Maturitní ples M2 - SOU Poděbrady

Je to tu přátelé! Srdečně Vás zveme na maturitní ples třídy M2 - SOU Poděbrady.
Těší se na Vás:
Třídní učitelka: Brunclíková Kamila

Češková Tereza
Doležalová Marcela
Frank Jakub
Jíra Jan
Kořínková Hanka
Králová Lucie
Krameš Dominik
Kubeš Michal
Kučírek Filip
Ležal Lukáš
Malý Jiří
Matouš Adam
Ortbauerová

Tereza
Paulů Stanislav
Poláčková Michaela
Procházková Katarína
Radoňová Barbora
Rysová Iveta
Říhová Martina
Schier Vojtěch
Truplová Kristýna
Vejnarová Lucie
Vrážková Claudie
Vršecká Michaela
Znamenáčková Renata

▼ Show More Information

Starokolínská 287, 28002
Kolín
19 January , Friday 19:00

More Events Nearby

 09 March , Friday
 Kulturní dům Lorec, Kutná Hora
 09 March , Friday
 Městský společenský dům, Kolín
 03 March , Saturday
 Megaparty.cz, Opolany
 16 March , Friday
 Městský společenský dům, Kolín
 10 March , Saturday
 Pečecká desítka, Pecky
 24 March , Saturday
 Vasury Kolesa - závodiště a stáje, Kolesa
 17 March , Saturday
 Staré Lázně, Kolín
 04 March , Sunday
 Golf Club Poděbrady, Podebrady
 03 March , Saturday
 Přelouč, Sokolovna, Přelouč
 10 March , Saturday
 Městský společenský dům, Kolín
 10 March , Saturday
 Kino Sokol Nymburk, Nymburk
 14 March , Wednesday
 Sportovní centrum Nymburk, Nymburk
 17 March , Saturday
 Rallye Žiželice, Zizelice
 03 March , Saturday
 Sokol Chlumec nad Cidlinou, Chlumec nad Cidlinou
 16 March , Friday
 ČESKÁ 1 MUSIC CLUB, Kutná Hora
 17 March , Saturday
 PLANET MUSIC CLUB - KUTNÁ HORA, Kutná Hora
 10 March , Saturday
 Kulturní dům Radim a Rychtářova beseda, Radím
 23 March , Friday
 Hálkovo městské divadlo Nymburk, Nymburk
 17 March , Saturday
 BOSS BAR official, Podebrady
 24 March , Saturday
 Kresetice, Czech Republic, Kresetice
 14 March , Wednesday
 Sportovní centrum Nymburk, Nymburk
 09 March , Friday
 Inferno Club, Podebrady
 17 March , Saturday
 Taneční Kutná Hora, Kutná Hora
 03 March , Saturday
 DDM Symfonie Poděbrady, Podebrady
 17 March , Saturday
 Starý Kolín, Czech Republic, Starý Kolín
 17 March , Saturday
 Městský společenský dům, Kolín
 04 March , Sunday
 Hálkovo městské divadlo Nymburk, Nymburk
 03 March , Saturday
 Divadelní klub Scapino, Kolín
 23 March , Friday
 Inferno Club, Podebrady
 16 March , Friday
 ČESKÁ 1 MUSIC CLUB, Kutná Hora
 24 March , Saturday
 Chlumec nad Cidlinou, Czech Republic, Chlumec nad Cidlinou
 23 March , Friday
 Kino 99 Kolín, Kolín
 11 March , Sunday
 Ratenice, Czech Republic, Ratenice
 09 March , Friday
 BOSS BAR official, Podebrady