Maturitní ples OALIB 2018

Za všechny čtvrté ročníky tohoto školního roku bychom Vás chtěli tímto srdečně pozvat na náš Maturitní ples, který se bude konat dne 23. února 2018 od 19 hodin v DK v Liberci.

Cena za lístek: 250 Kč

_____________________________________

Maturitní třídy: 4.A, 4.B, 4.C, 4.D

TŘÍDA 4.A - Ekonomické lyceum
Třídní

profesorka: Mgr. Romana Christlová

Arikan Semih
Benešová Dominika
Buzková Leona
Červinka Pavel
Dubnová Nikola
Hanzlíková Ivana
Hejná Veronika
Hejná Michaela
Hlavatý Martin
Jakoubek Christopher
Krejsa Matěj
Kyksa Ondřej
Marek Tomáš
Marschnerová Adriana
Marschnerová Viktorie
Moravec Zdeněk
Noel Dominik
Pokorná Barbora
Poživil Tomáš
Psota Lukáš
Raslová Lenka
Rengerová Kateřina
Smolíková Karolína
Sýkorová Kateřina
Třešňáková Pavlína
Valentinová Sandra
Zahradníková Pavla
Zíková Kristýna


TŘÍDA 4.B - Obchodní akademie
Třídní profesorka: Ing. Blanka Kovářová

Blaschkeová Lenka
Brunner Jiří
Do Lam Trinh
Gajdoš Adam
Gharazi Fatima
Havláková Vanesa
Hillebrandová Tereza
Horáková Tereza
Hyšková Tereza
Chlupsová Darina
Kittnerová Dana
Koťátková Lucie
Krejbichová Michaela
Kroupová Simona
Krulišová Sára
Kurtinová Pavlína
Kušnirak Jakub
Michalčičová Denisa
Molatová Veronika
Pavelková Aneta
Richter Daniel
Roušal Jiří
Rumler Pavel
Scholzová Tereza
Stárová Zuzana
Svobodová Kateřina
Vlček Jaroslav
Volfová Veronika
Wagnerová Nikol


TŘÍDA 4.C - Obchodní akademie
Třídní profesorka Ing. Jitka Švaříková

Čejchanová Lucie
Čuprová Sára
Hejsková Simona
Hrubá Tereza
Hujerová Libuše
Karásek Daniel
Kotas Michal
Koutecká Kateřina
Koutník Michal
Lindaurová Kateřina
Marková Veronika
Marsh Benjamin Hugo
Naštický Petr
Němečková Dominika
Pidaničová Tereza
Pokorná Šárka
Přichystalová Kateřina
Punčochářová Veronika
Řezáč Martin
Schmidtová Lucie
Sotonová Magdaléna
Supová Michaela
Svoboda Tomáš
Tichá Veronika
Tovara Lukáš
Voháňková Iveta
Vrátná Karolína



TŘÍDA 4.D - Veřejnosprávní činnost
Třídní profesorka Mgr. Regina Pfannenstielová

Broklová Karolína
Diltchevová Jolana
Doanová Jana
Háková Sandra
Hušková Marcela
Jalovičárová Denisa
Janoušek Jan
Jersáková Kateřina
Kudláčková Tereza
Mackurová Lucie
Masicová Štěpánka
Peldová Lucie
Pospíšilová Dominika
Príslupská Pavla
Scholzová Lucie
Šimanová Jana
Theuserová Denisa
Václavíková Karla
Valová Adéla
Vokněrová Eliška
Zavadilová Adriana
Zavoralová Radka
Žáková Andrea

▼ Show More Information

Soukenné náměstí 613, 46001
Liberec
23 February , Friday 19:00

More Events Nearby

 12 July , Thursday
 JBC bikepark, Jablonec nad Nisou
 30 June , Saturday
 Hejnické slavnosti, Hejnice
 14 July , Saturday
 Svijanský Újezd, Czech Republic, Svijanský Újezd
 23 June , Saturday
 Pivo Konrad Vratislavice, Vratislavice nad Nisou
 23 June , Saturday
 HRADEKROCKSUMMER, Hrádek nad Nisou
 29 June , Friday
 Westpark-Center Zittau, Zittau
 14 July , Saturday
 Slovan Frýdlant, Frýdlant
 07 July , Saturday
 Koně Ferdinandov, Hejnice
 14 July , Saturday
 Hamr na Jezeře, Czech Republic, Hamr na Jezeře
 01 July , Sunday
 RS Bílý Potok pod Smrkem, Bílý Potok
 30 June , Saturday
 Rozhledna Černá Studnice, Smrzovka
 22 June , Friday
 Bogatynia, Poland, Bogatynia
 22 June , Friday
 Soukenné Náměstí Liberec, Liberec
 30 June , Saturday
 Zubačka Tanvald - Kořenov, Tanvald
 24 June , Sunday
 Biatlon Ruprechtice, Liberec
 08 July , Sunday
 Aparthotel Flinski, Swieradow-Zdroj
 23 June , Saturday
 Kotel, Czech Republic, Kotel
 07 July , Saturday
 Farma Vysoká, Horní Chrastava
 20 June , Wednesday
 Střelnice Sport Park Liberec, Liberec
 23 June , Saturday
 Jablonec nad Nisou, Czech Republic, Jablonec nad Nisou
 23 June , Saturday
 Jablonecká přehrada, Jablonec nad Nisou
 29 June , Friday
 AISHA - taneční studio Liberec, Liberec
 20 June , Wednesday
 Bedřichov, Czech Republic, Bedrichov
 21 June , Thursday
 Jóga Bedřichov, Bedrichov
 13 July , Friday
 Jablonecké Paseky, Czech Republic, Jablonecké Paseky
 22 June , Friday
 Prackov, Czech Republic, Prackov
 22 June , Friday
 Bogatynia, Poland, Bogatynia
 05 July , Thursday
 Farma Vysoká, Horní Chrastava
 09 July , Monday
 Studio Beruška, Liberec
 07 July , Saturday
 Turnov, Czech Republic, Turnov
 24 June , Sunday
 Jablonecká přehrada, Jablonec
 30 June , Saturday
 Zelezny Brod, Czech Republic, Zelezny Brod
 07 July , Saturday
 Krížany, Czech Republic, Krizany
 09 July , Monday
 Farma Vysoká, Horní Chrastava
 29 June , Friday
 ORIGINAL cestovní kancelář, Liberec
 13 July , Friday
 ORIGINAL cestovní kancelář, Liberec