Maturitní Ples PANSKÁ 2018

Srdečně vás zveme na náš maturitní ples!
Přijďte s námi oslavit konec našeho studia.

◇VSTUPNÉ◇
Sezení - 300 Kč
Stání - 200 Kč
Předprodej vstupenek ve 4. ročnících od ledna 2018.
Prodej na místě v omezeném množství.

◇UDÁLOST AFTERPARTY◇
https://www.facebook.com/events/1380394635415869/?ti=cl

Těší

se na vás studenti 4. ročníků!

▼ Show More Information

5. května 1640/65, Nusle, 18200
Prague
02 March , Friday 19:00

More Events Nearby

 20 December , Thursday
 O2 arena, Prague
 18 December , Tuesday
 O2 arena, Prague
 31 December , Monday
 U Pižďucha, Prague
 28 December , Friday
 O2 aréna, Hl. město Praha,
 24 December , Monday
 Pražský hrad / Prague Castle, Prague
 24 December , Monday
 O2 arena, Prague
 31 December , Monday
 Palác Akropolis, Prague
 16 December , Sunday
 Tipsport arena, Prague
 20 December , Thursday
 Lucerna Music Bar, Prague
 18 December , Tuesday
 Lucerna Music Bar, Prague
 19 December , Wednesday
 Lucerna Music Bar, Prague
 22 December , Saturday
 Divadlo Broadway, Prague
 18 December , Tuesday
 Pravá solná jeskyně, Prague
 29 December , Saturday
 Prague Weekend Escapes, Prague
 01 January , Tuesday
 Kavárna Kočičí, Prague
 28 December , Friday
 Radio 1, Prague
 11 January , Friday
 Radio 1, Prague
 21 December , Friday
 Corinthia Hotel Prague, Prague
 02 January , Wednesday
 University of New York in Prague, Prague
 07 January , Monday
 University of New York in Prague, Prague
 21 December , Friday
 University of New York in Prague, Prague
 24 December , Monday
 University of New York in Prague, Prague
 17 December , Monday
 University of New York in Prague, Prague
 01 January , Tuesday
 University of New York in Prague, Prague
 22 December , Saturday
 O2 arena, Prague
 29 December , Saturday
 Colorwood Praha - Paintball & Čtyřkolky, Prague