Maturitní Ples PANSKÁ 2018

Srdečně vás zveme na náš maturitní ples!
Přijďte s námi oslavit konec našeho studia.

◇VSTUPNÉ◇
Sezení - 300 Kč
Stání - 200 Kč
Předprodej vstupenek ve 4. ročnících od ledna 2018.
Prodej na místě v omezeném množství.

◇UDÁLOST AFTERPARTY◇
https://www.facebook.com/events/1380394635415869/?ti=cl

Těší

se na vás studenti 4. ročníků!

▼ Show More Information

5. května 1640/65, Nusle, 18200
Prague
02 March , Friday 19:00

More Events Nearby

 12 October , Friday
 Lucerna - Velky sal, Prague
 28 September , Friday
 PVA EXPO PRAHA, Prague
 13 October , Saturday
 O2 arena, Prague
 28 September , Friday
 Centrální Park Pankrác, Prague
 05 October , Friday
 Praha / Prague / Prag / Praga, Prague
 11 October , Thursday
 MeetFactory, Prague
 30 September , Sunday
 Praha Běchovice, Bechovice
 03 October , Wednesday
 Koleje Strahov, Prague
 13 October , Saturday
 Futurum Music Bar, Prague
 01 October , Monday
 Palác Akropolis, Prague
 21 October , Sunday
 Futurum Music Bar, Prague
 04 October , Thursday
 Lucerna Music Bar, Prague
 14 October , Sunday
 Forum Karlín, Prague
 06 October , Saturday
 Ladronka, Prague
 13 October , Saturday
 Prague, Czech Republic, Prague
 26 September , Wednesday
 Prague Salsa Marathon, Prague
 14 October , Sunday
 Městská divadla pražská (City Theatres of Prague), Prague
 29 September , Saturday
 Lesní divadlo Řevnice, Revnice
 05 October , Friday
 Prague, Czech Republic, Prague
 30 September , Sunday
 Výstaviště Praha, Prague
 20 October , Saturday
 Vitkov,Praha 3, Prague
 19 October , Friday
 World Make-up Wars, Prague
 29 September , Saturday
 MusicClub Modrá Vopice, Prague
 14 October , Sunday
 Palác Akropolis, Prague
 16 October , Tuesday
 Divadlo Hybernia, Prague
 04 October , Thursday
 Prague, Czech Republic, Prague
 19 October , Friday
 Palác Akropolis, Prague
 06 October , Saturday
 Praga O2 Arena, Prague
 06 October , Saturday
 Praga O2 Arena, Prague
 06 October , Saturday
 Auto Da Fé, Kladno
 27 September , Thursday
 Hotel Olšanka, Prague
 05 October , Friday
 Prague, Czech Republic, Prague
 27 September , Thursday
 Prague, Czech Republic, Prague
 19 October , Friday
 Praha-Holešovice railway station, Prague