Maturitní ples SOŠ a SOU Vocelova Hradec Králové

Srdečně Vás zveme na maturitní ples školy SOŠ a SOU Vocelova. Těšíme se na vaší návštěvu.

Program večera upřesníme později.

Třídy:

4MP :
Brosová Michaela
Čížková Tereza
Hellmannová Michaela
Holeček Jakub
Jaklová Nathalie
Kováč Ondřej
Levinský Vojtěch
Novotný Kryštof
Peichl Jaroslav
Podzimková

Kateřina
Sandtnerová Marcela
Šrejber Pavel
Taberné Margareta
Talavašek Jan
Trejtnar Michal
Turner Lukáš
Vágnerová Andrea
Vízková Dominika

4MI:
Klikar Patrik
Uchytil Jan
Váňa Petr
Vosyka Lukáš

4MA:
Dušek Vojtěch
Dvořák Lukáš
Forman Tomáš
Hartig Pavel
Jánský Jaroslav
Jung Pavel
Mareš Matěj
Novák Evžen
Pešek Miroslav
Pšenička Marcel
Rajsner Radim
Richter Lukáš
Rozkošný Tomáš
Rudkovský Jaroslav
Řeháček Michal
Starsy Michal
Stejskal Tomáš
Škrha Jakub
Štěpán Filip
Šterner Ladislav
Vosyka Josef
Zrůst Daniel

4MD :
Dvořák Josef
Geršl Lukáš
Halamíček Lukas
Krejčíř Martin
Kryštof Martin
Mementovský Roman
Míča Jakub
Skvrna Daniel
Šubr Milan

▼ Show More Information

Střelecká 861/45, 500 02
Hradec Králové
27 January , Friday 19:00

More Events Nearby

 09 June , Saturday
 Denoche Music Hall, Hradec Králové
 21 June , Thursday
 Cultural Reggae Vibez, Horice
 02 June , Saturday
 Letiště Pardubice, Pardubice
 08 June , Friday
 Denoche Music Hall, Hradec Králové
 16 June , Saturday
 KUKS barokní areál, Kuks
 22 June , Friday
 Porter, Pernštejn - Pardubický pivovar a.s., Pardubice
 15 June , Friday
 Porter Arena - Pardubice, Pardubice
 08 June , Friday
 Letní parket Výrava, Výrava
 01 June , Friday
 Letní parket Výrava, Výrava
 23 June , Saturday
 Restaurace U Letců, Hradec Králové
 02 June , Saturday
 Josefov Fortress, Jaromer
 15 June , Friday
 Duhové Jezero - Moravany, Moravany
 02 June , Saturday
 Airport Hradec Králové, Hradec Králové
 15 June , Friday
 LASER TAG CZECH, Hradec Králové
 15 June , Friday
 Hradec Králové Letiste, Hradec Králové
 23 June , Saturday
 Restaurační a výletní loď Arnošt z Pardubic, Pardubice
 16 June , Saturday
 GYBON - Gymnázium Boženy Němcové, Hradec Králové, Hradec Králové
 20 June , Wednesday
 Hradec Králové, Czech Republic, Hradec Králové
 22 June , Friday
 Koupaliste Novy Bydzov,
 22 June , Friday
 Duhové Jezero - Moravany, Moravany
 19 June , Tuesday
 Hrad Kunětická hora, Ráby
 01 June , Friday
 Polygon S-Drive, Hradec Králové, Hradec Králové
 09 June , Saturday
 Ostretin, Czech Republic, Ostretin
 09 June , Saturday
 Dostihové závodiště Pardubice, Pardubice
 23 June , Saturday
 Dostihové závodiště Pardubice, Pardubice
 23 June , Saturday
 Dostihové závodiště Pardubice, Pardubice
 16 June , Saturday
 Autosklo-HAK Aréna, Pardubice
 23 June , Saturday
 Porter, Pernštejn - Pardubický pivovar a.s., Pardubice
 23 June , Saturday
 Hrad Kunětická hora, Ráby
 15 June , Friday
 Východočeské divadlo Pardubice, Pardubice
 01 June , Friday
 Polygon S-Drive, Hradec Králové, Hradec Králové
 08 June , Friday
 Den Labe, Hradec Králové
 01 June , Friday
 Svítkov, Czech Republic, Svítkov
 09 June , Saturday
 Kongresové centrum Aldis, Hradec Králové
 27 May , Sunday
 Duhové Jezero - Moravany, Moravany
 01 June , Friday
 OC FUTURUM Hradec Králové, Hradec Králové