Maturitní ples OALIB 2018

Za všechny čtvrté ročníky tohoto školního roku bychom Vás chtěli tímto srdečně pozvat na náš Maturitní ples, který se bude konat dne 23. února 2018 od 19 hodin v DK v Liberci.

Cena za lístek: 250 Kč

_____________________________________

Maturitní třídy: 4.A, 4.B, 4.C, 4.D

TŘÍDA 4.A - Ekonomické lyceum
Třídní

profesorka: Mgr. Romana Christlová

Arikan Semih
Benešová Dominika
Buzková Leona
Červinka Pavel
Dubnová Nikola
Hanzlíková Ivana
Hejná Veronika
Hejná Michaela
Hlavatý Martin
Jakoubek Christopher
Krejsa Matěj
Kyksa Ondřej
Marek Tomáš
Marschnerová Adriana
Marschnerová Viktorie
Moravec Zdeněk
Noel Dominik
Pokorná Barbora
Poživil Tomáš
Psota Lukáš
Raslová Lenka
Rengerová Kateřina
Smolíková Karolína
Sýkorová Kateřina
Třešňáková Pavlína
Valentinová Sandra
Zahradníková Pavla
Zíková Kristýna


TŘÍDA 4.B - Obchodní akademie
Třídní profesorka: Ing. Blanka Kovářová

Blaschkeová Lenka
Brunner Jiří
Do Lam Trinh
Gajdoš Adam
Gharazi Fatima
Havláková Vanesa
Hillebrandová Tereza
Horáková Tereza
Hyšková Tereza
Chlupsová Darina
Kittnerová Dana
Koťátková Lucie
Krejbichová Michaela
Kroupová Simona
Krulišová Sára
Kurtinová Pavlína
Kušnirak Jakub
Michalčičová Denisa
Molatová Veronika
Pavelková Aneta
Richter Daniel
Roušal Jiří
Rumler Pavel
Scholzová Tereza
Stárová Zuzana
Svobodová Kateřina
Vlček Jaroslav
Volfová Veronika
Wagnerová Nikol


TŘÍDA 4.C - Obchodní akademie
Třídní profesorka Ing. Jitka Švaříková

Čejchanová Lucie
Čuprová Sára
Hejsková Simona
Hrubá Tereza
Hujerová Libuše
Karásek Daniel
Kotas Michal
Koutecká Kateřina
Koutník Michal
Lindaurová Kateřina
Marková Veronika
Marsh Benjamin Hugo
Naštický Petr
Němečková Dominika
Pidaničová Tereza
Pokorná Šárka
Přichystalová Kateřina
Punčochářová Veronika
Řezáč Martin
Schmidtová Lucie
Sotonová Magdaléna
Supová Michaela
Svoboda Tomáš
Tichá Veronika
Tovara Lukáš
Voháňková Iveta
Vrátná Karolína



TŘÍDA 4.D - Veřejnosprávní činnost
Třídní profesorka Mgr. Regina Pfannenstielová

Broklová Karolína
Diltchevová Jolana
Doanová Jana
Háková Sandra
Hušková Marcela
Jalovičárová Denisa
Janoušek Jan
Jersáková Kateřina
Kudláčková Tereza
Mackurová Lucie
Masicová Štěpánka
Peldová Lucie
Pospíšilová Dominika
Príslupská Pavla
Scholzová Lucie
Šimanová Jana
Theuserová Denisa
Václavíková Karla
Valová Adéla
Vokněrová Eliška
Zavadilová Adriana
Zavoralová Radka
Žáková Andrea

▼ Show More Information

Soukenné náměstí 613, 46001
Liberec
23 February , Friday 19:00

More Events Nearby

 06 October , Saturday
 Bike Park Jested,
 22 September , Saturday
 Kronenkino Zittau, Zittau
 17 October , Wednesday
 Liberec Region, Czech Republic,
 13 October , Saturday
 Kemp Dolánky, Dolánky
 28 September , Friday
 Zubačka Tanvald - Kořenov, Tanvald
 13 October , Saturday
 OAHŠ Turnov, Turnov
 06 October , Saturday
 Nove Mesto pod Smrkem, Czech Republic, Nove Mesto pod Smrkem
 19 October , Friday
 Dům Kultury Liberec, Liberec
 28 September , Friday
 Rychnov u Jablonce nad Nisou, Rychnov u Jablonce nad Nisou
 19 October , Friday
 Penzion Uko Bedřichov, Bedrichov