Maturitní ples Sion High School

Srdečně Vás zveme na Maturitní ples SŠ Sion High School Hradec Kralové, který se bude konat v Kongresovém centru Aldis od 20:00. Bližší informace budou postupně dodávány. Těšíme se na Vás.


4. GL
Bohdanecký Kryštof
Hidveghy Patrik
Hronová Lucie
Hudíková Kristýna
Jirsáková Kateřina
Klabanová Václava
Kohoutová

Dorota
Krejčík Lukáš
Kubecová Veronika
Kynčl Tomáš
Macek Petr
Matějček Štěpán
Molnár Jaroslav
Müller Dominik
Pavlík Radovan
Peška Adam
Poláková Dita
Růžička Tomáš
Stormová Ivana
Štanderová Adéla
Tlapáková Silvie
Vaníčková Anna

4. PMP
Beranová Jana
Bortlíková Kamila
Černovská Tereza
Císařová Klára
Halušková Zuzana
Janovská Lucie
Jílková Kristýna
Kiššová Anita
Koubová Tereza
Křížová Dominika
Křížová Nikola
Kulhánková Tereza
Martinková Iveta
Matějková Anna
Müllerová Veronika
Navrátilová Adriana
Obstová Dominika
Pechová Štěpánka
Piklová Alžběta
Popková Kristýna
Ratajská Eliška
Šmídová Michaela
Šonková Kateřina
Šťastná Denisa
Štosková Michaela

▼ Show More Information

Eliščino nábřeží 375, 500 02
Hradec Králové
04 February , Saturday 20:00

More Events Nearby

 09 June , Saturday
 Denoche Music Hall, Hradec Králové
 21 June , Thursday
 Cultural Reggae Vibez, Horice
 02 June , Saturday
 Letiště Pardubice, Pardubice
 08 June , Friday
 Denoche Music Hall, Hradec Králové
 16 June , Saturday
 KUKS barokní areál, Kuks
 22 June , Friday
 Porter, Pernštejn - Pardubický pivovar a.s., Pardubice
 15 June , Friday
 Porter Arena - Pardubice, Pardubice
 08 June , Friday
 Letní parket Výrava, Výrava
 01 June , Friday
 Letní parket Výrava, Výrava
 23 June , Saturday
 Restaurace U Letců, Hradec Králové
 02 June , Saturday
 Josefov Fortress, Jaromer
 15 June , Friday
 Duhové Jezero - Moravany, Moravany
 02 June , Saturday
 Airport Hradec Králové, Hradec Králové
 15 June , Friday
 LASER TAG CZECH, Hradec Králové
 15 June , Friday
 Hradec Králové Letiste, Hradec Králové
 23 June , Saturday
 Restaurační a výletní loď Arnošt z Pardubic, Pardubice
 16 June , Saturday
 GYBON - Gymnázium Boženy Němcové, Hradec Králové, Hradec Králové
 20 June , Wednesday
 Hradec Králové, Czech Republic, Hradec Králové
 22 June , Friday
 Koupaliste Novy Bydzov,
 22 June , Friday
 Duhové Jezero - Moravany, Moravany
 19 June , Tuesday
 Hrad Kunětická hora, Ráby
 01 June , Friday
 Polygon S-Drive, Hradec Králové, Hradec Králové
 09 June , Saturday
 Ostretin, Czech Republic, Ostretin
 09 June , Saturday
 Dostihové závodiště Pardubice, Pardubice
 23 June , Saturday
 Dostihové závodiště Pardubice, Pardubice
 23 June , Saturday
 Dostihové závodiště Pardubice, Pardubice
 16 June , Saturday
 Autosklo-HAK Aréna, Pardubice
 23 June , Saturday
 Porter, Pernštejn - Pardubický pivovar a.s., Pardubice
 23 June , Saturday
 Hrad Kunětická hora, Ráby
 15 June , Friday
 Východočeské divadlo Pardubice, Pardubice
 01 June , Friday
 Polygon S-Drive, Hradec Králové, Hradec Králové
 08 June , Friday
 Den Labe, Hradec Králové
 01 June , Friday
 Svítkov, Czech Republic, Svítkov
 09 June , Saturday
 Kongresové centrum Aldis, Hradec Králové
 27 May , Sunday
 Duhové Jezero - Moravany, Moravany
 01 June , Friday
 OC FUTURUM Hradec Králové, Hradec Králové