice, Czech Republic, Sezemice
 14 March , Wednesday
 Bio Central, Hradec Králové
 24 February , Saturday
 Přelouč, Sokolovna, Přelouč
 02 March , Friday
 PALÁC Pardubice, Pardubice
 03 March , Saturday
 Přelouč, Sokolovna, Přelouč
 23 February , Friday
 Na Hlubáku, Holice
 16 March , Friday
 Adalbertinum, Hradec Králové
 01 March , Thursday
 Kongresové centrum Aldis, Hradec Králové
 16 March , Friday
 Denoche Music Hall, Hradec Králové
 17 March , Saturday
 Kraft, Hradec Králové
 10 March , Saturday
 Žlutý pes Pardubice, Pardubice
 02 March , Friday
 Regionální muzeum v Chrudimi, Chrudim
 24 February , Saturday
 Bar Široká, Chrudim
 10 March , Saturday
 Filharmonie Hradec Králové, Hradec Králové
 02 March , Friday
 Kongresové centrum Aldis, Hradec Králové
 01 March , Thursday
 Club La Fabrique, Hradec Králové
 23 February , Friday
 Žluťák, Pardubice
 23 February , Friday
 Total Inferno Chrudim, Chrudim
 14 March , Wednesday
 Club La Fabrique, Hradec Králové
 24 February , Saturday
 Žluťák, Pardubice
 02 March , Friday
 Gimlet Music Bar, Pardubice