Maturitní ples SOŠ a SOU Vocelova Hradec Králové

Srdečně Vás zveme na maturitní ples školy SOŠ a SOU Vocelova. Těšíme se na vaší návštěvu.

Program večera upřesníme později.

Třídy:

4MP :
Brosová Michaela
Čížková Tereza
Hellmannová Michaela
Holeček Jakub
Jaklová Nathalie
Kováč Ondřej
Levinský Vojtěch
Novotný Kryštof
Peichl Jaroslav
Podzimková

Kateřina
Sandtnerová Marcela
Šrejber Pavel
Taberné Margareta
Talavašek Jan
Trejtnar Michal
Turner Lukáš
Vágnerová Andrea
Vízková Dominika

4MI:
Klikar Patrik
Uchytil Jan
Váňa Petr
Vosyka Lukáš

4MA:
Dušek Vojtěch
Dvořák Lukáš
Forman Tomáš
Hartig Pavel
Jánský Jaroslav
Jung Pavel
Mareš Matěj
Novák Evžen
Pešek Miroslav
Pšenička Marcel
Rajsner Radim
Richter Lukáš
Rozkošný Tomáš
Rudkovský Jaroslav
Řeháček Michal
Starsy Michal
Stejskal Tomáš
Škrha Jakub
Štěpán Filip
Šterner Ladislav
Vosyka Josef
Zrůst Daniel

4MD :
Dvořák Josef
Geršl Lukáš
Halamíček Lukas
Krejčíř Martin
Kryštof Martin
Mementovský Roman
Míča Jakub
Skvrna Daniel
Šubr Milan

▼ Show More Information

Střelecká 861/45, 500 02
Hradec Králové
27 January , Friday 19:00

More Events Nearby

 07 February , Wednesday
 Cinestar Pardubice, Pardubice
 19 January , Friday
 Kongresové centrum Aldis, Hradec Králové
 09 February , Friday
 Kongresové centrum Aldis, Hradec Králové
 09 February , Friday
 IDEON Pardubice, Pardubice
 02 February , Friday
 Biskupské gymnázium Bohuslava Balbína, Hradec Králové
 15 February , Thursday
 Kongresové centrum Aldis, Hradec Králové
 01 February , Thursday
 Kongresové centrum Aldis, Hradec Králové
 10 February , Saturday
 Kongresové centrum Aldis, Hradec Králové
 16 February , Friday
 IDEON Pardubice, Pardubice
 20 January , Saturday
 IDEON Pardubice, Pardubice
 26 January , Friday
 IDEON Pardubice, Pardubice
 09 February , Friday
 Kulturní dům Králíky, Králíky
 26 January , Friday
 Music Hall Hobe, Pardubice
 11 February , Sunday
 Tipsport Arena, Pardubice
 27 January , Saturday
 PALÁC Pardubice, Pardubice
 03 February , Saturday
 Kongresové centrum Aldis, Hradec Králové
 01 February , Thursday
 ABC klub (L-klub), Pardubice
 26 January , Friday
 Congress Centre Palác Pardubice, Pardubice
 16 February , Friday
 Restaurace Koruna, Horice
 20 January , Saturday
 PALÁC Pardubice, Pardubice
 17 February , Saturday
 Denoche Music Hall, Hradec Králové
 19 January , Friday
 PALÁC Pardubice, Pardubice
 10 February , Saturday
 Pevnost Josefov - Ravelin no. XIV, Jaromer
 16 February , Friday
 PALÁC Pardubice, Pardubice
 19 January , Friday
 Denoche Music Hall, Hradec Králové
 09 February , Friday
 Žluťák, Pardubice
 09 February , Friday
 Adalbertinum, Hradec Králové
 16 February , Friday
 KD Střelnice, Hradec Králové
 20 January , Saturday
 Zimni Stadion Dvůr Králové, Dvur Kralove nad Labem
 26 January , Friday
 KD Střelnice, Hradec Králové
 16 February , Friday
 Nároďák, Jaromer
 20 January , Saturday
 Denoche Music Hall, Hradec Králové
 26 January , Friday
 Denoche Music Hall, Hradec Králové
 09 February , Friday
 Pardubice, Czech Republic, Pardubice